Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 8:07:13



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 101  Další
 Aký ste mali deň...? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Linda: No čekání na výsledky mě taky deptá. Navíc u nás nemaj žádnej systém kolikrát takže nevíš kdy přídeš na řadu na ústní a tak... Prostě je to na celej den a při tom by se to dalo minimalizovat na 2 hodiny maximálně kolikrát...
Zítra jdu na zkoušku z diskrétní matiky.. Bude to fakt jen zkouška jako že to jdu zkusit. Umim hovno... Už sem aspoň zjistil, že ten předmět nemám rád. Něco umim, ale nebude to stacit... :lol:


úte 10. čer 2008 18:02:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
No přesně, tohle mě taky sere. Dalo by se to vyřešit za chvíli, ale oni to protahujou na neuvěřitelně dlouhou dobu :x
Já to šla dneska taky zkusit, ale byla to zkouška z nějaký ekonomie (milionkrát fuj, nenávidim tyhle předměty!), takže mi bylo už od začátku semestru jasý, že to můj oblíbenej předmět rozhodně nebude :lol:

Mimochodem, hodně štěstí u zkoušky, třeba to vyjde :)


úte 10. čer 2008 19:15:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
...uff som vyčerpaná :( dnes som došla od babky, kde som musela celý den skákať s dvoma osemročnými deckami cez švihadlo....kvoli bláznivému skoku malého dietata na moju osobnosť do postele vstávať o siedmej ráno....a potom sa snažit nejako sa dostať domov s tristokilovými taškami v absolutnom teple... :| ....čo človek nespraví pre rodinu... :)

_________________
Obrázek


čtv 12. čer 2008 14:52:29
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Dneska jsem mel docela nabity den... Vstal jsem ve 12, udelal si bramboraky a k tomu jsem si dal pivko, pak jsem jel do obchodu koupit nejake blbosti, pak jsem jel posefovat dovolenou v Italii, pak s mamkou zase do obchoda a ted se chystam na oslavu kamosa a dvou kamosek (to zase bude :-D). Do mrte vyuzity den :)


čtv 12. čer 2008 16:52:23
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Tak můj dnešek byl celkem OK škola 4 hodiny na pc a pak 2hod těláček :happy: dal jsme si s holkama volejbálek, ale odnesl to můj prst :cry: nějak jsem špatně podebral míč a bud jsem si zlomil poslední článek palce ale spíš je to jen naražený a sleze mi nehet, ale vypadá zajímavě, nejdřív byl červenej, pak zfialověl, pak šedo-fialovej a teď je fialovo-černej, sjem zvědavej jak se vybarvý do večera :-?


čtv 12. čer 2008 18:46:17
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Martas.SOAD: :D To znám. Prsty občas překážej. Tak hlavně ať ti neupadne... :D


čtv 12. čer 2008 19:17:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
:D tjn, tak kdyby upadl tak jich mám ještě 9 :D


čtv 12. čer 2008 19:21:32
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
tak ja som dnes od rána upratovala pokoj na kolejích, som v šoku v akej špine sme celý semester žili.... :D
pobalila som sa, ale som zistila, že jedna cestovka je málo a tak som si musela kúpiť ešte jednu velká kabelu, takže mám dve obrie tašky, plus gitaru a plus segrine práce....hmmmm bude to zaujímavé zajtra...
potom som šla so spolužiačkou a spolužiakom do čajovne, kde sme sa pekne rozlúčili...
ty jo začína ma to nejak brať, že to tu na pomerne dlhý čas opúšťam.... :( nerada to hovorím, ale normálne sa teším na nový semester


čtv 12. čer 2008 21:14:46
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
vau lidi, tak na tohle dnes jdu :D
http://www.dotknisepisku.cz/cz/aktualne ... adrenalin/

http://www.youtube.com/watch?v=_eQqsAppq_8


sob 14. čer 2008 10:32:29
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 05. čer 2008 16:51:20
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Kaťuša píše:
tak ja som dnes od rána upratovala pokoj na kolejích, som v šoku v akej špine sme celý semester žili.... :D
pobalila som sa, ale som zistila, že jedna cestovka je málo a tak som si musela kúpiť ešte jednu velká kabelu, takže mám dve obrie tašky, plus gitaru a plus segrine práce....hmmmm bude to zaujímavé zajtra...
potom som šla so spolužiačkou a spolužiakom do čajovne, kde sme sa pekne rozlúčili...
ty jo začína ma to nejak brať, že to tu na pomerne dlhý čas opúšťam.... :( nerada to hovorím, ale normálne sa teším na nový semester


no toto... clovek by rekl ze se ti bude styskat po koncerte Serja a tobe je smutno pos kole... :-) no fuj!! :D


sob 14. čer 2008 13:54:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz