Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:27:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 Review pražského koncertu 24.10.12 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Jinak jestli máte někdo rádi Knoupův hlas, tak koukněte na jeho sólo tvorbu http://knoup.com/Knoup.html Je to něco jiného než Viza, převážně mnohem klidnější, ale s jeho hlasem to má svoje kouzlo...


sob 27. říj 2012 22:48:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 28. led 2011 20:10:39
Příspěvky: 32
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Any Questions about Polish fans you can ask me but in english please :D i see that you talk about Paulina and Agnieszka :) i was at the show, in white shirt of serj tankian, i was tape show on the center, crowd surfing in the song 'the unthinking majority' and finally about 1 hour after the tour meet Serj with Paulina and take a photo with him :)


ned 28. říj 2012 0:40:02
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
system89: Where or how did you meet him? Before the entrance? Did you have VIP pass? We were waiting before the entrance till 0:15 and some people till 1:00 but he did not show up at all... At least there was fun with almost all members of Viza and FCC...
Thanks for the record, the quality is cool...


ned 28. říj 2012 9:02:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 28. led 2011 20:10:39
Příspěvky: 32
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Agnieszka have Vip pass and meet Serj before concert, i give my soad demo tape to sign to my another friend which had vip pass, but he didnt meet Serj, only Agnieszka. I was met serj after the show, we standing with Mario and Troy and when everyone else get home, we go with them back to the backstage and waiting, Mario go to Serj ask him to take a photo with us, he in few min show up and Troy was take a photo. when we leave we standing before the entrance, about 1:00 someone give us posters of serj show. finnaly when our bus driver arrive, we get home :) about the video - i tape but no full show, but wait just few hours, today my friend nomad will upload all show with fullhd. So everyone could watch it again!! cheers


ned 28. říj 2012 12:08:14
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Interesting.. we should have used Erwin to get us into the backstage as well.. damn! :D So.. do I understand it right that you were waiting outside of Lucerna and there you met Mario and Troy and then you went with them inside again? Anyway - congrats :)

Těšim se na ty Kubovo videa, skoro víc jak na Vánoce! :D


ned 28. říj 2012 12:54:02
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
http://www.youtube.com/user/flyerkuba
Už tam je párkrát Serj i Viza :) Vizu tam budu dávat celou, Serje asi ne :) Možná pak druhej zdroj...

Každopádně ale udělám i nějakou verzi pro forum, stejně jako Berlín ;)
jen to všechno bude chvíli trvat - přeci jen o prázdninách bylo víc času :)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


ned 28. říj 2012 13:29:48
Profil ICQ
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
good :)
můžu ti říkat Ježíšku? :D


ned 28. říj 2012 13:31:10
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
klidně můžeš :)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


ned 28. říj 2012 13:35:04
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
tyyjo, to se mu příště taky musíme nacpat rovnou pod nos :D

skvělý, na ty videa se taky těšim jak dítě :D taky ještě čekám na ten Řízkův balíček :slint: ještě, že vás máme, hoši ;)

_________________
Obrázek


ned 28. říj 2012 14:28:23
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Tak je na čase zavzpomínat a trochu si to taky shrnout. Píšu to taky pro sebe, čili nikoho nenutim to číst... :D

Minulý týden byl pěkně hektický. Jak sem tu psal, minulý víkend sme byli s mladou ve Vídni a rozvrhově to měli našláplé, takže málo spánku. Do toho zrovna frmol v práci, takže sem se tak tak vymanil a odešel o hoďku dřív než obvykle, abych mohl do fronty... Dovolená ve Čt a Pa už byla jasná volba, někdy se to dospat musí... Dorazil sem nějak před 16:30. Někde vepředu potkal Zella a šel dozadu, kde už na mě čekala mladá (Míša) :) Předběhl sem tak myslím jen dvě slečny, které se nakonec stejnak myslím dostaly před nás, takže spravedlnosti bylo učiněno za dost...
Nějak po páté se tam začli trousit známé tváře.. Nejdřív Mike, pak Nikki, potom Arsen... Tak sme aspoň trochu pokecali i vyhejbali se Poláků a skopčákům nebo co to tam všechno bylo :) Snad nějak před 18. hod. se objevil Řízek.. Ještě později Kuba se slečnou, ale ty sem viděl jen chvilku, ani sme nepokecali... Během čekání kolem fronty několikrát prošli lidi z Vizy a FCC, ale lidi je buď neznali, tak si jich nevšímali nebo jako my, znali, ale báli se opustit místo... :D
Abych to zkrátil, čekání uteklo celkem rychle, ale po 19. hod to začlo být špatné. Nějaký týpci se začli nasírat dopředu. Nechápu takové šmejdy... Přijdou mezi posledníma a serou se dopředu.. Animální pudy nebo co...
Stejně tak nějaký debilové začli tlačit, jak se začlo otevírat, což snad bylo až před půl osmou, nevím... Nejdřív sem tlačil proti nim, chránil slečnu... Ale pak mě jeblo, naštvali mě a v tom zvěřinci sem podlehnul... Těsně před vchodem sem zatlačil s nima, takže pořadatelé neměli žádnou šanci kohokoliv zkontrolovat. Sotva stihli odtrhnout lístek...
Proběhli sme všechny patra, jejich počet se zdál být nekonečný... Dole ale už byla plná první řada, ale naštěstí ještě pořád dost míst v 2. řadě.. Takže sme zakempili kousek vlevo od středu. Míša ve 2. řadě, já ve 3...

Další čekání ubíralo energii. Po době konečně přišli z toho THAP. Chvílemi mě to nudilo, už sem se těšil na Vizu... Chvílemi to šlo, ale suma sumárum šeď... Pak zas mraky čekání na Vizu...
Už sem tu psal, že tam do nás zprava někdo tlačil, nějaká slečna.. Takže sem to celý THAP a asi půlku Vizy ustával, ale pak už mě to přestalo bavil a začal taky masírovat... Přišlo mi, že se nás snažili vytlačit, takže sem se snažil ubránit...Někdy ke konci Vizy nebo kdy to bylo se slečna vyměnila za chlapce... :D Tak sem čekal ještě větší tlaky, ale ten kluk se mě ani nedotknul. Nechápu... Ale pak už to bylo v pohodě...
Viza byla super... Je to nářez, takže to zdá se lidi bavilo. Hodně mě potěšili, že zahráli Viktora i jeho sestru... :) Snad jen škoda, že nezahráli Sans Red a What if... Ale jinak spokojenost, váleli.. Míša je má taky ráda, takže sme byli oba spokojení :)
Potom další debilní čekání :D Aspoň sem si krátil čas šmírováním Angely na balkoně... :haha: Přišlo mi, že to zbytečně natahovali, protože už měli dávno naladěno a nic se nedělo... V tuhle chvíli mi už solidně došly síly, protože sem se před tím já vůl vůbec nenavečeřel... Naštěstí se mi zúročilo, že sem protlačil batoh bez kontroly a díky řízkovi, který mi ho podal z před hrazdy, sem se osvěžil a něco málo snědl. Jinak mě už nohy nechtěly nést...
Serj byl famózní... Nezklamal, naopak potěšil... Grimasy, proslovy, volba songů... Wings of Summer mě hodně potěšila, protože je to můj momentálně asi neoblíbenější jeho song... Sem fakt nečekal :) Aerials byla úžasná, ten sborový zpěv diváků... Snad jen by se dalo vytknout, že sem první song dva Serjův hlas skoro neslyšel, ale pak se to zlepšilo...
Uteklo to rychle, ale ne až tak rychle, takže celkově spokojenost. Čekal sem, že v Lucerně to bude peklo, ale kupodivu nám tam občas zavál čerstvý vzduch, což nechápu odkud, ale bylo to super...
Z paliček a trsátek sem nic nechytil, i když jedna letěla na mě no... Nevadí :D

Chvilku sme počkali, než se hala vylidní... Pak sme šli směr ven, ale překvapivě všude byla Viza... :) Takže fotka a podpis od Knoupa, což beru jako nej... Plus fotka s kytaristou Orbelem a dostali sme nálepku Viza :) Kolem se pohybovali další členové, ale krom Hirama nikoho nepoznám, takže bych si té fotky stejně tolik nevážil...
Venku sme zakempili před vchodem a čekali na další a hlavně na Serje... Kolem se hemžila hlavně Viza, potom konečně i FCC... Tak sem odchytl fotku s Mariem a pak hlavně s Erwinem a Danem. Ostatní taky tolik neznám, takže se mi nechtělo je otravovat...
Erwinovi sem psal ještě ten den dopoledne a kupodivu si to přečetl a opakoval, že si i vzpomíná, jak sme se potkali v roce 2010.. Což beru s rezervou, ale to je jedno... Erwin byl hodně milý, trochu sme pokecali o turné a dalším turné příští rok a tak... Potvrdil nám, že Serj snad vyjde těmi samými dveřmi, takže sme navnazení čekali dál...
Jenže ono furt nic no.. Holt příště musíme být tak trapně odrzlý, jak ti uřvaní Poláci... Takže sem to zabalil a šel na poslední metro, někdy v 0:15...

Suma sumárum prostě paráda, rád sem zas viděl známé tváře a pár nových :) Koncert byl teda v podstatě nad očekávání...
Tady je pár mých rozmazaných fotek http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 171&type=1
Lístek Míšy... Podpis od Erwina a Knoupa..
http://img208.imageshack.us/img208/1179/56599544549719882964415.jpg


ned 28. říj 2012 16:55:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz