Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 15:05:24



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 452 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 46  Další
 Serj v PRAZE!!!! 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: sob 19. čer 2010 19:26:31
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
Richie Schwarzmann píše:
Pochybuju že budeš na koncertě filharmonie politej pivem,nebo zpocenej jako prase.Ale šatna by tam bejt měla.I když si nejsem jistej.

Hele já byl politej i v divadle. :D A v uzavřený hale kde se vedle tebe budou mačkat lidi jseš vždycky zpocenej.
Jinak dík za odpověď. :up:


ned 20. čer 2010 12:35:45
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
SERJ TANKIAN VYDÁ POKRAČOVÁNÍ ALBA ELECT THE DEAD
NOVÉ ALBUM IMPERFECT HARMONIES VYJDE KONCEM LÉTA

Koncert SERJE TANKIANA v Praze již tento čtvrtek 24.června!

Serj Tankian chystá k vydání nové album s názvem Imperfect Harmonies, které bude následovat jeho úspěšné sólové album z roku 2007 Elect the Dead. Stejně jako Elect the Dead Tankian produkuje Imperfect Harmonies sám ve svém domácím nahrávacím studiu v Los Angeles. Album vyjde koncem léta na labelu Serjical Strike/Reprise Records (u nás Supraphon).

“Elect the Dead je v podstatě rocková deska s progresivními hudebními prvky,” říká Tankian. “Imperfect Harmonies by mohlo být označeno za rockovou desku, protože je rytmická s mnoha gradujícími pasážemi, ale instrumentace je trochu jiná. I když je tam basa, kytary a živé bicí, tím motorem je elektronika a orchestr. Je to docela výjimečná deska co do zvukové palety. Je to muzika, která musela dlouho dozrát a teď už se může podávat .”

Imperfect Harmonies bude očividně stejně mocná a hudebně eklektická deska jako její předchůdkyně. “Říkám té hudbě ‘electro-orchestral-jazz-rock’ protože tohle všechno ty písničky obsahují. Pár je jich hodně ořezaných, ale většina věcí to valí jako zvukovou stěnu, tak, jak jsem to nikdy předtím neslyšel. Podařilo se mi smíchat orchestr s elektronikou, organické se syntetickým.”



Album ovlivnila Tankianova zkušenost s natáčením Elect the Dead Symphony, symfonickou interpretací svého debutu, která se uskutečnila na Novém Zélandu s Aucklandskou filharmonií v březnu 2009.
Představení bylo zaznamenáno a vyšlo jako CD/DVD Elect the Dead Symphony a právě s tímto projektem se Serj představí českému publiku již tento čtvrtek v Praze!



Tankianovy texty se opět týkají politiky, životního prostředí, sociálních i osobních problémů. “Možná je v nich tentokrát více naléhavosti,”říká. “Ta deska je temnější a zahuštěnější v přístupu, ať už k textům nebo k hudbě.” “Vždycky jsem chtěl dělat hudbu, která je tvořivá, kvalitní a dojímavá. Nikdy jsem si neosvojil statickou metodu opakování sebe sama, ať to bylo se Systémem nebo teď. Každá deska, kterou jsem natočil, byla hudebně odlišná, nicméně všechny spojuje stejný integrální duch.”

tiskovka


pon 21. čer 2010 17:23:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
Většina je přejatá z jednoho interview no... Jinak ok, nic k tomu nemám :-)


pon 21. čer 2010 17:28:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
děcka, nevím, co dělat... je mě to blbý, ale nemám ani na tu blbou cestu do Prahy na Serje... buď si musím pučit, nebo prodat lístek... nevím co s tím


pon 21. čer 2010 19:21:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
Jeremy neblbni a koukej dorazit :-) Je to blbý no, ale myslim, že už moc možností nemáš. Lístek těžko prodáš jsou jich všude kvanta na aukcích a nikdo je nechce... Takže se ti to nevyplatí no.


pon 21. čer 2010 19:26:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
Jeremy píše:
děcka, nevím, co dělat... je mě to blbý, ale nemám ani na tu blbou cestu do Prahy na Serje... buď si musím pučit, nebo prodat lístek... nevím co s tím

hele a co ten RFP?


pon 21. čer 2010 19:31:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
výše mého účtu činí 38kč... fakt nevím kde na to vzít

řízek: na RfP si pučím od kamoše... tam prostě musim být... ale taky mě to zrovna dvakrát netěší, páč nevím jak se dostanu do Hradce, natož jak tam přežiju čtyři dny...


pon 21. čer 2010 19:33:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
Asi si na to teda puč...nechat to by byla škoda..

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pon 21. čer 2010 19:35:37
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
Jeremy píše:
výše mého účtu činí 38kč... fakt nevím kde na to vzít

řízek: na RfP si pučím od kamoše... tam prostě musim být... ale taky mě to zrovna dvakrát netěší, páč nevím jak se dostanu do Hradce, natož jak tam přežiju čtyři dny...

no hlavne mi na to musis nejak ty prachy dat ;-) pac ja taky na ucte nic nemam.
a pujc si na cestu a pritahni, chci te videt


pon 21. čer 2010 19:35:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Serj v PRAZE!!!!
jo no, kamoš mě zítra nebo pozítří pučí... jen je mě blbý říkat si o víc... je to docela krize...


pon 21. čer 2010 19:39:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 452 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 46  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz