Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 8:00:37



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 263 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Další
 Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
Jo, dík kuci za fotky teda. Časem je přidám a zpracuju.
Tohle je fotka Makrokoncertu ze zkoušky. Tou dobou sme fotili zleva... Vpravo je vidět kamera primy.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs062.snc4/34457_1146600920848_1702318180_275170_6897507_n.jpg

Jinak podle review na fb stránce koncertu je tam docela dost kritiky na pořadatele...
http://www.facebook.com/serjtankianvpraze?ref=ts


pát 25. čer 2010 15:24:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pon 18. led 2010 6:58:22
Příspěvky: 32
Bydliště: Čr
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
Viděl někdo mě? Měl jsem černou košili a ve volných chvílích oslovoval holky

_________________
http://genialnivlk.blog.cz/ - můj osobní sadisticko-filosofický blog
http://screamuj.blog.cz/ - jediný český web o growlingu a screamingu
První tři alba a Elect the dead!


pát 25. čer 2010 15:30:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
Dej sem svojí fotku a povim ti, jestli sem tě viděl... Ale ty se asi stejně sháníš spíš po těch holkách co... :-D


pát 25. čer 2010 15:31:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pon 18. led 2010 6:58:22
Příspěvky: 32
Bydliště: Čr
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
:D Ani né, mám kontakt na všechny, které jsem potřeboval. Jen mě zajímalo, zda si někdo mé podivné aktivity všiml

_________________
http://genialnivlk.blog.cz/ - můj osobní sadisticko-filosofický blog
http://screamuj.blog.cz/ - jediný český web o growlingu a screamingu
První tři alba a Elect the dead!


pát 25. čer 2010 15:33:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
no já se té kritice pořadatelů vůbec nedivim :) ten debilní nápad rozdávat pásky na stání pod pódiem v prvnim patře byl docela originální výser :) měli to rozdávat normálně u toho hrazení jak to kontroloval sekuriťák.. demence no


pát 25. čer 2010 15:36:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
Tak mi konečně doznívá nikotinová kocovina... :D Jelikož sem zatim žádný nenašel, sepíšu takový rychlý, nespisovný a nečitelný fanouškovský review z mýho pohledu... Pro zajímavost pro lidi co tam nebyli nebo nevim pro koho... :D

Před koncertem:
Jak někteří víte, byli sme tu domluvený s pár lidma z fóra čekat před vstupem už od cca 13:30 - 14 hodin. Od 14 měla začínat zkouška na místě. Před 12:00 sem teda poobědval a vyrazil na cestu spolu s bráchou. Před halu sme dorazili někdy v cca 13:45, tramvaj se hrozně vlekla :) Tou dobou byly před hlavnim vstupem už dva hloučky - partička kluků a partička holek :) A flyerkuba :) Takže sme zakempili při zdi u vchodu ve stínu. Po chvilce se ozval Mike Sullivan, že jsou z druhý strany a hlídaj parkoviště, zadní vchod a čekaj na Serje. Cestou zpátky sme potkali Maxe. Po chvilce dorazil Jeremy, Řízek s koleginí. Tak sme kecali a prostě pohoda. Po čase přišel Slasher, potom myslim Arsen a pak shavo.zell. Nebo tak nějak cca :) Pomalu se slejzali ostatní lidi, ale jen tak po dvojících. Myslim, že když by sme bejvali přišli o 2 hodiny později, nic by se nestalo.
Potom tam přišli nějací nadšenci a sedli si přímo před dvěře, že nemohl nikdo z pořadatelů pořádně projít... :-D Tak sme se museli přesunou taky přímo ke vchodu, aby nás nikdo další nepředbíhal. Seděli sme před dveřmi a pohoda. Mike někde pendloval a snažil se odchytit Serje, ale ten už tou dobou byl v hale a zkoušel. Do Incheby teda neproniknul předem ani zadem, ale musel jít někudy z boku nebo čert ví... Takže sme čekali před vchodem a poslouchali jak tam Serj zpívá... Řízek se Slasherem se připravovali na interview, na který měli zajít někdy po 17. hodině.
Myslim, že to bylo někdy před 18. hodinu, kdy tam začli pendlovat sekuriťáci a nakonec nás vyhnali od dvěří a zatlačili až za úroveň obezděnýho vstupu. Do haly tam vedly 3 dveře, takže ten prostor před nima rozdělili na 3 části. Zleva jsem stál já hned na začátku, uprostřed asi největší dav a úplně vpravo to mělo bejt jen VIP... Neměli sme jistotu, že nebudou pouštět jen prostředkem. Jo, tou dobou už tam byl pěknej hlouček lidí, ale ještě se to dalo. Před 18. sem zašel na záchod a celkem v poho se ze strany dostal zas na původní pozici... Někdy v tý době se za dveřma objevil Slasher s řízkem a jeho fotografkou :) Vraceli se z interview, ale mohli zůstat v klidu už v hale... Ptal sem se sekuriťáka a potvrdil mi, že budou pouštět těma 2 krajníma dveřma...
No a někdy docela brzo ještě před 19. hodinou... Cca po 18:40? Začli pouštět...
Jo, to sem neřekl, že sem měl s sebou digitálek a ei.ei vzal HD kameru... Ovšem neměl vymyšleno jak jí dostat dovnitř... :-D V batohu sem měl 2 mikiny, takže sme to do nich zakamuflovali. Bohužel můj batoh je docela chatrnej. Sekuriťák chtěl otevřít - viděl nacpanej batoh a začal ho ze strany promačkávat... "Tam je něco tvrdýho! Ty tam máš nějakou plechovku?!" "Ale nemám!" "Tak běž..." No ty voe to bylo o fous... :-D
Takže sem běžel dovnitř a po schodech... Moment, otočka pro bráchu zpátky... :D Zasekl se u dvěří, protože pořadatelé si tam vzpomněli, že nás začnou kroužkovat podle sekcí... Tak mě tam ještě okroužkovali a běželi sme dolu... Tam už se plnila přední řada, ale v klidu, chytli sme první řadu přesně uprostřed. Dokonalost, snad je ta TV (čtecí zařízení) překážela ve výhledu, ale to neva..
No a pak se to začlo štosovat. Druhá řada, třetí řada, ... Mačkání... A? Kurva teprv 19 hodin! Ještě hodina čekání v tom davu a hnusnym horku. Ještěže ta první lajna měla aspoň trochu vzduchu zepředu... Ta hodina byla celkem namáhavá a fyzicky náročná... :D
Jo a moment... Stál sem vedle flyerkubi a hledali sme ei.ei... Vyhlíželi a on furt nikde... Už bylo vepředu plno a on furt nikde... Netušili sme kde se zasekl... Měl sem tu jeho kameru. On snad stojí v jiný sekci nebo co? No prostě tam nebyl...

Koncert
Jak sme tam tak čekali, tak občas na podium vylezl někdo a lidi hned začli jančit... :-D Zvukař a tak... Hlavně tam několikrát vylezl Serjův promoter nebo manager, takovej Ital - někde najdu pak jeho fotku. Nalepil na zem papíry se jmény 1. houslisty, dirigenta a názvu orchestru... To aby Serj věděl komu přesně děkovat.
Někdy po 20. hodině mi od Arsena přišla SMS, že je na Bulovce v nemocnici... :( Nezbejvalo nic jinýho, než se mu to aspoň pokusit natočit... Kuba to zmáknul z cca 1-2 řady, já dělal stativ... :-D Občas to musel stáhnout, pže sme se báli procházejících sekuriťáků...
Pár minut po 20. to teda začalo. Průběh koncertu moc popisovat nebudu, protože k tomu nemám moc co říct. Věděl sem přesně do čeho jdu, protože sem měl nakoukaný videa z Moskvy a Varšavy. Znal sem setlist... Serj stál vlastně asi 2 metry přímo předemnou. Přišlo mi, že na lidi koukal jen chvílama, po většinu měl prostě zavřený nebo přimhouřený oči a naplno se pokládal do zpěvu. Hrozně se potil, průběžně pil vodu co mu tam přinesli v petkách. Občas prohodil nějaký to pochlebování obecenstvu, jako že smě úžasný, ze začátku nás nechal zpívat samotný, jestli se nepletu, tak nám řekl i I love you a poklepával si symbolicky na srdce. Orchestr parádní. Na Erwina za piánem sem ukázal vztyčenej palec. Všiml si a odpověděl úsměvem, pokejvánim hlavou a tak. Nejsem si jistej jestli mě poznal ze středy, ale vypadalo to tak. Členové orchestru když zrovna nehráli svojí část koukali po lidech, obzvlášť někteří... Usmívali se a pozorovali :) Když tam měl Serj více méně schůdky, doufal sem, že zopakuje to co v Polsku, ale tentokrát ne. Možná se nás bál, protože ten dav byl vyloženě nabuzenej. Docela často překřičel jeho i orchestr. Hlavně ze začátku i Serj gestikuloval, aby sme trochu ztišili, že se neslyší nebo že příde nějaká tišší část, tak aby sme jako sklapli... :D Serj tam měl před sebou tu obrazovku/čtecí zařízení. Netušim, jestli to bylo puštěný nebo ne... Ale v určitejch chvílích mi přišlo, že se na to díval. Hlavně mi to přišlo v jedný části, teď už nevim v který písni, kde byl takovej horší text na zapamatování jako:
You're tearing us,
You're breaking us,
You're breaking us,
You're killing us,
Jakože i mně dělá problém zapamatovat si jestli je dřív killing nebo tearing nebo co... Ale fakt nevim jestli na to koukal, možná jen dojem. Každopádně Borders Are zase četl z papíru, ale to je recitace, to je OK.
Utekto to kurevsky rychle, prostě normálka. Nijak zvlášť to neodbyl. Na ETDS je to asi 60 minut a 14 písní. Tady hrál 16 písní a bylo to cca od 20:08 do 21:25. Jediný co, tak prostě škoda, že lidi ten orchestr i jeho vklidu přeřvou, takže člověk neslyší všechny ty nástroje a neni to tak působivý, ale jen místy. Někdy byli lidi zase celkem v klidu a zticha. Prostě paráda... Před EW Serj odešel a nechali nás tleskat a skandovat "Empty Walls", jako přídavek... Samozřejmě se po chvíli vrátil a zakončili to...

Odchod
Po skončení koncertu sme zamířili rovnou ven zadnim vchodem. Domluvili sme se na srazu před hlavnim vchodem. Začal sem přemejšlet co s tou kamerou... Byl večer a do nemocnice by mě už jen tak nepustili... Navíc sem netušil, jak se tam dostat... Nejsem z Prahy, spoje neznám a ani moc nevim kde přesně to je. Chtěl sem počkat až příde flyerkuba, že to nějak vymyslíme... Ale ještě než dorazil, tak mi volal ei.ei, že je v pohodě, a že si pro ní dojede před halu. Tak sme tam na něj nějakej čas čekali... Nějak sme přemejšleli, jestli má cenu někde zevlovat kvůli Serjovi, ale viděli sme to jako malou šanci a hlavně asi polovina z nás už ho viděla, tak se viděli spíš v hospodě asi... :D Tam sem s nima jako správnej stávkokaz nešel. Jednak protože sem pak musel řídit domu, a druhak, pže sem tam nechtěl zbytečně tahat bráchu, protože ho z toho čekání nějak bolela hlava. Takže sme zamířili domu, ale nakonec sme s váma stejně mohli jít, protože sme si blbci nezapsali, kdy nám přesně jezděj autobusy a nakonec sme na Smíchově čekali ještě asi 40 minut... :D

Prostě skvělej den. Náročnej na čekání, stání, ale super... Vyplatilo se, skvělý pozice. Snad dopadne dobře ten záznam. Moc rád sem live viděl hafo lidí tady z fóra a pokecal s váma. Snad se sejdem zas někdy minimálně na nějakym tom dalšim System related koncertě...

Jo a zapomněl sem v tom review určitě na hromadu dalších věcí, tak mě kdokoliv libovolně doplňte....
Suvenýry sem ani neviděl, prej byly stejně drahý a v plánu sem je neměl. Ten týpek v černym co tam pak byl se mnou je můj bejvalej spolužák ze střední. Ještě včera koupil lístek - řikal, že měli asi 20 dopředu a 30 dozadu nebo tak nějak. Jinak se hala zdála z mýho pohledu dost nařachlá. Balkóny zaplněný, prostě všude lidi...

Jo a ještě kdyžtak moje fotky, ale doufám, že je nikdo nevidíte, protože jestli jo, tak je moje soukromý na FB špatně chráněný :D
http://www.facebook.com/album.php?aid=6 ... 171&ref=mf

Před halou někdy ze začátku čekání
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs015.snc4/34095_1473383401749_1448588171_1260377_978050_n.jpg
Smradi
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs015.ash2/34095_1473383641755_1448588171_1260383_2357238_n.jpg
Největší smrad
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs035.snc4/34095_1473384481776_1448588171_1260404_8234347_n.jpg
Neznám
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs015.ash2/34095_1473383881761_1448588171_1260389_6347408_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs035.snc4/34095_1473384601779_1448588171_1260407_4017034_n.jpg

Jo a ještě provokativně dodám, že sem měl vlastně srovnání z tý zkoušky a koncertu. Oboje bylo svym způsobem úžasný. Koncert je koncert, atmosféra a tak, plnej zvuk, ale místy překřičenej. To na tý zkoušce bylo čistě slyšet jen orchestr. Serj byl lehce ztlumenej.


pát 25. čer 2010 16:38:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
tááák to číst nebudu :haha:


pát 25. čer 2010 16:40:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
A já si to přečtu, ale až přijdu z procházky :D

Jinak samozřejmě doufám, že jste si to všichni pořádně užili :)


pát 25. čer 2010 16:44:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
heej.. tam fakt prodávali nějaký suvenýry? já právě hledal a nic nenašel... ostatně ten den jsem toho nenašel víc (třeba toho Serje..) :D


pát 25. čer 2010 16:53:08
Profil ICQ
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Review - Serj s ČNSO 24.6.10 Praha
baby ode me..jeste se to zpracovává
http://www.youtube.com/watch?v=PsdVMYLKN3Q


pát 25. čer 2010 16:56:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 263 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz