Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 20:02:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
 Review pražského koncertu 24.10.12 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Review pražského koncertu 24.10.12
Tak jo děcka.. Píská mi v uších jako sviňa, takže ještě spát nemůžu nebo mi z toho ... :D
Koncert byl luxusní, časem dám víc, teď jen založím v rychlosti téma, aby se nám to tu neštosovalo...
Ve zkratce - organizace kupodivu na pohodu, až na otevíračku, kterou nezvládli kvůli návalu lidí. Ačkoliv díky tomu mi ani nezkontrolovali batoh, takže sem později mohl debužírovat z propašovaných zásob, jinak by mi asi vepředu jeblo... Čekačky byly moc dlouhý...
Ten FCC projekt nic moc... Viza úžasná, zahráli moje oblíbené songy.. Super show a lidi docela pařili.. Serj úplně nejlepší - moje milované Wings of Summer, ale i Aerials :-) Krom jiného navíc zajímavé proslovy včetně jednoho velmi naštvaného (ve styl BDO 02 po Toxicity) wow... Po koncertu odchytávačka - snad skoro všech členů Vizy i FCC dle libosti... Fotky, podpisy, super.. Serje sem nestihnul, pže sem musel stíhat poslední metro, ale jsem napnutý, kdo všechno sem dá fotky... Vím, že ho pár lidí ulovilo před a jsem přesvědčený, že naše výprava musela něco ulovit i po koncertu...
Řízek zajistil profi fotky díky fotopasu, bomba... Ani sem nemluvil s Kubou, snad klaplo video...


čtv 25. říj 2012 1:05:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Tak prave som dorazil naspat do BA. Asi moj najlepsi zazitok co sa tyka koncertu. BOl som aj v Ostrave, ale tu sa mi vsetko, co sa malo podarit, podarilo.
Zdrhniem v skratke.
Dorazil som do Prahy, kde som hned vycestoval na Vaclavske namestie a nasiel Lucernu do par minut. Okolo 1nej som sa k nej postavil a debatil s Vizou, ktory zahrali velmi luxusne a navnadili neskutocnu atmosferu.
Potom som sa schytil do reci s SBSkarom okolo 15tej, ktory mi povedal, ze prave sli po Serja v minibuse, ale netusi, kedy ma prijst. Tak som tam pevne pred lucernou cakal (boli tam este cca dalsi 5ti ludia), ked dorazil Serj a po chvilke sa nam "povenoval" (vid foto). Potom odisiel do lucerny a my sme sa postavili do radu a cakali od cca 15:30 az do 19:00 ako prvi. Ked nas pustili, automaticky behy a uslo sa mi asi najlepsie miesto a to prva rada, presne v strede. Pockam si aj na fotky od fotografov, kedze tych tam bolo huf. Viza ako som spominal ma navnadili brutalne a ked prisiel Serj, uz to islo same. Pocas jednej pesnicky, ked hral z opacnej strany na bicie jednou palickou a potom ju po pesnicke hodil, tak skoncila taktiez v mojich rukach :)
Takze zazitok na cely zivot. A asi top akcia premna (a to som nemalo festov a koncertov navstivil). Vo vlaku som nedokazal za 5 hodin ani zaspat, kedze stale som premyslal nad tym, ci sa to vazne vsetko stalo.

Inak co sa tyka organizacie, umna som bol maximalne spokojny. Otvaranie zvladli, teda nerobili ziadne blbosti a pekne pustili zaterasy a nie ludi, ktory stali mimo nich a mysleli si, ze sa presmyknu a taktiez aj SBSkarov, ktory pocas koncertu doniesli cistu vodu napitie do prvych radov. Umna dost pomohlo aj to, ze som si batoh nedaval do satne, ale dal som si ho za 60cz ulozit na hlavnom nadrazi v skrinke, kde to bolo na 24hod. Ovsem este v ten den som ho vybral a teda ziadne prehladavanie sa umna nekonalo a len som bezal.

Obrázek


čtv 25. říj 2012 5:27:26
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Super, gratulace :-) V tomhle byla velká výhoda Lucerny. Sice sem na ní zprvu nadával, ale málo koncertních míst má asi jediný vstup :-D Třeba minule v Inchebě sme byli od 14h, halu měli obklíčenou a bez šance.. Tady dorazili asi nějak později a šli hlavním vchodem, což je pro fanoušky bomba.. Stejně tak tudy museli i odcházet. Pořád jen čekám na Mika, jestli ho tam nakonec chytli, sem zvědavý... Škoda, že sem neměl víc času před i po, ale už mám svoje a stát tam dýl bych asi nevydržel :-)

Co se týče té organizace, tak si myslím, že ten začátek měli nezvládnutý, protože měli zpoždění - což nás možná připravilo o pár songů (Knoupa sem viděl dávat gesto, že není čas a podle setlistu mohl možná Serj zahrát ještě 2 songy, ale možná by je nezahrál stejně byli v sekci encore)...
Jinak na druhou stranu sem se divil, že tam občas od někud zavál čerstvý vzduch, to sem nečekal a podávání vody taky ne, to bylo super, až na to, že aby to mělo nějaký spravedlivý efekt, museli by jí roznést minimálně 3x tolik. Přes 3-4. řadu asi zpravidla dál neprošla... :-D

Jo a tu paličku si chytil po TUM myslím.. :-)


čtv 25. říj 2012 8:40:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
No Lucerna vraj mala dva vchody, ale bolo jasne, ze pojde len tymto jednym (druhy bol cez Lucerna music club). Tu prisiel Serj az o 15:30 k hale, co som sa velmi cudoval, ze o tom case tam bolo fakt len 6 ludi. Keby bolo viac, tak asi sa vykasle a ide priamo do haly, takze velke stastie.
Pozeram, ze uz je zopar videi stadial..
Inak fotografovia mali pocas serja zakazane fotenie? Lebo videl som ich iba na prvej pesnicke a potom uz nebolo po nich ani stopy :)


čtv 25. říj 2012 9:15:13
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Profi fotografové měli povolené první 3 songy na Serje. To je docela běžné.
Řízek už nahodil jeho luxusně kvalitní fotky... http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 364&type=1
Flyerkuba už prý nahrává videa na youtube. Má záznam ze 2 míst, jeden fullHD :-) Z balkonu..
Tak s tím časem příchodu a vstupem to bylo štígro no. Jak řikám, minule sme tam byli od 14, někteří asi ještě dřív a nevím o tom, že by ho někdo potkal přicházet. Včera měl asi jinou náladu nebo rozvrh, good for you :-)


čtv 25. říj 2012 9:20:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
První ozvěny na českých webech...
Novinky.cz http://www.novinky.cz/kultura/282652-se ... cnost.html
Je tam sice spíš zmínka obecně o Serjovi, ale dole je shrnutí pár jeho proslovů, což sem v tom hluku úplně 100% neslyšel, takže se to vyplatí přečíst, jestli ste na tom podobně...
Fotky music serveru
http://musicserver.cz/clanek/40828/Serj ... togalerie/


čtv 25. říj 2012 9:35:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Pekne foto (len ako ich stiahnut z toho musicservera?), tesim sa aj na videa v HD. To bude supa. Inak pacilo sa mi, ako to sem tam Serj vzdal a odposluch vybral z ucha, lebo nepocul pravdepodobne v nom ani prd cez spievajucich ludi :)


čtv 25. říj 2012 9:47:15
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. čer 2011 12:17:19
Příspěvky: 626
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Soviet píše:
Pekne foto (len ako ich stiahnut z toho musicservera?), tesim sa aj na videa v HD. To bude supa. Inak pacilo sa mi, ako to sem tam Serj vzdal a odposluch vybral z ucha, lebo nepocul pravdepodobne v nom ani prd cez spievajucich ludi :)


fotku otevři v novém okně nebo jako já v chromu v nové kartě ;-) a tam stáhni


čtv 25. říj 2012 10:05:21
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Soviet píše:
lebo nepocul pravdepodobne v nom ani prd cez spievajucich ludi :)

Jo no... Zajímalo by mě, jestli je to i jinde. Jinak mám pocit, že sme hrozně uřvaný národ :D Minule na orchestrálním taky neměl šanci nic slyšet a komentoval to.. Tady taky gestikuloval, že se vůbec neslyší... :D


čtv 25. říj 2012 10:12:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
D_M píše:
Profi fotografové měli povolené první 3 songy na Serje. To je docela běžné.
Řízek už nahodil jeho luxusně kvalitní fotky... http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 364&type=1
Flyerkuba už prý nahrává videa na youtube. Má záznam ze 2 míst, jeden fullHD :-) Z balkonu..
Tak s tím časem příchodu a vstupem to bylo štígro no. Jak řikám, minule sme tam byli od 14, někteří asi ještě dřív a nevím o tom, že by ho někdo potkal přicházet. Včera měl asi jinou náladu nebo rozvrh, good for you :-)

jééé díky za chválu :oops:
report jsem uz poslal ale ještě ho nikdo v redakci nenahodil


čtv 25. říj 2012 10:45:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz