Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 5:20:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 páči - nepáči 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek páči - nepáči
mno povedala som si že tu hodím nejaku tu novu temičku...nech sa to tu trochu rozprudi :) a dozvieme sa nejaké možno aj zaujímavosti... :happy:
tááákže sem možete napísať všetko čo sa vám páči a čo nie....dám príklad: ja mám rada čokoládové figúrky zo stromčeka, a taký ten pocit ked si idem zabehať, dobehnem a zaleje ma taká príjemná horúčava.... :happy:
aaaa... nemám rada dážd, a ked sa mi niekto hrabe vo vlasoch ... >:o
takže takto nejako by to mohlo isť....tak reagujte ak chcete..alebo pridajte niečo svoje, alebo to tu zatvorte... :D

_________________
Obrázek


čtv 17. dub 2008 21:05:50
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: páči - nepáči
NEMAM RAD HOPERY :D
Ale to je tema,vecny boj METAL vs HOP eeeej. :D

Mam rad svoji kytaru.A postel cajk? :D

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


čtv 17. dub 2008 21:12:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: páči - nepáči
Fieldy píše:
NEMAM RAD HOPERY :D
Ale to je tema,vecny boj METAL vs HOP eeeej. :D

Mam rad svoji kytaru.A postel cajk? :D


mno hej to suhlasim..mna najviac irituju tie ich gate s rozkrokom pri kolenách....
...a jj jasne postel je postel... :)

a mne sa nepáčia vystríhaní chalani ...a páčia sa mi dredy ... :)

_________________
Obrázek


čtv 17. dub 2008 21:21:38
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: páči - nepáči
Mam rad, resp. primo miluji, kdyz venku prsi/snezi, ja sedim doma, cumim z okna a posloucham pri tom Sigur Rós (album ( )) :)

A veci, co nemam rad, se mi strasne spatne vymysli, pac nad negativnima vecma moc nepremyslim a radsi se zamerim na to prijemne. To same u lidi...


čtv 17. dub 2008 21:40:31
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: páči - nepáči
lusius píše:
ja mám rada čokoládové figúrky zo stromčeka

Ty miluju, už jsem dostala chuť, ale asi si budu muset pár měsíců počkat :lol:
Jinak mám ráda krásný počasí (cca. 22°C), prázdniny, internet,... až si vzpomenu na další, asi se ještě podělim :)

Nemám ráda lidskou blbost a veškeré její projevy, to mě pokaždý rozčílí, pak nemám ráda když je moc horko nebo moc zima, nemám ráda zkouškové období a vydýchaný vzduch v místnosti :mrgreen:


čtv 17. dub 2008 22:54:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: páči - nepáči
linda píše:
lusius píše:
ja mám rada čokoládové figúrky zo stromčeka

Ty miluju, už jsem dostala chuť, ale asi si budu muset pár měsíců počkat :lol:
Jinak mám ráda krásný počasí (cca. 22°C), prázdniny, internet,... až si vzpomenu na další, asi se ještě podělim :)

Nemám ráda lidskou blbost a veškeré její projevy, to mě pokaždý rozčílí, pak nemám ráda když je moc horko nebo moc zima, nemám ráda zkouškové období a vydýchaný vzduch v místnosti :mrgreen:


njn figurky su mnamka..... :)
a teda k tomu vydýchanému vzduchu....hmm ja naopak ulne neznášam ked mi je v triede konečne teplo, a vtedy niekto zahlási že je tu smrad a otvorí okno...áááá vtedy by som vraždila :mlat: .....ja radšej pekne v smrade a v teple...ako v smrade a v zime, bo oni to asi nikdy nepochopia, že niektoré tie triedy už budu smrdieť furt, aj keby tam vyvalili jednu stenu... >:o

_________________
Obrázek


pát 18. dub 2008 12:19:54
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: páči - nepáči
lusius píše:
njn figurky su mnamka..... :)
a teda k tomu vydýchanému vzduchu....hmm ja naopak ulne neznášam ked mi je v triede konečne teplo, a vtedy niekto zahlási že je tu smrad a otvorí okno...áááá vtedy by som vraždila :mlat: .....ja radšej pekne v smrade a v teple...ako v smrade a v zime, bo oni to asi nikdy nepochopia, že niektoré tie triedy už budu smrdieť furt, aj keby tam vyvalili jednu stenu... >:o

No jako je pravda, že když je venku zima a někdo otevře naráz všechny okna, nic příjemnýho to neni. Ale ten vzduch bejvá někdy k nevydržení :D


pát 18. dub 2008 13:10:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: páči - nepáči
Jo, to mi pripomina, ze nemam rad cokoladu, obzvlaste horkou :)

Jo a mam rad dobre pivo (Janacek is da best!! :), Svijany, Klaster,...) a nemam rad ty ceske pseudopiva (Gambrihnus, Krusovice, Starobrno,...)


pát 18. dub 2008 17:04:20
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: páči - nepáči
Nemám rád cigaretovej kouř a arogantní kuřáky. Arogantní a sobecký lidi a naše školství... :)
Mám rád dobré jídlo a pití, přírodu, relax, rekreační sport a cestování.

Čokoláda mi dřiv byla fuk, ale teď sem zjistil, že kvalitní čokoládě se nebránim... :D
Rači zimu než vydejchanej vzduch.
Na hoperech mi nejvíc k smíchu přídou ty čepice s rovnym kšiltem... :D Vždycky mi to připomene kačera Donalda nevim proč... Prostě je hrozně legrační, že nosej něco tak v tipnýho co u mě vyvolává reakci asi jako klaunskej nos a oni si v tom připadaj důležitě a drsně... :D


pát 18. dub 2008 17:38:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: páči - nepáči
Mám rada zapekané musli (za čokoládové by som vraždila), kristusky, teplé večery cez leto, festivaly, pivo, rodinné oslavy, dredy, vtipných ľudí, keď dostanem výplatu.... no je toho veľa. :)

Neznášam skoré vstávanie, koprovku, nosenie siloniek, spotené nohy v teniskách, keď prší a ja som vonku, povinnosti, ploché hlavy, svoje vlasy.... aj toho je veľa. :(

A k tým hiphoperom. Mne tie ich rovné šilty neviem prečo pripomínajú Nastenku z Mrázika. Taký ten čepiec, ktorý mala na svojej svadbe. Takže mi je fakt dosmiechu, keď vidím ako si to nejaký hiphoper šinie svojou tipickou kolísavou chodzou a s nastenkiným čepcom na hlave... :D

A podporujem sestrin názor, radšej v smrade a teple ako v nesmrade a zime. :D Bo smradu bude stále, tak načo si k tomu pridávať ešte kosu???


pát 18. dub 2008 18:05:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz