Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 9:55:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Další
 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide 
Autor Zpráva
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Začínám se tu ztrácet, znám na tý fotce jen šest lidí :)

D_M píše:
Tak to je o prioritách no... Kdybych se chtěl nějak extra vyblbnout, tak můžu jít na cokoliv jinýho. SOAD mě zajímají poněkud víc, takže si je chci víc užít - vidět co nejlíp na pódium a sledovat úplně všechno. Nemusim se u toho svíjet v křečích nebo běhat do kolečka :-) Jet tam jen blbnout by pro mě osobně teda byla ztráta času.


O prioritách, jasně.. a o tom, koho co baví a kdo si co víc užije. V životě jsem nešel na rock/metalovej koncert, abych pak seděl na tribuně. Potřebuju se dostat do varu a rozproudit tu energii v žilách, jinak je to pro mě malej zážitek. Proto jsem byl rád za ten bordel ve středu. Že je to tam nebezpečný, o to tak trochu právě jde... Pár lidí bylo podupáno, pár pomláceno, ale to k tomu prostě patří. Bejt vepředu a nemoct se pomalu pohnout (natož třeba dance...), na to už v tomhle věku nemám trpělivost. Potřebuju to prožít fyzicky. Pozorně je sledovat totiž můžu stejně na netu nebo z toho proshotu... Ale naživo to prostě potřebuju vzít útokem :)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 17. čer 2011 15:03:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
P.S. trochu mě mrzí že jsem se tam nestihl seznámit s lidma který tady zatím neznám, ani moc pokecat s tím zbytkem... ale měl jsem tam "na starost" dva lidi, za prdelí Řízka :) ... prostě toho bylo moc. takže někdy příště ;)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 17. čer 2011 15:16:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
těch cca šest lidí na tý fotce jsou víceméně jediní, kdo sem něco píšou.. ten zbytek taky (zatim) neznam


pát 17. čer 2011 15:34:52
Profil ICQ
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Tak sem taky něco málo napíšu.. První vrchol dne pro mě byl už v 7 hodin ráno, když jsem uviděl, že jsme všichni a že ten náš domluvenej autobus opravdu stojí tam, kde má.. bonusem byl fakt pohodovej, klidnej, rozumnej a vtipnej řidič :D
Cesta do Berlína nám zabrala něco málo přes pět hodin, ale aspoň to celkem utíkalo. Do Berlína jsme dorazili kolem půl jedný (je to tak, že jo?), udělali hromadnou fotku a pak se rozprchli buď směrem ke stadionu, nebo do města (btw. ted docela lituju, že jsem do toho centra nešel).
Čekání docela utíkalo.. Sice se objevily drobné potíže (mimo jiné nespolehlivost určitých lidí ohlídat svěřené věci), přesto to čekání bylo fajn a uteklo - několikrát jsem tam zahlídl veverku, prošli jsme se po parku, plácli sebou na trávu a relaxovali.. prostě pohoda :)
Opravdický kvanta lidí se k bráně (branám) začaly hrnout kolem čtvrtý hodiny, to už jsme ale byli nastartovaný relativně vepředu a čekali na pátou hodinu, až nás pustí dovnitř.. Pátá hodina odbila a nic.. odbilo dalších několik minut.. furt nic :D Sice jsem se nekoukal na hodinky, ale myslim, že brány otevřeli asi až někdy daleko po čtvrt na šest. Na Němce docela neobvyklý.
Pak jsem si nad sebe zavěsil Damoklův meč, když jsem se postavil do 2.-3. lajny.. Meč na mě spadnul s prvním úderem Prison Songu.. takovou mačkanici jsem tam fakt nečekal.. Chvíli jsem byl vláčen (společně s několika dalšíma řadama) 6 metrů dopředu, pak doprava, doleva, dozadu, dopředu.. V tu chvíli jsem se teda dokázal soustředit jenom na to, abych udržel rovnováhu a aspoň kapku ochránil přítelkyni.. na konci BYOBu jsme se rozhodli, že se necháme vyhodit ven.. což se v průběhu I-E-A... taky stalo. Zjistil jsem ale, že mi v tý mačkanici vypadla přítelkynina bunda (s kartama na MHD a tak), tak už jsem byl smířenej s tim, že koupim novou.. O to víc jsme byli na konci show překvapený, že ta bunda (včetně obsahu) přežila bez škrábnutí, sice teda parádně špinavá, ale vcelku! 8-)
Takže potom, co jsme se dostali z předních řad, jsme si to zamířili přímo naproti podiu do půlky hlediště, kde jsme si v klidu sedli a tam odsud jsme si zhlídli zbytek koncertu (celí šťastní, že žijeme) :D
Na konci show jsme si dali sraz s lidmama z busu a Slashovo partou a šli k předem vytipované bráně.. kde jsme po pár minutách čekání dostali dárek v podobě Johna :) Drobet mě naštvalo, že nás k němu nepustili přes plot, ale i tak byl tenhle "prison style" fajn :D Ulovil jsem ale jenom podpis, pže mě fakt nenapadlo se s nim zkusit vyfotit. Přišel jsem na to, až když už se chystal (k druhému) odchodu, takže mi přišlo blbý na něj křičet, aby se vrátil (předtim se totiž už jednou vracel).. Ale i z toho podpisu jsem meganadšenej :)
Potom jsme u brány počkali necelý dvě hoďky, jestli náhodou nepřijde Shavo nebo někdo další.. Nepoštěstilo se, tak jsme teda vyrazili k busu a razili dom..
Naštěstí se nám podařilo přemluvit řidiče, aby nás aspoň decentně po Praze rozvezl, takže jsme ty dopady stávky částečně minimalizovali.. Celý den pro mě skončil v půl šestý ráno, kdy jsme se dostali na kolej

P.S.: výkon soadů byl excelentní, těšim se na záznam, až uvidim, co se tam všechno dělo (protože fakt nešlo vnímat vše, co se během koncertu dělo). Mrzí mě ale, že nehráli Darts, přestože čas i místo v setlistu na to bylo.. Ale to je jen detail :)


pát 17. čer 2011 16:21:33
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 19:43:53
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Aha, takze ten crowd surfing to bylo jenom kdyz nekdo chtel ven? Nebo co potom securitaci delali s tema lidma kdyz je sundali?

Btw jak se vam libila predkapela? Podle me docela v pohode, zvuk byl dobrej, hrali fajnove, zacali a skoncili jak meli..docela me to prekvapilo po zazitku z Kornu v Praze kdyz meli predkapely 2, oboji nejaky cesky shity a dohromady hraly snad hodinu a pul..

_________________
Life is a waterfall,
We drink from the river, Then we turn around and put up our walls.
Swimming through the void
We hear the word, We lost ourselves,
But we find it all?


pát 17. čer 2011 17:13:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Dredg nuda.

Né, crowd surfing byl jen když se někdo chtěl svézt, security je klasicky chytali za bariérou aby se nikomu nic nestalo, a odváděli je stranou ven. Pár lidí se takhle svezlo i několikrát. Druhá věc byli ti, kteří během koncertu zkolabovali, ti ale s crowdsurfingem nemají co společnýho :)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 17. čer 2011 17:18:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 19:43:53
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Ty jo, to musim nekdy zkusit (surfing, ne zkolabovat :D). Koncert jsem prezila v pohode i pres obcas dost drsnej kotel za nama, akorat me hrozne bolelo za krkem :)

_________________
Life is a waterfall,
We drink from the river, Then we turn around and put up our walls.
Swimming through the void
We hear the word, We lost ourselves,
But we find it all?


pát 17. čer 2011 17:32:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
když jsem pak z bezpečí svého orlího hnízda sledoval ten bordel, co se děl při Bounce, tak jsem byl rád, že tam nejsem :D


pát 17. čer 2011 17:42:24
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. bře 2008 19:00:54
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Chico píše:
Jací jsou H2O živě, stálo to za to :) ?

Masakr, dal bych je znovu :rock:


pát 17. čer 2011 18:07:32
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 30. lis 2010 14:49:45
Příspěvky: 14
Bydliště: Vysoké Mýto
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Co se bordelu během Bouce týče...:-D

http://www.youtube.com/watch?v=x5KGXXPg ... ture=share

všimněte si zkroušeného výrazu Honzíka, co jel s námi busem v čase 3:05 zhruba :D právě se vracel z kotle, kdy se omylem octnul uprostřed...radost z toho moc neměl..ale přežil :happy:

_________________
S úsměvem můžete dojít daleko. Ještě dále můžete dojít s úsměvem a zbraní.


pát 17. čer 2011 18:13:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz