Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 14:34:15



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 101  Další
 Aký ste mali deň...?#2 
Autor Zpráva
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
jo, normálně se to používá :) a moc škodlivý to snad neni, zatim žiju :D
ale jak řiká linda - když už tam máš jenom to kusadlo, tak je to fuk :)


čtv 07. črc 2011 21:05:45
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
To už bylo způsobů... Nejdřív se to trhalo, pak se to dusilo, teď se to zase trhá... Normálně... Kupte si do zásoby mastičku za 300,- nebo kolik... :-) Kapička na klíště, ono natáhne bačkory okamžitě, a pak ho už jen sedrolíte a vydesinfikujete... :-) Sranda na pár minut a snad to i funguje... :-D

Muzeum - viděl sem v TV... Čuměl sem, že to dali zadara a že tam bylo tolik lidí (zvlášť když to muselo bejt o muzejní noci zavřený kvůli strachu z množství návštěvníků...). Z reportáže na TV Nova se zdálo, že to snad zrenovují fakt pořádně a pěkně - myslim obsah těch výstav :-) Snad to nebude až moc novoty a zachovají starý historický ráz muzea... Zrovna čtu knížku o historii toho muzea a je to zajímavý :-)
Do technickýho bych taky šel. Prej drahý vstupný no, ale chci vidět, jak to tam změnili. Možná na to dojde do srpna, ale možná taky ne...


čtv 07. črc 2011 21:14:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
Znám dva lidi, co měli boreliózu, ale u obou to mělo celkem mírný průběh :) Teda kamarádka se léčila rok, ale jinak nic :D


čtv 07. črc 2011 21:20:47
Profil ICQ
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
jinak ještě k tomu muzeu.. ty hlídači byli docela benevolentní.. lítali tam lidi (děti) s velkejma batohama, nafukovacíma míčema a tak :D


čtv 07. črc 2011 21:23:06
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
No jak jsem zjistila, že je to zadarmo, tak jsem si to rychle rozmyslela... A jak píše D_M, taky nechápu, že najednou nevadilo, že se tam navalí takovejch lidí...
Ono je tam drahý vstupný? To je škoda :D Ale stejně tam chci jít... ale tohle počká až někdy na podzim, v létě tam bude asi víc lidí (ty děti se na ty prázdniny nějak zabavit musej, že).

Johnny: jo, je pravda, že většina lidí má průběh asi mírnější... A spousta nejspíš ani nepozná, že nějakou nákazu prodělala... Já četla o těch případech, co s tim bojujou hodně dlouho, jsou to teda spíš výjimky, ale stejně je lepší dávat si pozor...


čtv 07. črc 2011 21:29:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
Johnny píše:
Znám dva lidi, co měli boreliózu, ale u obou to mělo celkem mírný průběh :) Teda kamarádka se léčila rok, ale jinak nic :D


Moje ségra ji měla, když studovala vysokou... Skončila v nemocnici, protože to doktorka prvně nepoznala, na tři týdny a potom byla ještě další měsíce doma, nakonec musela opakovat ročník. Ještě k tomu byla na pokoji s jednou příšernou důchodkyní, která, když ségra telefonovala, furt odpovídala na ty dotazy mířený do mobilu, a když ségra náhodou usnula, stoupla si nad její postel a mluvila na ni. Řekla mi, že tohle bylo její nejhorší období života... Ona ta borelióza teda není žádná prdel :)

_________________
we're all gonna die


čtv 07. črc 2011 21:43:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
Haha, až budu muset někdy do nemocnice, tak mě prosim rovnou odstřelte... :-D :-(

Vstupný do technickýho - drahý jak pro koho no... 170,- pro dospělý... Ale zas je to tam velký no... Myslim, že tam ani o prázdninách nebude narváno, pokud nepůjdeš o víkendu nebo o svátku... Studentský je 90,- což jde :-) A vedle máš zemědělský muzeum :-)


čtv 07. črc 2011 22:01:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
Tak na studenstký můžu zapomenout... :D Sice moje kartička platí někdy do října nebo listopadu, ale podvádět nebudu... :D hlavně jsem ji měla dávno vrátit, že...
A těch 170 korun je teda o něco víc, než jsem čekala... :D takže až na podzim... Já bych ta den 2 muzea asi nezvládla, jedno bohatě stačí :)


čtv 07. črc 2011 22:09:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
mike sullivan píše:
jo, normálně se to používá :) a moc škodlivý to snad neni, zatim žiju :D
ale jak řiká linda - když už tam máš jenom to kusadlo, tak je to fuk :)

no, nepomohlo to :) ale díky za radu


čtv 07. črc 2011 22:27:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?#2
linda píše:
Tak na studenstký můžu zapomenout... :D Sice moje kartička platí někdy do října nebo listopadu, ale podvádět nebudu... :D hlavně jsem ji měla dávno vrátit, že...

Hmm... Já sem jí "ztratil", takže sem jí už asi 4x použil a minimálně do listopadu ještě použiju... Dost možná jí budu používat až do 26... Kdybych nějak uměle prodlužoval studium, stejnak bych měl nárok na slevu minimálně do 26 ne? :-D Jsou borci, co si takhle koupí i studentskou MHD na tuhle kartičku, ale to už asi nerisknu...


čtv 07. črc 2011 22:43:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz