Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 3:43:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 páči - nepáči 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: páči - nepáči
bosak00 píše:
lusius píše:
a uplne najviac nemám rada...ked už si tak kdesy cestujem a teším sa ako si budem v klude počúvať..a vtedy stretnem niekoho známeho...tak zo slušnosti sa s ním musím dať do reči....a musím to vypnuť... :(

j to taky znám :D , vidíš starého známého tak vypneš music a stejně si jen řeknete: "ahoj, jak se máš?" pak je ticho a ke všemu nemůžeš poslouchat hudbu bo by to vypadalo divně kdyby sis nasadil/a sluchátka :D

Jo, tohle je strašný, sedíte, mlčíte, občas nějaká pitomá otázka za zdvořilosti, ale taky mi je trapný si ty sluchátka nasadit :lol:
lusius píše:
jj preto sa väčšinou tvárim, že nikoho nevidím... :D

a ešte čo fakt že nemusím...ked idem s niekym cudzým vo výtyhu...a výtah sa tak strašne vleče....a v kabíne je trápne ticho.... :(

Jo, to v tom výtahu je hodně trapný, to taky nemám ráda :D
A taky se tvářim, že nevidim, ale častokrát opravdu nevidim, když nemám brejle :lol:


ned 20. dub 2008 13:06:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: páči - nepáči
Nebo taky nemám rád když někdo zdraví někoho kdo je za mnou, si pak myslím, že zdraví mě i když to je někdo cizí :D , pozdravíte zpátky a ta osoba na váš čumí jak na debila :D


ned 20. dub 2008 15:52:20
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: páči - nepáči
bosak00 píše:
Nebo taky nemám rád když někdo zdraví někoho kdo je za mnou, si pak myslím, že zdraví mě i když to je někdo cizí :D , pozdravíte zpátky a ta osoba na váš čumí jak na debila :D

to znam :D :D


ned 20. dub 2008 15:57:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: páči - nepáči
Mne sa občas podarí vypotiť zo seba rýchlo pozdrav a až potom si uvedomím, že to nie je tá osoba, ktorú poznám, ale niekto cudzí. A ten na mňa pozerá, jak na mechom ovalenú.... :D

V tom výťahu to tiež neznášam. Človek sa snaží hladieť všemožne inde, len nie na tú osobu čo s ním cestuje. Na strop, na topánky, na tlačítka.... je to des. :lol:


ned 20. dub 2008 18:25:57
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: páči - nepáči
ľudia zistila som dalšiu vec čo neznášam...ked si niekto myslí, že jeho hudba čo počúva je najlepšia..a že všetko ostatné je shit... >:o a snaží sa ma o tom presvedčiť... ;)
a naopak mám rada ked mi niekto poradí nejakú dobru kapelku... :)

_________________
Obrázek


stř 14. kvě 2008 22:06:00
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: páči - nepáči
lusius píše:
ľudia zistila som dalšiu vec čo neznášam...ked si niekto myslí, že jeho hudba čo počúva je najlepšia..a že všetko ostatné je shit... >:o a snaží sa ma o tom presvedčiť... ;)
a naopak mám rada ked mi niekto poradí nejakú dobru kapelku... :)

Heh, já četla "kabelku", tak jsem si říkala, že jich máš doma asi fakt hodně :lol:

Jinak mně vadí třeba to, když mi někdo pořád dokola tvrdí, že třeba konkrétně SOAD nedělaj ani žádnou hudbu, že Serj nezpívá ale jen křičí a tak >:o

A ještě jedna věc, co mi vadí strašně -- CAPS LOCK!! >:o >:o :mlat: :mlat: Z toho úplně šílim, když to má někdo zapnutý pořád a pořád tak píše, aaaaaaaaaa!!!


stř 14. kvě 2008 22:53:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: páči - nepáči
linda píše:
lusius píše:
ľudia zistila som dalšiu vec čo neznášam...ked si niekto myslí, že jeho hudba čo počúva je najlepšia..a že všetko ostatné je shit... >:o a snaží sa ma o tom presvedčiť... ;)
a naopak mám rada ked mi niekto poradí nejakú dobru kapelku... :)

Heh, já četla "kabelku", tak jsem si říkala, že jich máš doma asi fakt hodně :lol:

Jinak mně vadí třeba to, když mi někdo pořád dokola tvrdí, že třeba konkrétně SOAD nedělaj ani žádnou hudbu, že Serj nezpívá ale jen křičí a tak >:o

A ještě jedna věc, co mi vadí strašně -- CAPS LOCK!! >:o >:o :mlat: :mlat: Z toho úplně šílim, když to má někdo zapnutý pořád a pořád tak píše, aaaaaaaaaa!!!


CAPS LOCK??...TO BY MA TEDA NENAPADLO, ŽE TOTO NIEKOMU VADÍ....:D :D :D ..ale nie :) ....no ja nemám rada ked niekto niečo odcudzuje a pri tom to vobec nepozná.... >:o

_________________
Obrázek


stř 14. kvě 2008 22:58:14
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: páči - nepáči
lusius píše:
CAPS LOCK??...TO BY MA TEDA NENAPADLO, ŽE TOTO NIEKOMU VADÍ....:D :D :D ..ale nie :) ....no ja nemám rada ked niekto niečo odcudzuje a pri tom to vobec nepozná.... >:o

Jo, to mi vadí taky... Ale asi to dělám taky, třeba do takový Britney skoro nic neznám, ale myslim si, že to jsou sračky :lol:
Ale teda já si to většinou jen myslim, nemám potřebu to ventilovat, jako někteří... Oni to nepodávaj jako svůj názor, ale prostě jako fakt -- a to mě sere asi nejvíc. Někteří lidé jsou zkrátka pitomci :lol:


stř 14. kvě 2008 23:34:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: páči - nepáči
Kuli Cpas locku se dostavaj BANY....jj na hodne WoW servrech :),takze capslock je pěká sviňe

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


čtv 15. kvě 2008 5:48:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: páči - nepáči
Ale nikdy jsem teda nepochopil proc... :)


čtv 15. kvě 2008 7:42:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz