Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:40:37



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
to ode mě vždycky... :D
ne všechny jsou ale kolikrát reálný :D

_________________
Obrázek


čtv 29. srp 2013 19:24:33
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
"ne všechny" --> "žádný" :D


čtv 29. srp 2013 19:44:20
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
*oops*

_________________
Obrázek


pát 30. srp 2013 9:52:48
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
no, takže nějaké to review...jak se znám, tak se asi rozepíšu, ale uvidíme, co z toho vzejde... :)

koho nezajímají kecy před koncertem, nebo i kecy o koncertu, ať si v sekci audio stáhne audio a má to :)

v Miláně už jsem byl jednou před rokem, takže jsem to tam znal, což byla trochu výhoda - hlavně jsem už nemusel probíhat znova všechny památky...ale nechtělo se mi tam letět sám, takže jsme z mého výletu za koncertem udělali rodinnej výlet a jeli jsme i se sestrou a rodičema :) odlet v pondělí v poledne z Prahy,v úterý koncert a ve středu v poledne zase zpátky do Prahy :) zdá se to trochu narychlo, ale na Miláno to stačí - těch hlavních památek není tolik a dá se to stihnout za den/den a půl...

no a v úterý přišel den (soa)D...oproti Praze tenhle koncert byl na úplném okraji města - musel jsem si dokonce koupit speciální lístek na metro,protože už to bylo takové předměstí...po téměř 20zastávkách metrem jsem vystoupil na konečné Rho Fiera a viděl první menší dav...pomyslel jsem si, že by to nemuselo být na dlouho a použil ověřenou "trenýrkovou metodu" na schování kamery...nojo...jenže my jsme hodinu stáli na místě, než někoho vůbec pustili přes tu první zátarasu...pak jsme šli k další, pak k další a další...vždycky jsme tam stáli už jen třeba 5-10minut než jsme po cca 1h50min došli ke kontrole lístků a security...myslel jsem, že to bude aspoň tak přísný jako v Praze...ale vůbec...na lístek téměř ani nekoukli a do otevřený tašky, kterou jsem jim téměř strkal pod noc se taky nekoukli...

takže jsem vešel do areálu...tam už pár tisíc lidí, spousta stánků s jídlem...celý areál byl prostor mezi skladovýma halama...takže prostě dlouhá nudle na betonu...šel jsem si koupit půlitrovku vody za 2E a stoupl si už někam do davu...jaký místo jsem nakonec vychytal je poznat z videa, podobné jako v Praze...i přibližně stejně daleko...

celá ta sláva měla začít v šest...jenže chvilku po šesté začal strašný déšť, takže se všichni,kdo neměli deštníky(pouštěli tam s deštníkama!!! :sok: )schovali a technici začali zakrývat bedny a techniku igelitama...

Lacuna Coil začli asi v 18,45...jako nijak mě to nechytlo...některý písničky šli, ale prostě točením dlouhejma vlasama a operníma výkřikama to nevylepšej :) hráli cca 35minut,30minut přestavba a Deftones...

to už se mi líbilo víc, ale očividně je tam asi tolik lidí neznalo nebo na ně nebyli tak natěšení ( holt, Lacuna Coil jsou Italové - což jsem zjistil až po koncertě, bylo mi divné, že umí tak dobře italsky a mluví s publikem)...ale aspoň vedle mě byl kluk s holkou, kteří se očividně na Deftones těšili hodně :) ... natočeno mám asi 28minut...pak už mě bolela ruka a nechtěl jsem se vysilovat před SOAD...zajímavost...asi 4songy před koncem přišel na podium Shavo, pozdravil, dal všem potáhnout z jointa a zase odešel :) pak ještě přišel jednou a předal basákovi dalšího jointa, kterýho mu už nechal :)

a cca 20,50 přišla hlavní hvězda večera...velká změna oproti Praze byla nepřítomnost obrazovek...takže myslím, že lidi vzadu toho asi moc neviděli...a řekl bych,že chvílema ani moc neslyšeli...ani já jsem chvílema neslyšel zpěv přes zpěv davu :) celkově mi přišel lepší světelnej design, nebyl tak blbě tmavej, jak v Praze...

klasický začátek s Aerials hned probudil všechny fanoušky a ti začli pěkně hlasitě zpívat...a téměř hned to kolem mě začlo být docela divoký...takže jsem se hned radši posunul o pár metrů dozadu...líbil se mi úvod k Suite-pee, kdy Daron začal mluvit s davem,miluju to jeho : "Are you ready for some more System of a Down rock n' roll music? " a pak pokračoval "Can I hear Amen? Can I hear hallelujah? Can I hear shalome? Can I hear Allah akbaaar?" a začala Suite-pee :) dav samozřejmě všechno zopakoval :) to plynule přešlo do Prison song, jak už jsme na tomhle turné zvyklí. Kolem mě to začlo zase pořádně vřít, takže další přesun...A další plynulý přechod do I-E-A-I-A-O, kterej byl zakončenej ještě "Old McDonald had a farm..."
a stále pokračuje hledání stálého a bezpečného místa :) oproti Praze už tady je to takový volnější a Shavo tam furt chodí před Johna nebo k Daronovi...pak Soldier side(intro)...Daron zakončuje "Thanks for having us back"...a B.Y.O.B. - možná skoro největší masakr od začátku...ale po tomhle už jsem aspoň konečně našel místo...akorát v těhlech chvílích se těsně přede mnou objevil chlápek o velikosti a vlasech Richarda Genzera, takže fakt supr...Deer Dance...Daron dělá blbosti s kytarou,jinak asi nic neobvyklýho :) Radio/Video...nejdřív si to tam John chrastí jen na svůj mikrofon, pak přijde i Serj se svým,John roztleskává a chrastěj hrozně dlouho, protože Daron se ještě šel napít, takže to chvilku trvá :) a přijde mi, že to tam teda docela kazil :) ale tak už je unavenej no :) a to byl moment, když už vzduchem začaly lítat batohy :D...Hypnotize...nějak jsem to nečekal, tenhle song zvedl celkem velikej ohlas...prolnutí...waiting for my girll...girll...girll...so i'm sitting there...waiting for my girl...and then i get bored ( asi)...and I wanna pull the tapeworm...stejně jako v Praze :)akorát při tom dělal teda hezký obličeje a gesta :)...Pull...the...tape...worm...out of your...exactly! ( někde zakřičel to ASS dost hlasitě za něj :) )...a začlo to...no a pak jsem se víc soustředil na Serje a Darona bez kytary jsem si všiml až kus před sólem...ale to hezky teda zkoušel odzpívat a k tomu teda dělal air guitar a pak breakdance a nějakej kotoul :) a pak na chvíli i tu kytaru vzal a chvilku na ní něco hrál, ale teda rozbitě zněla :) ( jo, todle asi taky nahraju :) ) a pěkně zblízka ho tam fotí Angela...a pak nad něj přišel Shavo a pěkně mu ukázal, kdo je teďka pánem s kytarou...tak pak Serj chvilku něco prohodil k davu...za Daronem šel i John a něco tam s ním povídal...a Daron to ještě okomentoval" Now you've seen my dancing skills...and my air guitar..." a pak Shavo začal volat Saka, aby něco udělal :) a Daron "We will now resume with part two"...DDevil...Shavo s Daronem bok po boku...po songu poděkování Deftones...a Lost in Hollywood...tam se asi nic zvláštního taky nedělo...žádný "crowdsurf in the cheap seats" se oproti Berlínu nekonalo...X...velkej drumroll,Shavo zmateně pobíhá,Daron se točí...kupodivu tady pro mě ten song měl velkou sílu,ikdyž ho jinak moc nemusím...a jak si Shavo hrál s basou bylo naprosto výtečný...a Suggestions...jsem tak rád, že je oproti Praze mám celý - tam mi došlo baterka...Serjův řev fakt supr...a hrozně se mi líbilo,jak si v tomhle songu hrál hlasově...ale teda nebylo žádný "jump up and down",škoda :( plus tam Serjovi nějak blbla ta mašinka na zvuky...plynulej přechod do Psycho...Daronovo intro - nevím,co to je za song, nějaká popina zase :) plus tam Serj něco říká, ale nerozuměl jsem...při Psychu Serj zase dvakrát předvádí velmi názorně :D...a pak tam brečí...a miluju když tam dělá... "So you want the world to stop - stop!"...pak to nechá zazpívat jen Miláno...a Daronovo sólo na bedně,pak jde dopředu,párkrát se zatočí....sedne na zem,hodí něco do lidí, ostatní na něj jen koukaj :D a rovnou tam dole začne Chop Suey!...John se zase znova usadí...a přechod do Lonely Day...tentokrát nezapomene slova...poděkuje na konci...pak začne mluvit Serj, že má special thank you...a lidi začnou řvát...říká, že to je teda poslední koncert tour...a děkoval crew a všem, co se podílej...přišlo mi,že lidi moc nerozuměj nebo tak...prostě moc nezatleskali,což mi přišlo blbý...mezitím Shavo očividně vyjmenovává ty členy crew...načež ho Serj upozorní " Hey,Shavo...we have a show"..."Ah, okay...and Milano, thank you"...a Question!...krásně nasvícená...i zahraná :) tady mám rád ten moment, kdy všichni s těma kytarama si stoupnou kolem Johna a hrajou...a A.D.D., Shavo si stoupně hezky dopředu na Serjovo místo, Serj vzádu u mašinky...když se střídaj, poplácá ho po rameni :) a Spiders...taky teda super,musím říct...i s outrem...a Daronovo sólíčko..."máj cock...can walk right through the door...on a good day ;) ..."...velkej potlesk na " can't you see, hwo stupid this song is..."..."this is song that have nothing to do with cocks"...spustila se opona,Shavo na bedně,obří SYSTEM OF A DOWN za nimi, světla jako stroboskop...jak jsem tenhle song taky tolik nemusel, tak diky živákům se mi teda začíná líbit čímdál víc :) a když jsem si teprve nedávno někde přečetl, že "Cigaro,cigaro,cigaro..." je jakoby parodií na operu Figaro...jestli to je opravdu tvůrcův záměr nevím, ale líbí se mi to :) ...poděkování Deftones,Lacuna Coil...pak divákům...očividnně Italové nerozuměli "give it up for yourself",takže začli řvát až na "Bravo,Italia" :D ...a že teda budeme teďka zpívat všichni...Daron tam hraje jen nějaký drnky a Serj na to..."You know this right?No?I don't either"...Daron " How about this one?"...a začlo Toxicity...v pauze si Daron řekl, kde všude chce mít circle pity...a "Keep on spinning around,everybody's spinning around, everybody go around"...to, co je vlastně na začátku toho Sugar videa...a do toho to začlo...i těsně kolem mě...podle mě všude...:) no a konec znáte z videa :)

po koncertě jsem spěchal rychle na metro, abych se dostal ještě relativně prázdným a hlavně co nejdřív na ubytování...podél cesty na metro bylo asi 30stánků s merchandise, hlavně tričkama, ale samozřejmě ne ty ofiko...na ceny jsem nekoukal...

no a ve středu v poledne odlet zase zpátky do Prahy...jediná černá stopa na tomhle výletě je to, že při výstupu z metra na transfer na letiště(tedy asi posledních 10minut v Miláně), mámě ukradli z batohu mobil...holt co se dá dělat...jinak to byl výlet supr :)

kdo dočetl až sem, má můj obdiv :) nějaký video na YT ještě přibude...rip pro fórum asi taky...stejně jako Praha...ale tohle je podstatně kvalitnější...a o jeden song delší :D

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


pát 30. srp 2013 14:20:06
Profil ICQ
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
super review! :)

musim říct, že k X mam stejnej postoj jako ty - obecně ji moc nemusim, ale naživo byla pro mě v Praze skoro nejlepším songem - respektive jsem byl úplně uhranutej z úvodní části (než začne zpěv) a z kytarovo-basový mezihry uprostřed, kde ten zvuk je prostě fakt masivní :uchyl: (klidně bych vám to otagoval i v nějakym videu, ale určo víte, jaký části myslim) :D


pát 30. srp 2013 14:55:21
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
Dík za review. Zdá se, že se v Itálii nějak strašně krade... Příbuzní byli minulý měsíc v Římě a strejdovi šlohli peněženku i se všema dokladama, včetně řidičáku. Vtip byl v tom, že tam byli vlastním autem a zpět jeli teda bez řidičáku... :D (ale měli teda aspoň nějaký papír o potvrzení krádeže od tamní policie)

Jinak to vypadá na super show, těšim se na videa... Holt víc proslovů no...
A jinak bacha, kdyby od vás chtěl někdy Kuba podržet kameru... Kdo ví, kam jí strká... :D


pát 30. srp 2013 19:59:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
oujéé, díky moc za review :)
docela mě překvapuje ta italská neznalost angličtiny :D nezasloužili si takovou komunikaci >:o :D
Cigaro vnímám úplně stejně :) ty živáky js ou prostě excelentní :) ještě doplněný těma intrama a blbostma :) paráda ;)
jinak se teda těšim na ty tvoje videa :D

_________________
Obrázek


sob 31. srp 2013 10:04:38
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy

aneb jak Shavo k Deftones přišel :)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


pon 02. zář 2013 19:44:44
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 12:21:33
Příspěvky: 1085
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
diky za review :) aspon vime co se tam delo... :D
tesim se na videa :)

_________________
Obrázek


úte 03. zář 2013 12:57:57
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: 27.08.2013 - Arena Fiera Milano Rho, Milan, Italy
a kdyby někoho zajímala předkapela... :)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


stř 04. zář 2013 9:35:08
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz