Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:32:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
 Achozen 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Achozen
Shavův hip-hoperský projekt. Má cenu se o něm mezi fanoušky SOAD zmiňovat? Poslechnete si to vůbec někdo? Já teda určitě, protože jak znám Shava, bude to mít něco do sebe... :)
Na a podle jedné fotky z Shavova profilu na urSession to vypadá, že tam snad i bude něco zpívat nebo rapovat... :shock:

Každopádně asi už brzo něco z jeho projektu uslyšíme, protože album už je asi nahrané a některé z jeho písní mají být použity k soundtracku filmu Babylon A.D.


sob 02. úno 2008 10:16:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 17:46:42
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Achozen
Musim se teda přiznat že k Achozenu nemám nějakej vzach...až něco výde tak si na to určitě udělám nějakej novej názor ale v tejdle době mě to nějak :-( (stydim se :-D) nezajíma


ned 03. úno 2008 11:13:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 19:59:50
Příspěvky: 33
Příspěvek Re: Achozen
uz jenom to ze je to HIP-HOP me to odpuduje ale kdyz je to Shavo tak si neco poslechu ale nevim Hip-Hop fakt nemusim. :prek: :-?


pon 04. úno 2008 19:03:42
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 17:46:42
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Achozen
Tak hip hop neni špatnej styl..nebo spíš nebyl...taková kapelka beastie boys to sou fakt mazáci jako svině...to proč je dnešní hip hop tak zkaženej je těma lidma co ho dělaj...prostě se to dostalo do fáze kdy pro mě slovo hip hop=komerce největšího kalibru...

neříkám u všech ale většina ...


úte 05. úno 2008 22:32:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Achozen
Ja nevim, ale ja nemam rad ani Beastie Boys, proste ta muzika mi nic nerika. A Achozen vidim asi tak, ze si to jednou, dvakrat poslechnu, reknu si:"Hm, dobre, delal to Shavo.", a vickrat si to asi nepustim, spis budu sledovat reakce lidi, kteri tuto muziku poslouchaji. Ale clovek nikdy nevi a treba se mi to bude libit, ale pochybuji o tom...


úte 05. úno 2008 22:40:06
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 17:46:42
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Achozen
Tak já momentálně taky hip-hop neposlouchám jenom se tak nějak chtěl říct že sou kapely,lidi kteří ten hip hop dělaj zajímavě,a nekomerčně....


stř 06. úno 2008 7:50:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Achozen
Mno nvm nvm, hip-hop fakt teda nemusím. Kvůli Shavovy si to teda poslechnu pak a budu doufat, že mi nepoteče krev z uší :D . Jinak mě to teda ani moc nepřekvapuje, že Shavo se vrhl na tenhle druh projektu. Vždyť přece než se dal k SOAD byl DJ ne? :music:


čtv 21. úno 2008 18:53:01
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Achozen
bosak00 píše:
...Jinak mě to teda ani moc nepřekvapuje, že Shavo se vrhl na tenhle druh projektu. Vždyť přece než se dal k SOAD byl DJ ne? :music:

Než se dal k SOAD tak dělal úředníka v bance :D No a pak dělal managera SOIL... DJ dělal a snad i dělá ve volnejch chvílích a o pauzách SOAD vystupoval v Hollywoodskejch klubech... Neslysel sem o tom, ze by DJoval i pred SOAD, ale mozny to je...


čtv 21. úno 2008 19:03:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Achozen
D_M píše:
bosak00 píše:
...Jinak mě to teda ani moc nepřekvapuje, že Shavo se vrhl na tenhle druh projektu. Vždyť přece než se dal k SOAD byl DJ ne? :music:

Než se dal k SOAD tak dělal úředníka v bance :D No a pak dělal managera SOIL... DJ dělal a snad i dělá ve volnejch chvílích a o pauzách SOAD vystupoval v Hollywoodskejch klubech... Neslysel sem o tom, ze by DJoval i pred SOAD, ale mozny to je...

Nejsem si jistej , ale myslím, že jsem to někde četl :) , když tak se mu podívám na zoubek důkladněji :haha:


čtv 21. úno 2008 22:03:41
Profil
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pon 25. úno 2008 11:15:43
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Achozen
Ja taky ...Hip-Hop nemám rád .... a Radši sem to ani neposlouchal ... a dost me sklamal .. asi šel jen za prachama


stř 23. dub 2008 19:56:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz