Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 10:13:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další
 Review pražského koncertu 24.10.12 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Blažky - když jste přišli, slyšeli ste celé vytoupení toho Holywood projektu? Té kapely ještě před Vizou? Že někdo říkal, že se snad dovnitř dostal skoro až na Vizu...

Mike - jo té sklenky sem si všimnul, Dan tam měl zas myslím lahváče nebo co to bylo... Jinak v jedné chvíli tam mi přišlo, že Serj šikanoval toho Jeffa. On si vykročil nějak moc dopředu a Serj mu pokynul: "zpátky na místo, tady budeš".. Ale možná sem si to jen špatně vysvětlil... Na videu to snad rozluštím... :-D


pát 26. říj 2012 16:59:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Neslyšeli, bohužel...Ještě jsem si řikala, necham se překvapit, co to bude ale nakonec jsme dorazili až na Vizu, kdy byl největší nával. Měli jsme co dělat, abychom vůbec viděli na pódium..

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


pát 26. říj 2012 17:05:29
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 12:21:33
Příspěvky: 1085
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
tak sem teda taky neco napisu no :D :)
hned na zacatek bych chtel moc podekovat rizkovi za super fotky, ostatnim samozrejme taky ;) a rad sem Vas zase videl :)

z Brna sem jel busem SA ve 14:00 a v Praze sem byl 16:40. do 17:00 uz sem byl v Lucerne a potkal Vas :) cekani bylo dlouhy, ale aspon sme pokecali, jen me srali polaci jak furt nekam chodili a ja musel dycky udelat krok bud na stranu nebo dopredu :D organizace v pohode az na otevriacku (ale aspon u me nenasli vodu :D po koncerte se hodila). po kontrole sem utikal po schodech dolu, ale nevedel sem az kam presne mam jit :D u schodu sem potkal Antraniga z Vizy a zeptal se kam presne a on mi rekl, ze az uplne dolu, tak sem utikal dal a nakonec 4. rada. nez se neco zacalo dit na podiu, tak sem mezitim pred podiem videl Jaka a pak jeste Erwina, tak sem s nima chvilu pokecal. a pak zacali hrat THAP, nevim co na ne rict no... neco se mi libilo a neco zas ne, mozna to bylo zvukem, pze kytary byly hlasitejsi nez hlas Jeffa. ale jako dalo se to. po nich sem se dostal do 3. a pak hned do 2. rady :D no a pak VIZA tesil sem se na ne moc. bylo to mocny narez (pro me asi vetsi nez samotnej Serj) uzil sem si jejich show az moc, jen me nasralo ze si s nima nezazpival Serj "Viktor" po Vize sme se s Nikki a Mikesem bavili jak je Angela pekna... a jeji sestra taky :D ktera se na mne dost casto divala :inlove: no a pak nas milovany Serj. bylo videt ze si to uzival taky. prislo mi ze se dost casto neslysel byli sme moc hlucni :D ale co uzil sem si to a nic se mi nestalo :P hlavne se neslysel pri "Aerials" kdy snad zpivala cela Lucerna. proste bozi no. palicku sem moh mit taky, ale mel sem kratsi ruku Soviet holt mel to stesti :) (az ted zjistuju, ze borec vedle byl on), ale aspon mam trsatko (myslim do Dana). jen me jeste sralo ze sem nemoh roztahnout vlajku :( po koncerte se semnou chteli vyfotit 2. borci a mluvili na me anglicky a pak je slysim jak se mezi sebou bavi cesky a rozhoduji se kdo vyfoti, tak sem jim rek ze umim ceky a chvilu s nima pokecal :D pak uz venku cekani na Vizu, FCC a hlavne na Serje. s borcama Vizy a FCC mam fotku snad s kazdym clenem :D prevazne diky Rizkovi, kterymu jeste jednou moc dekuju :) podpisy samozrejme taky + nekolika minutive konverzace s nekteryma armensky :) no a pote dlouhe cekani na Serje... nekteri prestali doufat a sli pryc. ke konci sme tam zustali jen ja a Mike, ale ten pak sel taky, kdyz nam nekolik borcu z lucerny povrdili, ze Serj uz odjel... zustal sem sam, ale aspon sem se jeste stihl seznamit s parem puvodne z Uzbekistanu. po chvilu kecani prisel dalsi pan z lucerny a rekl ze zbylo nekolik plakatu, tak sem si jeden vzal na ostatni se hned vrhli polaci (kteri mimochodem cekali jeste po mym odchodu). a pro jistotu sem se toho pana zeptal jestli Serj uz je fakt pryc, jestli je tady jeste jinej vchod/vychod. on se zasmal a rekl mi "tech tady je..." tak sem ztratil nadeji a po 1:00 sel pryc... no mel sem casu dost, pze bus mi jel az 3:30, tak sem se sel najit od KFC a byl sem aspon v nekde v teple. jinak sem zjistil ze v noci praze je vic cizincu nez cechu :D po hodin hodince v teple v KFC sem sel na nocni salinu (tramvaj :D ) smer Florenc, tam po pulhodinove cekani na bus SA sem nastoupil a byl konecne na ceste domu do Brniska :) v Brne sem byl 5:50 a primo doma 6:23. pekne unavenej nevyspanej, ale stastnej :)

_________________
Obrázek


pát 26. říj 2012 17:10:18
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Hezký :-) Si tě spletli s někým z Vizy ne? :-D Ti co se s tebou chtěli fotit... :-)
Ten Serjův únik holt zůstane nezodpovězenou otázkou...
Jinak na FB, jak jsou takové ty různorodé reklamy a kdo ví co vpravo se mi ukázal profil nějaké dívčiny se Serjem, tak sem se kouknul a ono nějaká Polka... :-D Ale někteří z nich měli VIP myslím...


pát 26. říj 2012 19:08:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
tvl, serj se uz setkava jen s lidma co si za to zaplati :-D


pát 26. říj 2012 19:13:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
:D Viděla jsem hodně lidí odtud :D hlavně teda tebe D_M :D Stál jsi kousek ode mě.. A jinak vedle mě stál někdo, kdo mluvil o fóru a tak .D Nějaký Arménec a ptal se mě, jestli nejsem taky Arménka :D Ale nevím teda vůbec, kdo to byl.. A chytla jsem Serjovo trsátko.. Jo a od Vizy taky .D Takže super. Jinak koncert byl naprosto luxusní, pro mě asi nejlepší ze všech tří co tady Serj byl ;)


pát 26. říj 2012 19:13:54
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Nigii: Tak to ani nevím. Jen vím, že sem tam nějakou slečnu musel trochu zmasírovat, protože se nás během celého vystoupení Vizy i před tím snažila vytlačit. Resp. tak mi to přišlo a hodlal sem svý místo pevně bránit. :-D Zvláštní, že zleva to bylo úplně v pohodě, ty lidi byli klidný a sotva se mě dotkli. Za to zprava to byly občas nárazy a tlaky. Jako v pohodě, každý tam jde užít si podle svého. Jen jak tu jednou někdo hezky poznamenal, svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého :-D Já si přišel koncert v klidu užít, abych viděl a tak. Takže mě někdo jen tak neodtlačí... :-D

Jo a o fóru padla zmínka, když sem se myslím s Dzikem (doufám, že to byl on, teď si ho pamatuju spíš podle FB :-D ) bavil o té první kapele, tak to byl asi on... :-)


pát 26. říj 2012 20:06:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
jo, v pravý části se nárazově vytvářelo pogo, který mě teda taky pěkně s°alo... jednou jsem to málem neustál.. naštěstí kousek ode mě stál takovej velkej týpek, kterej sice taky pařil, ale to pogo se mu taky nelíbilo, tak ten náš perimetr bránil, byl jsem za to rád :D

Nigii, hoď sem fotku, ať si tě taky prohlídnem a zjistíme, kdo jsme všechno vedle tebe stáli :D


pát 26. říj 2012 20:13:28
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
D_M: Jako já jsem stála v druhé řadě, občas jsem se otočila a zrovna jsme se střetli pohledy :D Ale nevíš, jak vypadám, takže v pohodě.. Ty nárazy šly zprava no :D Bylo to kousek ode mě, furt se chtěli prodrat do první řady všichni a tak.. Já jsem vás viděla vlastně i před Lucernou.. Byli jste kousek za mnou.. Teda ty :D Ale bavil ses tam s více lidma :)

Mike: Fotku mám docela starou, navíc jsem na koncertě měla vlasy v culíku :D Každopádně: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 2577_n.jpg ;)

EDIT:
Jinak ty trsátka - nevím, proč to Serjovo vypadá tak, jak vypadá, nevím, kde se tam vzalo a nevím ani, jestli na něj hrál on či někdo jiný, protože jsem si všimla, že hrál na jiné - na trochu větší s jiným znakem asi :D Jinak tady je fotka: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 8097_n.jpg


pát 26. říj 2012 20:53:55
Profil ICQ
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
sakra, neviděl jsem tě tam? :D Nějaká povědomá se mi zdáš.. :D


pát 26. říj 2012 21:06:23
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz