Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 8:13:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: sob 11. čer 2011 18:21:00
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
njn,kdyz se nekdo podiva hned na pisnicky a na pokracovani sere:)


ned 12. čer 2011 21:32:35
Profil
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 18. čer 2009 11:37:31
Příspěvky: 38
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
Tak ta Revenga, by teda byla taky fajn no....


pon 13. čer 2011 18:34:18
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. pro 2009 18:51:33
Příspěvky: 1103
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
Chop Suey!
http://www.youtube.com/watch?v=9mH0xZcCrp8
Toxicity
http://www.youtube.com/watch?v=a-chFLWX6bQ
Cigaro
http://www.youtube.com/watch?v=zmtZnxBqgF8
Aerials
http://www.youtube.com/watch?v=67LVfhrZAVA

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


úte 14. čer 2011 9:05:48
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
Tak Novarock bol fakt, ze brutal fekal mastenica. Neskutocne nieco. Show paradna. Fotky, ci videa nemam, to sa proste nedalo fotit, ked clovek sa moze do sytosti vyspievat, vyheadbangovat a vypogovat na SOADe.
Skoda, ze nehrali na hlavnom Stagei, ale ani to im nezabranilo, aby to bolo zahrane a show na maxime. Moc som sa pod podium nehrnul, ale zdrziaval kuscek dalej od podia, ale zato stale s peknym vyhladom, kedze ako je na NR zname, tak pocas teplych dni je tam strasne prasno a pri pogovacke pod podium by som to asi totalne nerozdychal.
Tak a teraz sa ide davat nohy a hlas do poriadku :P

Dakujem SOAD.
Sen splneny..


úte 14. čer 2011 10:19:41
Profil
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
Congrats :)


úte 14. čer 2011 14:01:08
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 30. dub 2011 14:46:50
Příspěvky: 32
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
Tak jsem se konečně probudila po včerejšku. A co dodat bylo to famózní. Jediné co mě docela štve,že nemám fotky ani videa,vybil se mi fotak po horlivém zachycování in flames atd... Atmosféra dokonalá,místo v první řadě na bariéře,taky paráda,sice priste uz nechcu stat přímo před reprákem,ale jinak parádní.Největší mazec bylo sledovat tu proměnu davu,od předešlé kapely (Social Distortion) jen co se strhla SOAD plachta,publikum se uplně přeměnilo... Ve chvíli kdy se na stage objevili ONI (Serj opět v bílý košili,Daron s kloboukem,Shavo ve dresu,na Johna sem pořádně neviděla..:( ) dav začal ječet,skákat,tleskat jako pominutý. Uplně boží že celý kruh kolem včetně mě znal každé slovo textů,tak jsme si společně pěli. Prison song paráda, začátek Soldier Side,krásné,krásné... B.O.Y.B opět neskutečný zážitek,opět se celý dav uzasne rozezpíval,I-E-A-I-A-I-O to samé, od Needles,Deer Dance,Radio Video,Hypnotize,Question!,Suggestions,Psycho,Chop Suey,Lonely day,Bounce,Kill Rock n Roll až po Lost in Hollywood to byla pro mě nejlepší část koncertu,fakt dokonalost,kterou jsem si hrozně moc užila. Už od LiH to bylo na hraně,ale u forestu už jsem ztratila úplně hlas a měla jsem po všem, i když eště jsem si nějak pak zpívala šeptem. Před Science měl Serjík hrozně optimistický a pěkný proslov o "lásce na zemi" , Aerials,Tentaive i Cigaro byl luxusní kulturní zážitek,ale co mě docela zklamalo bylo Toxicity...nevím jesli je to tím že už jsem byla od repráku uplně ohluchlá,ale ta se mi moc nelíbila jak byla zahraná...trošku zklamání, ale Daronovi hovadiny,tanečky a "ojíždění imaginární přítelkyně na podiu" to určitě vynahrazuje..:) Serj si taky dobře jel,tanečky super,akorát co mě docela mrzelo že to braly tak hrozně moc hopem...zadny proslovy mezi songama,nebo uvedení treba jak se ten song jmenuje (pro tu cast publika,co to neví samozrejme)...no jakoze to me na tom tak zastavilo,ze fakt presne na minutu skoncili v tech pul druhý,jak bylo v plánu,stihli odehrát nakych 26 songů..ale zase si myslim ze by to nebyl problem kdyby pretahli,kdyz uz byli poslední kapela festivalu...no ale nevadí,nevadí,stejně to byl DOKONALÝ zážitek...<3

_________________
Obrázek
I have a problem that I cannot explain
I have no reason, why it should have been so plain?


úte 14. čer 2011 14:16:44
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
Kristina. píše:
Tak jsem se konečně probudila po včerejšku. A co dodat bylo to famózní (1)
...
Před Science měl Serjík hrozně optimistický a pěkný proslov o "lásce na zemi" (2)
...
trošku zklamání, ale Daronovi hovadiny,tanečky a "ojíždění imaginární přítelkyně na podiu" to určitě vynahrazuje..:) (3) ...


1: Verím...
2: Ja že už sa na proslovy vybodol
3: :D :D :D

_________________
ObrázekObrázekObrázek


úte 14. čer 2011 14:54:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
Dík za review :-) Myslim, že v nějakejch těch review z downloadu je kritizovali za malou interakci s publikem, jestli si dobře vzpomínám. Prostě si odjedou svoje a jdou... Těžko jim to mít za zlý, ale díru do světa s tim neudělaj :-D Si myslim, že těmi proslovy vždycky tak trochu šetřili a spíš jen hráli... Samozřejmě snad nikdy ještě nepřidávali... Vždycky Sugar a konec...


úte 14. čer 2011 15:15:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 29. črc 2010 17:00:51
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
ja by som len chcel dodat ze hrali aj sultans of swing ale bohuzial nehrali sartarabad


úte 14. čer 2011 15:39:11
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 30. dub 2011 14:46:50
Příspěvky: 32
Příspěvek Re: 13.6.11 - Rakousko, Novarock Festival
Jojo Sultans of swing...to jsem zapoměla říct,tím mě taky potěšili :))
Ale s tou interakcí s publikem to je přesný,odjedou svoje a jdou...jakože trochu mě to mrzí,ale zas je to jejich styl a fanoušci je milují aji bez toho aby se nějak "přehnaně namáhali"...:)

_________________
Obrázek
I have a problem that I cannot explain
I have no reason, why it should have been so plain?


úte 14. čer 2011 15:43:56
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz