Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19. bře 2024 4:07:11



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 97, 98, 99, 100, 101
 Aký ste mali deň...?#2 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
Zní to zajímavě, ale pro mě trochu z ruky... I když teď mám stejně náladu spíš na veselejší věci, ne na komunistický zvěrstva :)

A jestli se v těch Koněprusích nesmí nic sbírat (což je vlastně asi logický :D), tak mám smůlu, já jsem totiž poctivá... :D

Dá ti ten poskytovatel aspoň slevu? Tohle je fakt strašná situace, člověk jim platí za nějaký služby, ale jim je jedno, když je neposkytujou pořádně... to je na všechno času dost. Ale když náhodou zapomeneš včas zaplatit, tak se vždycky můžou posrat a všechno řeší hned :D

Maxipes Fík píše:
Musíš dát modem do zásuvky...

:D :D

Jo a je tu toho hodně, tak to tady zamknu, tak kdyžtak někdo založte další... :)


pát 15. črc 2011 21:33:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 97, 98, 99, 100, 101

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz