Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 12:45:20



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 101  Další
 OFF TOPIC V 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
jojo :D aspoň vznikne tuna kvalitního záchodovýho čtení :D víš jak...


sob 16. dub 2011 14:15:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
Katuna: to si budu muset přečíst :D .

Prosím všechny slečny z Brna, nemáte někdo na pučení žlutou sukni (je jedno jestli je dlouhá nebo mini) a žlutý punčochy-silonky. Nebo jedna z těch věcí může být oranžová, červená. Ve středu du na akci maškarní a nic tu v Brně nemám, domů sem nejela a vyhodit 200 za jeden večer za kostým (navíc tohle oblečení bych asi fakt nevynosila později) se mi nechce. Jdu za nějaký sluníčko :D (mám tu žlutý triko a šátek a z dredů si natvaruju jakože paprsky), tak kdybyste někdo něco měl, moc byste mi pomohli.
Ta sukně nemusí být jednobarevná, může na ní být i nějakej vzor, stejně si ještě koupím barevnej krepák a nějak to kdyžtak překryju.

_________________
Obrázek


sob 16. dub 2011 16:35:22
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
Katuna píše:
Miluju ty lidi, co si nacházej návod, jak napsat knížku :D

Jo, takový jsou vtipný... ale teda je jich plno snad ve všech oblastech umění... nejvíc mě dostávaj ti různí fotografové (ale o tom už tady asi byla řeč :D).

Ale na něco jsem si vzpomněla -- co ti řekl tehdy ten vyučující na tu tvou povídku? Jestli jsi to sem už psala, tak mi to uniklo...

Foxi: sluníčko sis vybrala sama, nebo ti bylo vybráno? :D ale přijde mi to hezký, takový hezky jarní :)


sob 16. dub 2011 17:11:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
linda: No nic jinýho mě nenapadlo, mám tu v Brně žlutý triko, žlutej šátek a včera sem zkoušela z dredů udělat jeden drdol, ony z něho ty dredy tak dobře trčely, tak sme si říkala, že bych to mohla využít do kostýmu. No vidíš, že to je takový jarní mě ani nenapadlo :D

_________________
Obrázek


sob 16. dub 2011 17:29:50
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
linda píše:
Jo, takový jsou vtipný... ale teda je jich plno snad ve všech oblastech umění... nejvíc mě dostávaj ti různí fotografové (ale o tom už tady asi byla řeč :D).

Jojo :D Vůbec je kvanta lidí, který si jednoho dne řeknou "hele začnu psát", "hele začnu kreslit", "hele začnu fotit" apod., ale místo, aby to zkoušeli a učili se si najdou takový příručky.. :D A úplně nejlepší jsou ti, který si jednoho dne řeknou "hele napíšu knížku", aniž by kdy něco psali.. :lol:
linda píše:
Ale na něco jsem si vzpomněla -- co ti řekl tehdy ten vyučující na tu tvou povídku? Jestli jsi to sem už psala, tak mi to uniklo...

Nepsala, poněvadž mi pořád nic neřekl. :hehe: Já už to vzdala, podle mě neni šance, že si na to ještě vzpomene. :D A jestli si na to náhodou za měsíc vzpomene, tak mu řeknu že má smůlu, poněvadž se hodlám vzdát všech autorství, protože dneska po těch měsících bych něco takovýho už pravděpodobně nenapsala. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 16. dub 2011 17:31:40
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
No vidíš, a já si myslela, že to byl záměr :)
Teď tak vzpomínám, kdy jsem byla naposledy na maškarní... A nejspíš to bylo někdy na prvním stupni základní školy :D
Ani nevim, za co bych šla, kdybych musela... Asi bych radši nikam nešla :D


sob 16. dub 2011 17:39:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
Katuna píše:
Jojo :D Vůbec je kvanta lidí, který si jednoho dne řeknou "hele začnu psát", "hele začnu kreslit", "hele začnu fotit" apod., ale místo, aby to zkoušeli a učili se si najdou takový příručky.. :D A úplně nejlepší jsou ti, který si jednoho dne řeknou "hele napíšu knížku", aniž by kdy něco psali.. :lol:

Jo, lidi chtěj všechno rychle... Dřív ta touha byla možná stejná, ale neměli k tomu příležitost, dneska je takovejch věcí plnej net...
Oni si nejspíš myslej, že tohle práce bez námahy (malíř, spisovatel, ...).

Katuna píše:
Nepsala, poněvadž mi pořád nic neřekl. :hehe: Já už to vzdala, podle mě neni šance, že si na to ještě vzpomene. :D A jestli si na to náhodou za měsíc vzpomene, tak mu řeknu že má smůlu, poněvadž se hodlám vzdát všech autorství, protože dneska po těch měsících bych něco takovýho už pravděpodobně nenapsala. :D

Aha :D No, na toho pána je spolehnutí, jak se tak dívám :D
A s náma se teda asi nepodělíš, co? :)


sob 16. dub 2011 17:43:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
Jo, přesně to je ten problém. :) Dneska jsou lidi přejedený různýma zaručenýma kurzama a rychlýma lekcema všech možných věcí, protože na pořádnou poctivou práci a dopracovávání se někam výš nemaj vůbec čas. Ani si ho nechtěj udělat. Nemá to pro ně cenu. Pokud nevidím výsledky hned, je to k ničemu.


A co se týče našeho skvělého profesora, on často a rád připomíná, jak je zaneprázdněný a vůůbec na nic nemá chudák čas..! :D Na věci taky rád zapomíná. :D A my hyeny bysme ho za to ještě měly kritizovat, když přece vůbec nevíme, jak strašně těžkou práci on dělá! :D No prostě kupa řečí, činy žádný.. :D
Jinak jeho slovo k tý mý tvorbě by pro mě určitě mělo velkou váhu a ráda bych ho slyšela, ale když se nedostává.. A připomínat se nebudu. Nedělala jsem to pro něj. Chtěl to, má to mít, jestli na to kašle, tak ať si na to kašle.
linda píše:
A s náma se teda asi nepodělíš, co? :)

No, nevím.. Asi bych si to musela rozmyslet. :)

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 16. dub 2011 17:55:34
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
Řeči typu "nemám čas, nic nestíhám" jsou obvykle na facku, protože nevím o nikom, kdo by mohl úpřímně říct, že je to pravda... Možná až na ty, co si svůj čas prostě neumí zorganizovat :D
Pochopitelně jsou výjimky, ale ty na nějaký vykládaní zbytečností o tom, že nemají čas, prostě a jednoduše nemají čas :D

No tak kdyby sis to rozmyslela, tak se s náma poděl, určitě nejsem jediná, kdo by si to rád přečetl :)


sob 16. dub 2011 18:12:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: OFF TOPIC V
Jojo, řeči o absenci časovýho prostoru jsou jen výmluva :) Když člověk chce, tak si ten čas prostě udělá. Já přímo nesnášim nevyužitej čas, mám z toho pak vždycky deprese.. :D

Jo, já uvidim, zrovna teď píšu jednu věc, tak možná tu někdy pozdějc..nevím :)

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 16. dub 2011 18:33:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz