Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 19:50:42



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101  Další
 Aký ste mali deň...? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Ale ví, jako i když jdu spát v šest ráno, tak potom v těch dvanáct vstanu, ale dneska to prostě nešlo :) Ale včera teda nevím ani já, v kolik jsem šel spát :)


sob 05. zář 2009 18:26:33
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Já teda normálně zaberu tak kolem 4. A vstávám normálně v 10. Pár dní. A pak jednou spím do tří... Ona se ta únava kumuluje. Moje rodiče by asi postihl akutní infarkt myokardu kdyby zjistili, že chodím spát v 6... nevím :happy:


sob 05. zář 2009 18:34:46
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
No jako v šest jdu spát jen, když je nějaká akce nebo tak. Jinak normálně chodívávám jak kdy, občas se s taťkou míjíme v koupelně, když on jde do práce a já spat :) Ale tyto prázdniny jsem jakýsi unavený, takže většinou kolem třetí. Když jsem makal u kámoše, tak ve dvanáct. A přes školu kolem té druhé, když jsem sledoval NHL, tak třeba v sedm :)


sob 05. zář 2009 18:38:41
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Tak to je v klidu :) Ale pokud je NHL a pak škola.... :D


sob 05. zář 2009 18:43:20
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: úte 11. srp 2009 13:58:04
Příspěvky: 1413
Bydliště: Slovensko
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
čumím na telku pozerám Superstar ,som zvedavá na tých čo sa tam prišli strápniť .. mohli by tam spievať aj niečo známe :)

_________________
http://img86.imageshack.us/img86/9360/beztytu322uoo8.jpg
J² x F3(c) = (3x + 4)(xc)² | (T)m:¬T = ¬x(R)²/xR(3)


ned 06. zář 2009 19:04:20
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
MaxFriik píše:
Já si to vždy povedal a i když se mi pak nechtělo, tak jsem se stejně přinutil, přece jen jednou člověk nevstane a pak je celý rok nasraný...

Haha, kamarád mi psal příhodu:
Tyvole. Já vs igelitový pytlík. Jak v zasraný grotesce dneska. A samozřejmě v prahajzlově. To si takhle jdu metrem a najednou koukám, že nejdu, ale dělám rozštěp. Tak ho vybalancuju a zjišťuju, že sem šlápl na igelitový pytlík. Tak ho odkopnu...neodkopnu, ta zmagnetizovaná mrška se na tý botě nějak drží. Začnu mávat nohou a furt nic. To už začínala docházet trpělivost, takže judo-kop! Konečně. Odlepil se, provokativně kolem mě prolítl a přilepil se mi na hruď. To si děláš prdel. Vezmu ho do ruky a samozřejmě se přilepí, takže mávání zase nefunguje. To už sem začínal trošku bublat, tak sem ho co nejbolestivěji zmuchlal a hodil. Najednou přijel vlak do stanice, protivítr, pytlík se rozfoukl, aka rozbalil, a mě čelně do xichtu. Myslím, že v tuhle chvíli se lidi v metru začínali otáčet, když viděli týpka, co trhá igelitový pytlík a řve na něj "TO JE VŠECHNO, CO DOKÁŽEŠ?!"

Tak to mě opravdu pobavilo :D :D :haha:


ned 06. zář 2009 19:28:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
MaxFriik píše:
Já si to vždy povedal a i když se mi pak nechtělo, tak jsem se stejně přinutil, přece jen jednou člověk nevstane a pak je celý rok nasraný...

Haha, kamarád mi psal příhodu:
Tyvole. Já vs igelitový pytlík. Jak v zasraný grotesce dneska. A samozřejmě v prahajzlově. To si takhle jdu metrem a najednou koukám, že nejdu, ale dělám rozštěp. Tak ho vybalancuju a zjišťuju, že sem šlápl na igelitový pytlík. Tak ho odkopnu...neodkopnu, ta zmagnetizovaná mrška se na tý botě nějak drží. Začnu mávat nohou a furt nic. To už začínala docházet trpělivost, takže judo-kop! Konečně. Odlepil se, provokativně kolem mě prolítl a přilepil se mi na hruď. To si děláš prdel. Vezmu ho do ruky a samozřejmě se přilepí, takže mávání zase nefunguje. To už sem začínal trošku bublat, tak sem ho co nejbolestivěji zmuchlal a hodil. Najednou přijel vlak do stanice, protivítr, pytlík se rozfoukl, aka rozbalil, a mě čelně do xichtu. Myslím, že v tuhle chvíli se lidi v metru začínali otáčet, když viděli týpka, co trhá igelitový pytlík a řve na něj "TO JE VŠECHNO, CO DOKÁŽEŠ?!"

:hop: Děkuji za pobavení :haha:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 06. zář 2009 19:38:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
:lol: :lol: :lol: ..dobre napísané...

_________________
Obrázek


ned 06. zář 2009 20:05:43
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
chalan má talent na vyprávnie :D


ned 06. zář 2009 20:11:39
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Jo, to on umí, tak ještě jedna jeho nedávná příhoda:

Já věděl, že budu plný zážitků, když si řeknu, že proběhnu přes ulici v tom největšim chcanci a zazvonim na kámoše! >_< Nečekaně jsem zmoklý až na kost. První, co jsem si říkal, bylo, ještě že nepadaj kroupy. Hmmm, ten déšť je nějakej hlasitější. Hmmm, nějak mě začíná bolet hlava a ruce. Hmmm, FFFFFFUUUUU- Tak ještě zrychlim, když tu to napálí do baráku, kam běžim, blesk a vyhodí světla v celé ulici. Zase FFFFFUUUU-, bo po blesku sem byl slepej, hned na to zahřmění jak hovado, po kterym sem ohluchl a ještě sem si rozbil držku o kaluž, která měla hloubku tak půl metru. Tak si tak v půlce cesty ležim, nechám do sebe jebat kroupama a říkám si, že na to asi seru a že snaha ale byla. Cestou mi ještě zavolal kámoš, že je sice nasranej, že u něj vypadla elektřina, ale že zrovna v tu chvíli koukal na nějakýho niemanda, co si v tom chcanci rozbil držku, tak že alespoň ví, že někteří lidi jsou na tom hůř. Ha ha. Počkej ty zmrde, ty pučený filmy už neuvidíš...


ned 06. zář 2009 20:16:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz