Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:28:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 Imperfect Harmonies Contest 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
No tak mám 6 písmenný slovo... Je to ono? :-D Nevim, sledujete někdo to anglický forum nebo máte něco vlastního? Jako slovo to je, ale je to takový zvláštní... Mám mnohem víc indícií a ty sem jaksi neupotřebil, tak asi ještě na konci nejsem? :-D

Ptám se, jestli se ještě nemám koukat na to ofiko forum a dál hledat nebo jestli se můžu podivat, co tam ti patlalové zas vymýšlí... :-D


stř 04. srp 2010 21:01:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
Nevím, mám taky slovo o šsti písmenech, na fórum jsem se ještě nedíval. A jaké máš indície? :)


stř 04. srp 2010 21:04:00
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
Jako ty písmena se odhalej celkem lehce že jo... Pak už z nich to slovo složíš taky celkem lehce. Otázka je jestli je to jako správně :-) Minule to bylo taky jakože ze 7 písmen udělat slovo, jenže tam to pořadí aspoň fixovalo pořadí barev v duze. Tohle je najednou nějaký moc jednoduchý ne? :-) Ale to slovo z toho jde udělat dobře, ale pak netušim co s nim.
Když napíšu indície, musim odhalit i tak nějak postup... Tak to napíšu:
V zadání je odkaz na kterej se nemá klikat. Odkaz je fake - vede to prostě na ofiko stránku UG. Ale ta URL tam je jako chyták? Asi ne ne... URL je:
http://www.ultimate-guitar.com/?cmpid=0 ... ta/ug/seta
cmpid .... common page ID ???
080410 ... dnešní datum
seta .... zkratka od Serj Tankian?
UG ... ultimate-guitar

V nápovědě se píše, že UG a Serj spolu pečou už dlouho. Pomocí Googlu teda nedá moc práce najít 2 stránky na webu UG, který byly přidaný dnes.
http://www.ultimate-guitar.com/news/gen ... story.html
http://tabs.ultimate-guitar.com/s/serj_ ... o_btab.htm
První je to fakt cool story o koních a litru zelenýho čaje :-D Co si z toho odnýst? Snad jen to datum, který bych si nějak spojoval s datumem v tý URL ze začátku...
Druhá stránka mi moc neřekla, ale dejme tomu, že jí beru jako vodítko na to forum... No a dál už je to jasný. Na foru se najde tabulatura a odhalí 6 písmen.
Ještě by k něčemu mohly být počty inter, sol, bridge,...
Nevim tyjo. Co s tim slovem netušim, ale nějak mi nesedí ta URL. Leda by tam byla jen jako chyták...


stř 04. srp 2010 21:15:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. zář 2008 14:18:59
Příspěvky: 244
Bydliště: Praha 4
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
Já myslim že to slovo z těch šesti písmen je prostě odpověď, žádný další z toho nesložíš a co s tim chceš taky jinýho dělat, nebo k tomu hledat.... :)

_________________
Pull the tapeworm out of YOUR ass...:D


stř 04. srp 2010 21:34:51
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
Aha, já na to došel tak, že...
jsem prostě na webu UG vyhledal Serje, byly tam jen tabulátory, tak jsem myslel, že s tím nic a přemýšlel jsem, co dál, nic mě nenapadalo, tak jsem se zase vrátil k těm tabům a viděl tam jednu písničku, která tam prostě neseděla, pak jsem pohledal na fóu ug a bylo.


stř 04. srp 2010 21:39:18
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
Max si normálně přeskakuje nápovědy! :-D Jn, když je to takhle rozptýlený, tak snad bude stačit to na 6 písmen...
To Clue podle mě prostě jasně vede na ten článek. Od něj se už pak dostaneš na tu komplet tabulaturu. Písmena dostaneš a poskládáš. To že nemáš klikat na ten odkaz může naznačovat, že je to fake? :-D
A třeba jak měli ty potíže, tak to museli nějak improvizovat a link je k ničemu?
Hm, pokud nemá někdo nápady, tak se asi kouknu jak si vedou na ofiko foru... Ale nevim jestli to celý přečtu... :-D


stř 04. srp 2010 21:48:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
Já se před chvilkou díval na prvních pár stránek, ono je tam někde v tom klipu na Disowned napsané, že employee číslo 3 lže. :) Takže to, že tam nemáš klikat, je lež. :)


stř 04. srp 2010 21:52:01
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
Jo, to o těch koních a čaji je dobrý :D

Jinak na to oficiální fórum jsem moc nekoukala, ale myslím, že došli taky k těm 6 písmenům :)


stř 04. srp 2010 21:54:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. led 2010 22:57:46
Příspěvky: 377
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
J, ono v tom klipu blikne na chvíli "Don't Trust #003"


stř 04. srp 2010 22:16:03
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Imperfect Harmonies Contest
Prej
"Jdu odeslat ****** před tím, než někdo řekne, že to má být Gate 21"... :-D

Nebo
" ****** značí 4 období, takže se podívám na píseň číslo 4 a BEAT US je odpověď!" :-D

A řek bych, že dneska sme udělali obzvlášť dobře, že sme se tam nedívali... Člověk si to víc užil, protože jak tohle dělá víc lidí... Jeden najde tenhle odkaz, jinej tenhle... Dá se to dohromady a měli to celkem rychle... Tak, že se jim to zdá až moc lehký...

Pak tam teda ještě vytahujou ty počty chorusů a tak... Takže když to sečtou, přidali za těch 6 písmen ještě čílo 76... Jako ročník...
Nebo to šestipísmenný je ještě součástí názvu jedný písně na IH.

Jinak to fakt vypadá na těch 6 písmen...


stř 04. srp 2010 22:16:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz