Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 18:37:08



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 101  Další
 Aký ste mali deň...? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?

Vem si náhradní trenky... Škoda, že to neni u nás, vypadá to zajímavě... :D Jo a dej bacha. Víš, že máš už jeden prst v háji...


sob 14. čer 2008 15:02:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
ja som dnes celý deň prerobila a žiadnu špinavú podlahu alebo tanier nechcem vidieť.... :(
šmária a zajtra zase... :prek:


sob 14. čer 2008 22:24:23
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
D_M píše:

Vem si náhradní trenky... Škoda, že to neni u nás, vypadá to zajímavě... :D Jo a dej bacha. Víš, že máš už jeden prst v háji...


Tak včerejšek byl fakt hustej :D sem si koupil 40% whisky :happy: a slavili jsme, půlku ty whisky sem dal sám, taky jsem vypadal dost hustě, zapařili jsme na Guerrilla (Hardcore) a Prague Ska Conspiracy...no prostě bezva den, potkal jsem zas hafó známejch, novejch lidí...doufám že se snima ještě uvidim, zvlášť s jednou slečnou :) *cool*
No, ale dnešek už je horší, bolí mě ten proklatej palec, mám vyřvaný hlasivky, žaludek stávkuje, mám šílenej hlad - moje poslední jídlo byla včerejší snídaně >:o


ned 15. čer 2008 9:30:52
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
No jo, chlastani neni jen tak :)

Dneska jsem mel docela zajimavy den, z hospody jsem dosel dom ve 2 v noci, ve tri jsem si sel lehnout, spal jsem do peti, pak jsem sel roznaset noviny, dom sem dosel v sedm, neco jsem jeste podelal, v osm jsem si sel lehnout, spal sem do pul dvanacte, pak me zbudila babicka na obed, v jednu sem si sel jeste jednou lehnout a spal sem do dvou, no a od dvou uz nic nedelam :)


úte 17. čer 2008 20:27:34
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Martas : tyjo bydlíš kousek ode mě ...cca 25-30km


úte 17. čer 2008 20:37:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 21:28:28
Příspěvky: 333
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Den? Ani mi nemluvte, osudový den života...

Dneska jsme se s kámošem prostě vykašlali na školu, známky skoro uzavřený, tak co tam... a to bylo jedno z nejhorších rozhodnutí mého života. Doma na mě čekala smutná zpráva o smrtni jednoho z dvou našich koťátek... fena Ťapka ho zakousla. Že by znamení? Ve škole jsem měl ještě malou nesrovnalost z STT (předmět), potřeboval jsem být vyzkoušel, aby mě učitel mohl uzavřít známku (známky se uzavírají zítra). Ale měl jsem tam dvě známky, tak jsem si myslel, že z toho by mohl udělat závěr. Neudělal, teď jsem psal kámošovi, co ve škole byl, a prý mám N (neznámkováno). No co, zkusím se s ním nějak domluvit ráno, řekl jsem si, co bylo ale horší, kámoš mi psal, že mám kuli z Matiky kvůli sešitu, který jsem neukázal. Jinak bych měl 4ku, ale kdo neměl sešit, neukázal ho, šla mu známka o stupeň dolu... až tohle zjistí otec, asi mě tu dlouho neuvidíte lidi... příště už s ale rozmyslím záškoláctví :cry:

_________________
Otázka: Schvalujete sex ve 14ti?
...
Odpověď: Měli byste všici hrát wowko.

(Podle skutečné události)
Obrázek


úte 17. čer 2008 20:42:35
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
rizek píše:
Martas : tyjo bydlíš kousek ode mě ...cca 25-30km

:haha: No já vim, Blatná :D docela znám, jsme se tam malinko opili loni na tuning show a nenašli jsme letiště :haha: letos jsem nam ani nejel :(
To jsis toho všiml až teď, že jsem z Písku? :D


úte 17. čer 2008 20:44:17
Profil ICQ
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Martas.SOAD píše:
rizek píše:
Martas : tyjo bydlíš kousek ode mě ...cca 25-30km

:haha: No já vim, Blatná :D docela znám, jsme se tam malinko opili loni na tuning show a nenašli jsme letiště :haha: letos jsem nam ani nejel :(
To jsis toho všiml až teď, že jsem z Písku? :D

nene to ne, jen teď najednou vznikl nápad Ti to konečně napsat
btw: nechystáš se na blatenskej fest?


Naposledy upravil rizek dne úte 17. čer 2008 20:47:08, celkově upraveno 1



úte 17. čer 2008 20:46:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 19:11:16
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha 10 - Vršovice
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Valiavand píše:
Den? Ani mi nemluvte, osudový den života...

Dneska jsme se s kámošem prostě vykašlali na školu, známky skoro uzavřený, tak co tam... a to bylo jedno z nejhorších rozhodnutí mého života. Doma na mě čekala smutná zpráva o smrtni jednoho z dvou našich koťátek... fena Ťapka ho zakousla. Že by znamení? Ve škole jsem měl ještě malou nesrovnalost z STT (předmět), potřeboval jsem být vyzkoušel, aby mě učitel mohl uzavřít známku (známky se uzavírají zítra). Ale měl jsem tam dvě známky, tak jsem si myslel, že z toho by mohl udělat závěr. Neudělal, teď jsem psal kámošovi, co ve škole byl, a prý mám N (neznámkováno). No co, zkusím se s ním nějak domluvit ráno, řekl jsem si, co bylo ale horší, kámoš mi psal, že mám kuli z Matiky kvůli sešitu, který jsem neukázal. Jinak bych měl 4ku, ale kdo neměl sešit, neukázal ho, šla mu známka o stupeň dolu... až tohle zjistí otec, asi mě tu dlouho neuvidíte lidi... příště už s ale rozmyslím záškoláctví :cry:


Ou. Já snad zejtra do tý školy radši půjdu :mrgreen:


úte 17. čer 2008 20:46:55
Profil ICQ
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 21:28:28
Příspěvky: 333
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
A já měl takový blbý pocit, když jsem nastupoval do autobusu, který mě měl vézt domů... :|

_________________
Otázka: Schvalujete sex ve 14ti?
...
Odpověď: Měli byste všici hrát wowko.

(Podle skutečné události)
Obrázek


úte 17. čer 2008 20:51:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz