Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 23. kvě 2024 21:17:32



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 101  Další
 Aký ste mali deň...? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Valiavand: Si vlastně šťastnej člověk... Jen málo kdo má z pětky čtyřku bez práce... :D

xnovys: Ježka? Ježci maj strašnejch blech... Je ochočenej? Píchá tě? :lol: :P
Jinak tu hlášku "je to sráč, ale srandovní" žeru... :lol: :lol:

MaxFriik: Sem myslel, že každej barák musí mít ze zákona označení. Možná ne nebo na to spíš lidi serou... Ale snad by se to dalo najít na netu na nějaký mapě...


stř 18. čer 2008 20:39:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Žena ho pravidelně stříká nějakym protiblechovačem... jo a píchá šmejd, a sere se, ale když potřebuju chytnu ho rukavicí a má smůlu. Teď tady zase bude kmitat po pokoji.

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


stř 18. čer 2008 20:41:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 21:28:28
Příspěvky: 333
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
D_M: Jsem spíš blbec, že jsem uvěřil spolužákově vtipu, 4ku jsem měl pořád... :)

_________________
Otázka: Schvalujete sex ve 14ti?
...
Odpověď: Měli byste všici hrát wowko.

(Podle skutečné události)
Obrázek


stř 18. čer 2008 20:44:59
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
[quote="MaxFriik"]Co takova potvora vubec zere? :)

No dneska jsem byl prvne nosit ty noviny, zacal jsem ve 4 v noci a skoncil jsem o pul sedme, nechapu, proc jsou nekteri lidi takove svine, ze nemaji cislo popisne na baraku :) Ja ten jejich posucky barak potom hledam jak blb pul hodiny :) Zitra uz to snad bude lepsi...

Hej to s tými číslami poznám, ale ja som dávala podpisovat tuším komunálny odpad a to som musela každému zvoniť u dverí. A keď si už niekto nedá na dvere menovku tak to už fakt NECHAPEM!!! >:o


stř 18. čer 2008 21:02:08
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Jo, to je taky pravda, ono vetsinou kdyz byl ten dum bez cisla, tak byl zvonek bez jmenovky :) Takze obcas jsem byl fakt docela nastvany... Ale rikam, ted uz si ty nektere baraky pamatuju, takze zitra to snad bude lepsi
A obcas vlastne nejaky dum nemel ani schranku... Lidi jsou hovada :)


stř 18. čer 2008 21:08:23
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Teď sem se vrátil ze zkoušky z Aj. Sem rád, že jí mám za sebou, protože Aj byl jeden z mých nej strašáků... Ještě když sem nastupoval na VŠ uměl sem totiž úplný kulový a teď mám ze závěrečný zkoušky za jedna... :D Machry machry.. Ale nechci machrovat. Teď k tomu proč sem vůbec něco píšu :D

Jel sem domu busem s kámošem (oba sme jeli ze zkoušky) a samozřejmě sme si sedli tak blbě na čtyřku, že za kámošem seděl nějakej agresivní ožrala. Sme si ho všimli až když se bus rozjel. No to byla cesta... Vožralej smradlavej omlácenej potetovanej nechutnej agresivní kterén. Každýmu tam vyhrožoval. Měl dostat přez hubu šmejd, jenže já nejsem moc konfliktní typ a v obleku na cestě z úspěšný zkoušky už vůbec... :D Tak sme ho ignorovali debila. Chtěl sem zavolat policajty ať si ho ukliděj tak to má přece v demokratický společnosti chodit ne... Jenže mě nějakej týpek zastavil ať na to seru a začal mu sám vyhrožovat... :lol: No nic, chlápek si párkrát zařvat, osahal pár holek... Což bylo nejhorší... No a nejvtipnější na tom bylo, že tim busem jeli takový ty co si hrajou na středověký rytíře... Samozřejmě stáli vedle něj a ikdyž jednu z holek co jeli s nima šáhnul na nohu tak se jí nezastali. No prostě rytíři z Prahy... Já jet s kámošema a bejt nás tolik co jich tak se ten člověk už nezvedne.


čtv 19. čer 2008 12:29:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
ach jo, takže šlachetní rytiery neexistujú? hmmm škoda... :(


čtv 19. čer 2008 20:26:21
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Kdybych měl tak o 20 kg víc a nebyl v saku neváhal bych... :D
On vlastně zas nic tak hroznýho neudělal jen řval a sáhnul nějaký holce na stehno... :D Ale stejně měl dostat přez hubu...


čtv 19. čer 2008 20:45:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
tak to mal....

ja som dnes asistovala šoférovi...... :D našiel v buse batoh s mobilom a inými vecami a poprosil ma či by som v tom mobile nemohla nájst nejaké číslo, bo on sa v nom nevyznal... ten mobil nemal kredit a tak mi dal svoj mobil a zavolali sme "mame" a vodič sa s ňou dohodol kedy a ako jej to odovzdá...
fakt dobrí ľudia ešte nevymreli.... a potom som s tým vodičom kecala celú cestu domov, taký fajn starý týpek to bol, stále si popiskoval a bolo vidieť že ho tá práca baví...
tak to ja len tak.... :)


čtv 19. čer 2008 20:59:15
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Dnes ráno som išla na istú smrť k zubárovi, ale nič velikého sa nedialo... zub mi neopravil, len mi do neho dal poondenú vložku a zase sa tam budem musieť trepať o 3 týždne... >:o
a navyše som si ochromená strachom z bolesti nechala vpichnúť umrtvovaciu inekciu takže celý deň mám polku huby odumretú....

...potom som išla vykopnúť sestru na stanicu (uf ešteže som mala slnečné brejle... :'( ) a po jej odchode som sa šla vyvaliť pri Váh, ale dlho som tam nevydržala....

a teraz tu sedím... a neviem čo ďalej... :sok: depresia na mna číha... :(


stř 25. čer 2008 15:19:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz