Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 11:24:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další
 Review pražského koncertu 24.10.12 
Autor Zpráva
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 12:21:33
Příspěvky: 1085
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
D_M píše:
Si tě spletli s někým z Vizy ne? :-D Ti co se s tebou chtěli fotit... :-)
Jinak na FB, jak jsou takové ty různorodé reklamy a kdo ví co vpravo se mi ukázal profil nějaké dívčiny se Serjem, tak sem se kouknul a ono nějaká Polka... :-D Ale někteří z nich měli VIP myslím...
tak to nevim :D proste chteli fotku semnou :D
ja zas nasel tuhle polku a zase fotka se Serjem (btw to je ta holka, ktera ve fronte furt chodila sem a tam a ja uz mel nervy a jednou sem rekl "Jesus" ona se otocila a rekla "ne Paulina" :D
https://www.facebook.com/paulina.chmiel ... &fref=pymk

Nigii píše:
A jinak vedle mě stál někdo, kdo mluvil o fóru a tak .D Nějaký Arménec a ptal se mě, jestli nejsem taky Arménka :D Ale nevím teda vůbec, kdo to byl..
ahoj :) tak to sem ja ten Armenec, kterej stal vedle tebe :D :) zeptal sem se, pze pokazde kdyz sem se bavil o foru nebo o Armenii, tak ses dycky otocila... :D a nevim proc si mi pripadala jako Armenka :D :) promin :P jo a jetse promin za narazy za to mohli pogujici, kteri taky furt do me strkali... a za "zpev" taky :D

mike sullivan píše:
takhle.. jsem skoro na každý druhý řízkovo fotce (na každý první je Ars) :D :D
to neni pravda :D :D no co kdyz je sance, tak proc ne ;) kdo vi jestli se mi to jeste nekdy povede :)

_________________
Obrázek


sob 27. říj 2012 1:42:06
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Nikki: :D Né, to je v pohodě, nějak jsem neregistrovala, kdo mi řve do ucha :D Co se týče těch věcí, tak jich tam letělo fakt hodně, jsem ráda, že jsem chytla alespoň ty trsátka :D Byla o to docela dost velká bitka vždycky :D

ei.ei: Ahoj :D Oke, v pohodě, vím, že ty nárazy nebyly od tebe :D


sob 27. říj 2012 9:22:29
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
já už jsem si říkala, že jsem úplnej blázen :D přeju ti to ;)

tyjo, asi sem už ani nedávejte kdo má jakou fotku se Serjem, bolí to :D :cry:

_________________
Obrázek


sob 27. říj 2012 13:31:17
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Nikki píše:
tyjo, asi sem už ani nedávejte kdo má jakou fotku se Serjem, bolí to :D :cry:


Tak, tak, cítím s tebou :cry: .. ale příště už za nim vlezu i do tý bedny :haha:
Když už jsem narazila na to příště...co jsem to četla v článku na ROCK&POP od Řízka o možném návratu Serje příští rok do Prahy? :sok: Něco mi zas uniklo? :D

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


sob 27. říj 2012 14:25:35
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
asi ti něco málo uniklo, no :D
příští rok je v plánu orchestrální turné na podporu Orcy s tím, že vystoupení bude kombinované s etds... Erwin potvrdil, že se s největší pstí příští rok podívají v rámci toho i do Prahy


sob 27. říj 2012 14:34:43
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Taková zásadní informace, jak mi to mohlo proklouznout? :D Asi začínám senilnět...
Díky, díky za info :)

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


sob 27. říj 2012 14:45:06
Profil
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 06. led 2011 20:27:12
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Zdravím lidi, přidávám se k většina a řikám že koncert byl naprosto dokonalej, po 7.letech co poslouchám Serje a SOAD, jsem ho konečně slyšel na živo, takže můj sen se mi splnil. :D Když tady mluvíte o těch trsátkách musim se pochlubit, jak se mi taky jedno povedlo ukořistit, na koncertě jsem byl z bratránkem a najednou jak dohrála VIZA, tak koukám jak letěly paličky a potom, po mojí malé chvilce nepozornsti sleduju lidi kolem sebe, jak někteří jsou sehnutí a něco hledaj a pár lidí se dokonce i plazilo po zemi, pak mi bratránek oznámil že mezi nás přiletělo trsátko, vzdal jsem to předem řikal jsem si že ho někdo už dávno musel sebrat.Jen tak namátkově jsem zkusil zvednout levou a potom pravou nohu a "ejhle" čumim jak puk na trsátko co jsem měl pod botou s velkou radostí jsem ho sebral prohlídnul, a dal do kapsy. :D


sob 27. říj 2012 17:17:03
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Ahoj,
všichni v tomto topicu aktivní uživatelé, kteří stáli taktéž v předních řadách a nic neukořistili, tě teď budou nenávidět... me included :| well done :D


sob 27. říj 2012 18:03:14
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 06. led 2011 20:27:12
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Schytal jsem spoustu zákeřných pohledů, ale osobně ty lidi chápu, byl bych taky naštvanej kdyby někdo vedlě mě takhle laskně získal trsátko. :D Hrozně se mi taky líbilo jak Serj hodil do davu tu poloprázdnou flašku s vodou ten dotyčnej co to chytil nestál daleko ode mě a hned co jí chytil zamával s tou flaškou kolem sebe a ta voda co lětěla s flašky, byla ve vydejchaný Lucerně vážně osvěžující. :thankyou: :D


sob 27. říj 2012 18:45:56
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review pražského koncertu 24.10.12
Vítej na fóru a hezký úlovek... Takový... Náhodný :-D Taky bych chtěl nadzvednout nohu a mít pod ní něčí trsátko... A ne že bych to nezkoušel... :-(


sob 27. říj 2012 22:25:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz