Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 18. dub 2024 21:11:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
 Odkiaľ najradšej sťahujeťe ? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
HA! Našel sem článek, kterej vnáší nové světlo :D http://www.porse.cz/Magazin/Rapidshare.html
Už vim proč mi nejde z rapidu nic stáhnout! Protože rapid se inspiroval od konkurence a uvolnil downloady! Už žádný čekání... Proto to Maxovi jede pořád free... To je potom supr... Jestli rapid uvolnil stahování i pro normální uživatele internetu, potom je rapidshare fajn, protože tak zlikvidoval to proti čemu sem tu brojil... Odstranil svojí nepoužitelnost pro normální uživatele. Problém maji ovšem lidi se sdílenou IP, protože prostě z mojí IP pořád někdo stahuje a tak sem nucenej jít stejně na proxy... :)


ned 13. črc 2008 18:29:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
MaxFriik píše:
Film ma vetsinou partu 8 a vic. Coz uz je docela na dlouho :)

A je sice pekne, ze to tam vydrzi dlouho, ale kdyz si to z tama stejne vetsina nestahne, tak je to potom vcelku kontraproduktivni.

Jeden z moha důvodů proč rapida nemusim z toho vždycky šílim, nebo když tam nějakej vůl dá chybný heslo


ned 13. črc 2008 18:42:55
Profil ICQ
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
D_M píše:
HA! Našel sem článek, kterej vnáší nové světlo :D http://www.porse.cz/Magazin/Rapidshare.html
Už vim proč mi nejde z rapidu nic stáhnout! Protože rapid se inspiroval od konkurence a uvolnil downloady! Už žádný čekání... Proto to Maxovi jede pořád free... To je potom supr... Jestli rapid uvolnil stahování i pro normální uživatele internetu, potom je rapidshare fajn, protože tak zlikvidoval to proti čemu sem tu brojil... Odstranil svojí nepoužitelnost pro normální uživatele. Problém maji ovšem lidi se sdílenou IP, protože prostě z mojí IP pořád někdo stahuje a tak sem nucenej jít stejně na proxy... :)

nemuzes stahovat vic souboru najednou (jako ja pres "manažer")....
takže pořád rozdíl :haha:


ned 13. črc 2008 18:46:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
D_M píše:
rizek: Vydrzi to i na free serverech ;) Neni duvod uploadovat na server z kteryho se pak neda stahovat... Pokud je to vetsi hura s tim na torrent.

Diky za radu, uz sem o ni uvazoval, ackoliv v bozstva neverim. Mozna by to pomohlo i tobe, aby si prozrel a zjistil, ze rapidshare ve ktery veris je vlastne falesny buh ;)

furt lepsi v neco verit, nez jen hledat chyby ;)
jj na uloz.to leteckej, sendspace tam to vydrzi..kdyz jsem na wf zakladal tema s hives tak jsem jako byvalej odpurce rapida vse hazel na leteckou..kdyz to po 14 ti dnech nejelo, tak jsem to nasranej nasazel na rapid a je to tam dodnes (vic jak rok)..takze me o "pouzitelnosti" free serveru nepresvedcis


ned 13. črc 2008 18:48:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
Martas.SOAD píše:
Jeden z moha důvodů proč rapida nemusim z toho vždycky šílim, nebo když tam nějakej vůl dá chybný heslo

No podle toho článku by tohle už měl být problém minulosti :) Teď by mělo jít tahat pořád akorát jen jeden soubor současně a do 500kb/s. Což je víc než normální člověk potřebuje :) Doufám, že je to pravda...
Asi se rapid zaleknul konkurence z free serverů a uvědomil si, že to omezování neregistrovanejch uživatelů můžou ve svůj prospěch využít právě ty free hostingy... :)


ned 13. črc 2008 18:51:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
rizek píše:
D_M píše:
rizek: Vydrzi to i na free serverech ;) Neni duvod uploadovat na server z kteryho se pak neda stahovat... Pokud je to vetsi hura s tim na torrent.

Diky za radu, uz sem o ni uvazoval, ackoliv v bozstva neverim. Mozna by to pomohlo i tobe, aby si prozrel a zjistil, ze rapidshare ve ktery veris je vlastne falesny buh ;)

furt lepsi v neco verit, nez jen hledat chyby ;)
jj na uloz.to leteckej, sendspace tam to vydrzi..kdyz jsem na wf zakladal tema s hives tak jsem jako byvalej odpurce rapida vse hazel na leteckou..kdyz to po 14 ti dnech nejelo, tak jsem to nasranej nasazel na rapid a je to tam dodnes (vic jak rok)..takze me o "pouzitelnosti" free serveru nepresvedcis

já si schválně našel jeden link na leteckou c mi někdo posílal asi před 4měsíci a funguje fpoho, to samí na uloz.to mě to vše funguje vpohodě


ned 13. črc 2008 18:51:59
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
rizek píše:
furt lepsi v neco verit, nez jen hledat chyby ;)

Tvůj názor. Já s nim nesouhlasim :)
Nespokojenost je matkou pokroku a když nebudeš hledat chyby a zlepšovat co se dá, bude z tebe ovce :) To bys jako historik mohl pochopit... :offtopic:


ned 13. črc 2008 18:54:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
Martas.SOAD píše:
rizek píše:
D_M píše:
rizek: Vydrzi to i na free serverech ;) Neni duvod uploadovat na server z kteryho se pak neda stahovat... Pokud je to vetsi hura s tim na torrent.

Diky za radu, uz sem o ni uvazoval, ackoliv v bozstva neverim. Mozna by to pomohlo i tobe, aby si prozrel a zjistil, ze rapidshare ve ktery veris je vlastne falesny buh ;)

furt lepsi v neco verit, nez jen hledat chyby ;)
jj na uloz.to leteckej, sendspace tam to vydrzi..kdyz jsem na wf zakladal tema s hives tak jsem jako byvalej odpurce rapida vse hazel na leteckou..kdyz to po 14 ti dnech nejelo, tak jsem to nasranej nasazel na rapid a je to tam dodnes (vic jak rok)..takze me o "pouzitelnosti" free serveru nepresvedcis

já si schválně našel jeden link na leteckou c mi někdo posílal asi před 4měsíci a funguje fpoho, to samí na uloz.to mě to vše funguje vpohodě


jj tohle taky jede skoro vsechno :haha:
http://hives-cz.blogspot.com/search/lab ... 20download

jedine co je muj upload na uloz.to a drzi je toto - http://uloz.to/455770/landa-bratislava-25-05-08.rar

jinak jsem na uloz.to daval koncert hives (9x100mb) a dalsi den uz tam jedna cast nebyla...takze to poctem stazeni neni...

treba dnes jsem v download sekci na sob mazal 2 koncerty, pac na poste nevydrzely...


Naposledy upravil rizek dne ned 13. črc 2008 18:56:59, celkově upraveno 1



ned 13. črc 2008 18:55:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
D_M píše:
rizek píše:
furt lepsi v neco verit, nez jen hledat chyby ;)

Tvůj názor. Já s nim nesouhlasim :)
Nespokojenost je matkou pokroku a když nebudeš hledat chyby a zlepšovat co se dá, bude z tebe ovce :) To bys jako historik mohl pochopit... :offtopic:

jako historik treba nechapu tvuj nazor na svastiky, coz bys zase mohl pochopit ty :haha:


ned 13. črc 2008 18:56:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
rizek píše:
jako historik treba nechapu tvuj nazor na svastiky, coz bys zase mohl pochopit ty :haha:

Jj to chapu ;) Proste mi na prvni pohled pripomenou rezim vic nez cokoli jinyho... Je to v moji mysli zakoreneny uz od mladi.. Chapu, ze znamenaj i neco jinyho, ale proste zit na Broadway tak by mi kazili naladu... Konec :offtopic:


ned 13. črc 2008 19:01:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz