Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 12:02:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 Odkiaľ najradšej sťahujeťe ? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
Já myslel free no... Tahám přez FreeRapid a chodilo to v pohodě a teď už to jde jen do těch 40 kB/s tak nevim... Tak nevim jestli je to programem nebo rapid změnil politiku nebo nevim no...


ned 05. črc 2009 13:15:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
Tak to zkus pres neFreeRapid... Ja bych to zkusil, ale nechcu se odhlasovat z toho uctu, pac si zase nepamatuju prihlasovaci udaje :)


ned 05. črc 2009 13:17:30
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
ja pouzivam rapid down , pres 200 kb/s a cajk..a cca 5gb za den


ned 05. črc 2009 14:59:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
A premium useri maji pry tedka neomezeny limit...


ned 05. črc 2009 15:18:06
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
MaxFriik píše:
Tak to zkus pres neFreeRapid... Ja bych to zkusil, ale nechcu se odhlasovat z toho uctu, pac si zase nepamatuju prihlasovaci udaje :)

Bych to zkusil bez toho programu, jenže z mojí IP pořád někdo stahuje... Nemám čas ani chuť to ručně zkoušet furt dokola... Ten prográmek se aspoň někdy chytne...


ned 05. črc 2009 17:22:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
MaxFriik píše:
A premium useri maji pry tedka neomezeny limit...

ja jedu pres free


ned 05. črc 2009 19:31:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
I'm just sayin' :) Mne je to momentalne taky k hovnu, jelikoz mam na disku 3GB volne a jsem kurevsky liny, cokoliv vypalovat :)


ned 05. črc 2009 22:11:14
Profil
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
Prodloužil jsem si premium na další 3 měsíce, pak se hodlám zase na chvíli umírnit..

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pon 06. črc 2009 17:45:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
Možno by som obnovil túto tému a prispel mojími názormi na niekoľko stránok, pomerne veľa stránok (MEGAUPLOAD, náš milovaný/nenávidený Rapidshare) bolo totiž zrušených, naopak sa objavili nejaké nové.. Takže poďme na to. :)

MultiUp.org This movie was rated 5.0 stars out of 5
V podstate nástupca multiupload.com, možno sa len zmenila doména. Každopádne tento server funguje podobne ako tu spomínaný sharebee.com, s tým rozdielom, že tento server ponúka naozaj bohaté množstvo serverov, na ktoré vie jednotlivé súbory šíriť, niektoré sú bohužiaľ cez premium, ale aj vo free mode sú parádne voľby ako napr. 1fichier.com. Neznámy server, ale sťahuje plnou rýchlosťou, a mám pocit, že nemá výrazné omedzenia na sťahovanie, aj keď nesťahujem odtiaľ často (raz/dvakrát týždenne), takže neviem posúdiť hromadné downloady. Každopádne sa s touto stránkou asi tak skoro nestretnete, ale keby áno, tak môžem doporučiť. :) V prospech MultiUp nahráva to, že mne osobne nespomaľuje rýchlosť internetu ako napr. MEGA.

MEGA.co.nz This movie was rated 4.5 stars out of 5
Nástupca MEGAUPLOADu, v podstate asi dnešná spička čo sa týka používateľnosti a sťahovania. Mne osobne len vadí upload, ktorý mi spomaľuje rýchlosť internetu, čo niektoré iné servery nerobia, ale to môže byť u každého individuálne.

Mediafire.com This movie was rated 3.5 stars out of 5
Kedysi môj veľký favorit, ale časom som sa kvôli uploadu (ktorý bol/je sám o sebe fajn) musel presnúť na inú stránku, pretože mi stále mazali súbory, mám pocit kvôli právam (nahrával som tam len koncerty vrámci tradingu), ale nie som si teraz istý. Každopádne aj tak to na free účte príliž nevydržalo, škoda. Už som Mediafire nepoužil viac ako tri roky, takže možno sa to zmenilo k lepšiemu. :)

4shared.com This movie was rated 5.0 stars out of 5
Môj osobný favorit! Využívam ho už dlho, sťahuje plnou rýchlosťou, nie je žiadny problém s nahrávaním, nebrzdí mi rýchlosť internetu, navyše ako jeden z mála ponúka možnosť vyhľadávania súborov, čo sa mi občas zíde, ak hľadám nejaké neznáme SOAD súbory. :D Už som tak našiel jednu amatérsku nahrávku v originál kvalite. :D Cez free účet ponúka síce len (pre niekoho) 15 GB. ale väčšinou je to v pohode, držím tam len objemnejšie súbory, ktoré sa mi nechcú nahrávať znova. Inak je tu stále možnosť využiť MEGA. :)

Firedrop This movie was rated 4.0 stars out of 5
Túto stránku som objavil nedávno, pravidelne z nej sťahujem staré hry, ktoré už neviem zohnať v obchodoch (ak môžem urobiť reklamu, tak z theisozone.com), a ukázala sa ako veľmi dobrá. Na free účet síce ponúka len 10 GB, ale so sťahovaním nie je problém ani s veľkými súbormi. :)

---

Na čo ste po zrušení MEGAUPLOADu či Rapidsharu prešli vy? Využívate vôbec podobné servery, alebo len sťahujete z toho, na čo to ten daný človek dá?

_________________
ObrázekObrázekObrázek


ned 02. srp 2015 19:53:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Odkiaľ najradšej sťahujeťe ?
Od založení tohohle vlákna se toho dost změnilo :-D RIP megauploade, škoda ho... :-) Teď výhradně ulozto.cz což je sice omezující, ale většinou tam filmy najdu... Hlavní důvod je, že potřebuju stahování stopnout a pokračovat zas jindy - po částech... V těch ostatních se nevyznám, přijde mi, že většina funguje tak, že se soubor musí stáhnout na jeden zátah, což mi často nevyhovuje, kvůli pomalýmu netu...


ned 02. srp 2015 20:18:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz