Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 4:05:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Další
 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide 
Autor Zpráva
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
ei.ei píše:
dobry no vedet ze se menuju Argyštín :D :D :D ja sem sakra Arsen :D :)

:haha: :haha:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 19. čer 2011 16:22:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Ty jo .. vyčerpávající review :D Ale prokousala jsem to celý. Ty němci se snad zbláznili :D Se divim, že se tam někdo nezabil ...


ned 19. čer 2011 16:44:17
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
teeeda, taky jsem to přechroustala celý :D (až neuvěřitelné)...
Musím říct, že ve chvíli, kdy se nám v Berlíně rozbilo auto a my ho dávali 3 hodiny do kupy s tim, že jsme snažili německy říct brzdová kapalina, spojka a další hrůzostrašnosti, jsme si říkali, že máme fakt smůlu. Ovšem to, co si zažili ZYX a jeho partička..... no do prdele :D :D

_________________
Obrázek


ned 19. čer 2011 18:53:18
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 19:43:53
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
No po precteni ty ZYXovi review docela lituju ze jsme s kamoskou nevyjizdely driv a nevystaly si tu prvni radu :/ takhle jsme prisly asi v 6 a staly jsme az u ty druhy zabrany, pred nama samozrejme typci o 2 hlavy vetsi nez my, ani nejakou holku pred sebou nemeli jak to byva, a kdyz jsme je poprosily jestli bychom nemohly pred ne, ze nic nevidime, tak nas poslali do haje i kdyz jsme se na ne usmivaly a mrkaly :( hajzlove sobecky. Ovsem teda tu cestu domu nezavidim, my jsme odjizdely rano pred 9 vlakem, v Drazdanech nas samozrejme vyklopili s tim ze "czechische strike, finish here, auf wiedersehen" a poradte si jak chcete no..nastesti mam hodny rodice kteri pro nas do tech Drazdan prijeli autem :) Jo a doporucuju si na takovyhle akce hledat ubytko na couchsurfingu, my prespavaly u nejakyho typka co dela pro filmy, takze mel treba na A1 plan Bradavic, hulku co dostavaj komparzisti a tak :D

_________________
Life is a waterfall,
We drink from the river, Then we turn around and put up our walls.
Swimming through the void
We hear the word, We lost ourselves,
But we find it all?


ned 19. čer 2011 19:13:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. čer 2010 16:14:00
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha + Frýdek-Místek
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Giingger píše:
No po precteni ty ZYXovi review docela lituju ze jsme s kamoskou nevyjizdely driv a nevystaly si tu prvni radu :/ takhle jsme prisly asi v 6 a staly jsme az u ty druhy zabrany, pred nama samozrejme typci o 2 hlavy vetsi nez my, ani nejakou holku pred sebou nemeli jak to byva, a kdyz jsme je poprosily jestli bychom nemohly pred ne, ze nic nevidime, tak nas poslali do haje i kdyz jsme se na ne usmivaly a mrkaly :( hajzlove sobecky. Ovsem teda tu cestu domu nezavidim, my jsme odjizdely rano pred 9 vlakem, v Drazdanech nas samozrejme vyklopili s tim ze "czechische strike, finish here, auf wiedersehen" a poradte si jak chcete no..nastesti mam hodny rodice kteri pro nas do tech Drazdan prijeli autem :) Jo a doporucuju si na takovyhle akce hledat ubytko na couchsurfingu, my prespavaly u nejakyho typka co dela pro filmy, takze mel treba na A1 plan Bradavic, hulku co dostavaj komparzisti a tak :D

buď možná i ráda, já bych takhle dopředu znovu nešla. a co jsem si všimla, tak tam ani moc holek nevydrželo, resp. z první řady je vytlačil silnější jedinec nebo ten nápor prostě nevydržely. já jsem se tam udržela jenom proto, že jsem se celou dobu držela té klece co to šlo, a zároveň jsem jakoby zezadu objímala nějakého němce, takže jsem všechny nárazy směřovala do něj - chudák... ale nic neříkal, tak asi v poho :D a mně pak taky objímal nějaký další němec, tak jsme stáli takhle tři za sebou, muselo to vypadat dost divně :)


ned 19. čer 2011 20:06:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Heleďte v takovýhle tlačenici podle mě fakt nemá smysl cpát se dopředu, jelikož si to člověk neužije tolik, jako kdyby měl víc pohybu. Ideální je asi nacpat se tam, chvíli se zblízka vynadívat, a když už toho máte dost, vzdálit se dle libosti. Zapařit si na SOAD neznamená mečovat s ostatníma lidma o místo na ruce...

Možná pokud jste silnější jedinec a jste úplně u bariéry, můžete se o ní zapřít a vystrčit prdel a udělat si trochu prostoru, ale jinak...

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


ned 19. čer 2011 20:13:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 19:43:53
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
No ja prave co jsem zatim byla na koncertech tak jsem vzdycky stala v prvnich 5 radach a i kdyz zacatecni napor je pokazdy sila tak jsem vzdycky nejak vydrzela a prezila to :) Dobry je mit za sebou nekoho velkyho no, treba na Kornech za mnou stal 2 metrovej ramenatej typek s postavou golema kterymu jsem si rekla jestli bych se ho mohla kdyztak drzet a v pohode, kdyz prisla vlna tak on zaujal byci postoj a ja ten naraz skoro necejtila :)

Jinak to s tim 11 letym klukem mi pripomnelo Ripfest, to jsme byli v prvni rade a vedle nas nejakej prave zhruba takhle starej klucik, nez prisel Ozzy bylo to relativne ok ale pak zacalo bejt taky dusno, tak ho security vytahli pred zabranu a nechali ho tam, mel z toho hroznou radost ze se na nej nikdo nemacka a vesele si tam paril :D

_________________
Life is a waterfall,
We drink from the river, Then we turn around and put up our walls.
Swimming through the void
We hear the word, We lost ourselves,
But we find it all?


ned 19. čer 2011 20:14:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. čer 2010 16:14:00
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha + Frýdek-Místek
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
slasher: no jasně, to je pravda. pak z toho koncertu ani nic moc nemáš.
no, tak příště třeba :)


ned 19. čer 2011 20:23:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Bejt v tom kotli, tak mám z koncertu úplný kolový :-) To neni pro mě. O to víc sem rád, že sme to vychytali, tak jak sme to vychytali a hlavně taky, že tam ten areál byl celkem malej a bylo prostě dobře vidět. Kdybych měl jít na SOAD někdy znova, tak už vim, že dopředu určitě nepudu a spíš budu klidně koukat po nějaký tý tribuně :-) Jak tu psal Slasher, je to o tom, co koho baví a co si víc užije no... :-)


ned 19. čer 2011 20:31:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: 15.6.11 - Německo, Berlin, Wuhlheide
Tak jsem přečetla celé review od Mikeše, D_Ma i od ZYXe...

A jsem ráda, že vám to tam všecko vyšlo (i když teda jak co, jak komu) a že jste si to tak užili a přežili. :)

Každopádně to ZYXovo bylo docela napínavé. :D
Jo, todle mě taky celkem pobavilo:
ZYX píše:
a Tom podle všeho potkal po koncertě zpěváka z Rammstain a chtěl se s ním vyfotit a ten mu odsekl "Nein" :D...


ned 19. čer 2011 20:45:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz