Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 0:41:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
 Turné 2010 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Turné 2010
jojo, říkal,že jsou nachcípaní, taky si něco stříkal do krku:)ale že se snažej léčit,aby nemuseli nic rušit :)
jinak v Curychu 19skladeb...
review asi začnu psát dnes večer/v noci :)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


pát 03. zář 2010 9:14:16
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Turné 2010
flyerkuba píše:
review asi začnu psát dnes večer/v noci :)

Tak v noci jsem se k tomu nedostal, čili začínám až teď...
komu se to nebude chtít číst, tak to jednoduše přeskočte :)
pohodlně se usaďte, review koncertu z Curychu začíná... :)
9hodin trvala cesta autobusem z Prahy do Curychu,společně se slečnou jsme dorazili do města někdy kolem půl sedmé ráno.po ranním a dopoledním flákání po městě jsme se rozhodli, že se podíváme k Volkshausu, kde se koncert měl konat, abych už věděl, kam se večer vydám.Našli jsme to celkem v pohodě,vlastně první, co jsme z budovy viděli byl zadní vchod a před ním asi tři autobusy.Tak to už mi svitlo, že to asi budou tourbusy. Obešli jsme je a u vchodu vidím, že stojí pár lidí. Slečnu nechám kousek dál a jdu se podívat blíž. Vidím dva bedňáky-kluka a holku, jak se baví s Erwinem Khachikianem,klávesákem z FCC a zároveň pianistou z ETD Symphony.Přišel jsem k němu, pozdravil se a chvilku jsme se spolu bavili.Ptal se mě na cestu a když jsem mu řekl,že tu se mnou je ještě slečna, tak se nabídl,ať mu napíšu její jméno na papírek a že jí napíše na guestlist, ať nemusí někde čekat.Taky mě ještě představil a seznámil s Mariem,kytaristou FCC. Zároveň se zjistilo, že otec té bedňačky je z Prahy,a tak jsme prohodili pár vět česky.Pak jsme tedy šli pryč,když už Erwin taky musel a šli si odpočinout před čekáním před sálem a koncertem samotným.
Do sálu se pouštělo v 19,00; čekali jsme od 17,15 přibližně a v tu chvíli tam byli asi 4lidi jen...Do těch 19hodin se tam nashromáždilo asi 150-200lidí...Když mě v sedm pustili dovnitř, ještě jsem čekal na slečnu, měli tam docela spoždění, protože ten týpek, co měl pouštět guesty se nějak zdržel...takže jsem zašel za postávajícím Mariem a řekl mu to, on povídal, že tam taky někoho má...tak mě dovedl ven před sál,zavolal pořadatele a zařídil,aby nás pak zpátky securiťáci pustili oba bez problémů...Takže jsme se ocitli v Volkshausu.Přirovnal bych to nejvíc asi k pražskému klubu Roxy. Dole velký plac, v patře balkony do U se sedačkama.Ve foyer v šatně se prodávala trička, ty dvě,co byly i v Praze a k tomu tři trička Imperfect harmonies(světlé s logem alba,tmavé s fotkou,jak Serj kouká nahoru a takové to tour tričko s daty a seznamem míst turné).To světlé jsem si koupil.Zároveň prodávali tílko Visa+jejich CD a také Serjovy CD-etd a eted symphony.
Vybrali jsme místa na balkoně na pravé straně podia(z pohledu soad fanouška-nad Shavem) a viděli jsme dobře na celé podium. Jen když jsme chtěli vidět pořádně orchestr, tak jsme se museli trochu vyklonit.
Na podiu už byla naskládaná veškerá aparatura a v osm nastoupila Visa. Jejich třicetiminotvé vystoupení pro mě bylo příjemným překvapením a svkělým zážitkem! Byli opravdu skvělí! Nejvtipnější byl jejich druhý bubeník, se kterým jsme se bavili i po koncertě.Opravdu maniak.
Poté trvalo asi další půl hodinu než odnesli všechno vybavení Visy a dozvučili vše pro Serje,FCC a zástupce curyšského orchestru.Takže kolem deváté to začalo.Jako první zazněla Beethoven's cunt, následovala Sky is over,Lie lie lie...přesný setlist si opravdu nepamatuju, ale zahrál 11písní z ETD(kromě The unthinking majority), 5 písní z Imperfect harmonies-Left of center,Borders are,Elektron,Deserving? a Yes,it's genocide. Všechny sklidily veliký ohlas. Deserving je skvělá pecka! a v Yes,it's genocide krásně vyniknul zvuk orchestru, který v písních z ETD tolik slyšet nebyl. Dále zahrál Blue,The charade a Sounds of war. Jako sedmnáctou hrál Empty walls, před níž požádal všechny diváky,i ty na balkonech, aby si stoupli a zpívali s ním.To se stalo, a tak celý sál stál,tleskal a zpíval.Ovšem tak hlasití jako my v Praze nebyli! :)Potom Serj odešel a nechal se vytleskat zpátky:)Přišel, zahrál The charade a odešel.Jenže lidi tleskali furt.Takže se zase vrátil,ale přišlo mi, že další přídavek úplně naplánovaný neměli(nebo to měli tak hezky nacvičený,že to vypadalo přirozeně nepřipraveně) a Serj začal na všechny strany malovat rukou velké S a přes to kreslil dvě čáry...Kdo si to umí představit? Ano, je to znak dolaru a tak už mnozí vytušili, že poslední písní večera bude Money.
Serj taky celkem dost mluvil. Klasikou byli řeči o tom, jak se mu líbí Curych a že lidi jsou super a jak tu je rád zase zpět. Taky teda mluvil o tom, že je trochu trápí chřipka, ale že se snaží léčit, aby nemuseli rušit žádné koncerty.Nachlazen byl i Serj(několikrát za koncert si něco stříkal do krku),ale na zpěvu to nebylo vůbec znát. Dalé se vyjadřoval k Švýcarsku, dá se říct, že obdivoval jejich politickou a vojenskou neutralitu a že kdyby si je všichni vzali za příklad, tak by svět byl hned lepší. To zvedlo velkou vlnu potlesku.
Pod podiem se taky skoro po celý koncert točilo docela šílené pogo-v tu chvíli jsem byl rád,že sedím hezky nahoře. Během jednoho songu jim tam Serj hodil láhev s vodou, ti kluci se tím polili a hodili ji prázdnou Serjovi zpět, to byl takovej úsměvnej moment. Bylo to zrovna do zpěvu, takže se Serj rozesmál do té písničky.
Pak jsme po koncertu šli zase dozadu k tém autobusům a zadnímu vchodu a čekali na hvězdu. Nejdřív vycházeli členové kapely-Troy,Dan,Jeff(ani jeden se k fanouškům nijak nehrnul,ani nemávli), pak vyšel i Erwin,plácli jsme si, ptal se slečny, jak se jí to líbilo a jak jsme to zvládli dostat se dovnitř.Pak vyšel i Mario, taky si chvilku povídal s fanouškama.Postupně pak i vycházeli členové Visy, dva z nich šli i k nám,povídali si,fotili se:)a byli hrozně fajn:)asi o půlnoci vyšel Serj-už nás tam zbývalo asi 12-ochotně vše podepsal(mě ETDS) a pofotil se-s tím jsme měli vtipnout historku, jelikož se nám oba foťáky vybily, tak nás fotil na poslední chvíli nějaký Švýcar:)
takže to je asi všechno :) videa už mám na YT a fotky ještě zpracovaný nejsou...modlím se, aby nějaký vyšly, protože jsem měl špatný světlo a šlo fost špatně fotit...jako výhled dobre, ale špatnej nástroj no... snad ale některý půjdou:)

děkuju všem, co to dočetli až sem, máte asi velkou trpělivost :)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


sob 04. zář 2010 16:00:00
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Turné 2010
Pěkný, dík za info :-) Dobře sis to užil, což je dobře :-) 9 hodin v buse by byl pro mě asi očistec, ale přes noc je to přece jen snesitelnější... Zajímavý, že zas hráli Sounds of War...Tu nahranou nemáš? Jdu hledat video... :-) Pak sem dej odkaz na fotky.
Pro ostatní když tak, tady sou jeho videa: http://www.youtube.com/user/flyerkuba
Erwin je fakt v pohodě, dobrý mít kontakty no... :-) Zdá se, že to ve Švýcarsku nebylo tak vyhrocený jako u nás, takže i účinkující v pohodě vycházeli zadnim vchodem... V tý Praze čert ví kudy vlastně chodili... :-)
Super, že tam hrál tolik písní. Tak to muselo nakonec bejt pomalu 1,5 hodiny jen Serjovo vystoupení? Plus Visa...
Asi se to nedá pořádně porovnat ten orchestrální koncert a tehle mix s FCC co?


sob 04. zář 2010 18:29:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Turné 2010
Tak Sounds of War sem nenašel, ale našel sem info o tom, že bylo zrušeno 5 koncertů a jeden posunut. Zřejmě Serje ta choroba tak trochu zklátila. Njn na tom evropskym turné to asi docela přecházel...

Edit: Ačkoliv zrušili ne ty první, ale prostě některejch různejch pět koncertů od začátku turné do konce... Zvláštní... Je tu možnost, že v Americe neni o Serje dostatečnej zájem...


sob 04. zář 2010 21:25:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Turné 2010
.. nebo chce jenom víc času na zotavení hlasivek po každym koncertu..


sob 04. zář 2010 22:08:13
Profil ICQ
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Turné 2010
Hergot, proč se nikde neobjeví proshot Deserving? :(
Tak snad to album během příštího týdne unikne :happy:
A zjišťuju, že se mi dost líbí Electron :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 05. zář 2010 13:17:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Turné 2010
Live Nation oznámili:
Citace:
After two consecutive European tours and full promotion schedule, Reprise Records’ recording artist Serj Tankian regretfully announces that he will postpone his upcoming fall tour until a later date, after the release of his upcoming album. Ticket holders can receive refunds for their tickets at their point of purchase, or hold on to their tickets for the rescheduled date.


pon 06. zář 2010 8:59:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Turné 2010
Obrázek
bude zájem? :)
má to 4GB, kvalita videa ani audia nicmoc...ačkoliv je to prý handcam...
dostal jsem se k tomu velmi vtipně...
jak jsem psal v review, tak se nám vybily fotáky a fotil nás jeden švýcar...kvůli té fotce jsem si ho přidal na FB, a díky tomu mě on označil na tom obalu,co tam postnul a úplně ochotně mi to DVDčko poslal :)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


stř 08. zář 2010 17:32:23
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Turné 2010
Sem si řikal, jestli si nenatáčel, když sem to viděl na FB... :-)
Jinak já to asi stahovat případně nebudu, obzvlášť pokud pude o DVD... :-D Nějak už mě ty handcamy nelákaj... SOAD ještě OK, ale Serje a Scars už jen proshoty. Ale určitě se tu někdo kdo by to chtěl najde...
Teda já bych určitě chtěl vidět tu Sounds of War. :-D Kdyby ses nudil, nahoď jí pls na youtube nebo tak... Zatim sem jí tam nenašel. Chtěl bych vidět, jestli to doznalo nějakých změn...


stř 08. zář 2010 19:26:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Turné 2010
ja chci audio jen :-)


čtv 09. zář 2010 1:55:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz