Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 29. dub 2024 1:59:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
 ZBOŽŇUJU.. 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
Já miluju, když mám vstávat v nějaký čas a probudím se tak hodinu a půl předem a můžu si ještě pěkně ležet. :)


sob 05. úno 2011 13:35:56
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
linda píše:
Jenom malá poznámka: možná bych k tomu "Zbožňuju" přidala i "miluju", "mám ráda" nebo něco podobnýho. Pak by snad na něco přišli i takoví jako D_M :D

A víš, co D_M, mám pro tebe úkol :D Během dneška sem napíšeš aspoň 10 věcí, který zbožňuješ, miluješ nebo který máš rád! :D

Pff... :D Já sem veskrze negativní člověk. 10 věcí nevymyslim :-D

Miluju, když se podaří dobrej nález.
Stačí? :-D


sob 05. úno 2011 13:50:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
a tož to na nás nehraj Brontíku :D my ti stejně nevěříme :lol:


sob 05. úno 2011 13:52:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
Tak je to asi rok a půl starý výplod mých volných asociací, ale stále to platí. Něco jsou obecné věci, něco strašné blbosti teda, ale je to prostě tak. :D

Miluju fajn a fér lidi, miluju západ slunce, miluju teplou sprchu, miluju ranní vzduch v létě, miluju noc, miluju letní šedé dny - když je příjemně teplo a zároveň zatažená obloha, miluju horké prosluněné dny, miluju opalování na rozpálené střeše, miluju ledovou kávu, miluju tmu, miluju stín, miluju hvězdy, miluju upřímnost, miluju pivo a víno a šampáňo, miluju red bull, miluju hudbu, miluju bicí a piano a kytary a basu a housle a další nástroje, miluju koncerty a občas fesťáky, miluju mp3 a sluchátka, miluju výlety, miluju zůstávat vzhůru až do úplného rána, miluju spánek, miluju vstávat kolem poledne, miluju procházet se s někým nočními ulicemi, miluju povídání, miluju vodu, miluju plavání, miluju hory, miluju sníh, miluju vůni obilí, miluju kukuřici na poli, miluju pizzu, miluju zmrzlinu, miluju zahradní grilování, miluju sýry, miluju cheeseburgery, miluju hranolky, miluju steaky, miluju svíčkovou, jakou vaří táta, miluju maliny a jahody, miluju rajčata, miluju pistácie, miluju internet, miluju různá zvířata, ale nejvíc se mi líbí žraloci a gepardi a papoušci a psy, miluju moře a oceány, miluju central parky, miluju růže, miluju řeky, miluju samotu, miluju společnost, miluju jak zaplivané hospody tak nóbl kavárničky, miluju sledování různých sportovních přenosů, každopádně hokej vede, miluju cestování, miluju řízení auta, miluju mraky, miluju oblohu, miluju letadla a obří lodě a kamiony, miluju vůni vzduchu po dešti, miluju modrou a černou barvu, miluju léto, někdy miluju i zimu, miluju Brno a celou Moravu, miluju minimalistický design, miluju rovné střechy, miluju motorky a auta, miluju hry, miluju hrací automaty, miluju jedinou karetní hru - poker, miluju chlapské mikiny s kapucí, miluju vůni papíru v nové knížce, miluju doutníky, miluju praskání dřeva v krbu, miluju podzim a miluju jaro, miluju vůni čerstvě umytých vlasů, miluju těšení se na cokoliv, miluju humor a recesi, miluju ten stav, když jsem zamilovaná, miluju sex, miluju stovky kapel, alb, písní a instrumentálek, miluju výšky, miluju rychlost, miluju kruhy v obilí, miluju tajemno, miluju pláže, miluju palmy, miluju pohled do dálky, miluju knihy, miluju vůni benzínu, miluju pít ledově studenou vodu, miluju filmy a seriály, miluju divadla, miluju vítr, miluju déšť a bouřky, miluju zmokání v letních lijácích, miluju zvuk kapek deště dopadajících na chodník a střechy, a miluju spoustu dalších věcí… :)


sob 05. úno 2011 16:13:55
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
Hm... Možná kdybych víc hulil....
:-D


sob 05. úno 2011 16:15:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
Já to přečetl a s většinou souhlasím. :)

D_M: More like, možná kdybych vůbec víc hulil, ne? :-D


sob 05. úno 2011 16:29:44
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
Bari: Tyjo, pěkný :) Nevim jestli bych dokázala vymyslet tolik věcí. :) Každopádně miluju spoustu stejných věcí, jaký jsi tam psala.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 05. úno 2011 16:31:37
Profil
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
Maxipes Fík píše:
Já to přečetl a s většinou souhlasím. :)

Katuna píše:
Každopádně miluju spoustu stejných věcí, jaký jsi tam psala.


Jo, tak to jsem ráda. :)


sob 05. úno 2011 16:35:16
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
Já miluju naši rodinu. :)

Mám tady puštěný tenis, šel jsem si pro něco do kuchyně a když jsem se vrátil, tak mi taťka seděl na židli a díval se naň. Tak říkám: "Hergot, pakuj se oblékat." (Jdou totiž na ples) a on na to: "Hajzle." A odešel.
:-D
To se nedá nemilovat. :-D


sob 05. úno 2011 16:41:03
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: ZBOŽŇUJU..
Maxipes Fík píše:
Já miluju naši rodinu. :)

Mám tady puštěný tenis, šel jsem si pro něco do kuchyně a když jsem se vrátil, tak mi taťka seděl na židli a díval se naň. Tak říkám: "Hergot, pakuj se oblékat." (Jdou totiž na ples) a on na to: "Hajzle." A odešel.
:-D
To se nedá nemilovat. :-D

:haha: :haha: :haha: :haha:
Tak to je borec :haha:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


sob 05. úno 2011 16:44:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz