Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 18. dub 2024 19:09:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 90  Další
 Co se komu v dneska zdálo 
Autor Zpráva
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Macajs: Ale tak já nemyslela přímo tu svoju svatbu… :) To doufám, že si dřív najde Linduš už toho pravého sexy matematika! :D

Linda: Však jo, jsem tu už onehdá psala, že si jednou vezmu nějakého ekonoma... :D Tady jsem to myslela spíš tak, že se zrovna momentálně v blízké době nehodlám vdávat. :D


sob 01. říj 2011 11:55:25
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Jo, to je pravda, já jsem už dost stará na to, abych si našla toho pravýho (sexy matematika) :D

Hodláš nebo nehodláš, sny si přejí svatbu! :D


sob 01. říj 2011 13:00:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Ale nejsi stará, jen vím, že by ses ráda vdávala, tak ti to přeju co nejdřív. :) :D

Přejí/nepřejí, je třeba k tomu ještě ten nezbytný mužský element... :D


sob 01. říj 2011 13:17:02
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
No to je pravda, ráda bych se vdávala... mám totiž pocit, že za pár let už bude pozdě... Já si to snažim nepřipouštět (a obvykle se mi to daří skvěle :D), ale za chvíli mi bude 30... Kéž bych mohla býti věčně mladou! :D

Mužského elementu jsou všude mraky, to nebude problém :D

Ale abych nebyla pořád OT: taky tak nesnášíte, když si nemůžete vzpomenout na svůj sen? Už asi čtyři dny se probouzím s tím, že si nedokážu vůbec vzpomenout, o čem se mi zdálo, ale přitom vim jistě, že se mi něco zdálo, protože mám nějakou mlhavou vzpomínku... No, jenom jsem si chtěla postěžovat, protože mě to už lehce irituje :)


sob 01. říj 2011 13:30:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
linda píše:
Mužského elementu jsou všude mraky, to nebude problém :D

Ale když odečtu chlapy zhruba nad 27 a pod 21 let, odečtu homosexuály, pak mezi zbytkem najít ekonomy ( :lol: ) a z těch ještě odečíst ty, co se mi nelíbí… tak mi toho zas tak moc nezbyde. :haha:

Ad sny: Jo, to mě taky občas štve. Akorát teďka ten poslední týden, to jsem měla asi zrovna štěstí, že jsem si to pamatovala…


sob 01. říj 2011 13:46:14
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
linda píše:
Ale abych nebyla pořád OT: taky tak nesnášíte, když si nemůžete vzpomenout na svůj sen? Už asi čtyři dny se probouzím s tím, že si nedokážu vůbec vzpomenout, o čem se mi zdálo, ale přitom vim jistě, že se mi něco zdálo, protože mám nějakou mlhavou vzpomínku... No, jenom jsem si chtěla postěžovat, protože mě to už lehce irituje :)

posledních tak šest sedm měsíců Lindo bych si nevzpomněl na nic :D možná to souvisí s tím, když spíš moc dlouho nebo krátko a budíš se tak v nevhodnou dobu.. u mě je to ale spíš tím, že než se mi zahřeje mozek na provozní teplotu (20 minut, snídaně a káfé) tak nemám si šanci cokoli uchovat v nějaké rozumné formě v mysli :D


sob 01. říj 2011 21:17:34
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Ne, tím to nebylo, sice jsem spala docela málo, ale probouzela jsem se sama, takže to asi stačilo...

Hned další dva dny (po tom stěžování) jsem si sny pamatovala, ale ten první byl hroznej a ten druhej ještě horší. Samí zranění po nějakejch nehodách, někteří jen lehce, ale další dost hroznym způsobem -- úplně zničený tkáně, že bylo až vidět kosti, chybějící končetiny, prostě hnus... Tak hnusnej sen jsem neměla už dlouho, fuj.


úte 04. říj 2011 23:05:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
:D
takže není o co stát, promiň, ale ono to takhle napsané z nějakého důvodu vypadá fakt strašně komicky :)


stř 21. bře 2012 2:19:53
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
No to jo :D teď mi to tak připadá taky, ale ten sen si pořád matně vybavuju a byl opravdu odpudivej, fuj :D


stř 21. bře 2012 10:45:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Hehe, celou noc jsem byla porodní bába přes internet.

_________________
we're all gonna die


čtv 14. čer 2012 21:31:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 90  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz