Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:53:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Jde se na Serje?;) 

Jdete na Serje?;)
Jasně. 65%  65%  [ 15 ]
Ne. 4%  4%  [ 1 ]
Kdyby byl jinde tak neváham;) 26%  26%  [ 6 ]
Asi ne:( 4%  4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 23

 Jde se na Serje?;) 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: ned 30. bře 2008 15:59:30
Příspěvky: 15
 Jde se na Serje?;)
Ahoj :) Nějak mě chytlo psát tady a co 10 min. jsem tady woow;)Tak by mě docela zajímalo jestli půjdete na Serje?;)já si to nenechám ujít!!!protože kdybychom se domluvily tak jsme mohli udělat nějaký sraz;)tak pisejte :shock: vtipný smile že?!:D


ned 30. bře 2008 18:20:25
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
Ja porad nevim... Kdyz sem pocital kolik by mi to vyslo s dopravou tak si za to raci objednam Cool Gardens... Ta cesta je pro me dlouha a uz nejsem nejmladsi... :D Porad sem tak nejak na vazkach, ale jestli budu jeste dlouho tak zmizej listky dopredu a dozadu nejdu... Necham tomu volny prubeh zatim... Treba me nekdo pozve... :D


ned 30. bře 2008 18:36:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: ned 30. bře 2008 15:59:30
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
Dobrý :D :D :D Ale na pozvání moc nespoléhám,komu by se chtělo dávat 8 kilo.
No a abych Ti pravdu řekla taky to mám docela daleko ale nedá se to srovnávat,pokud bydlíš třeba v Praze.Já to mám takové 2 hodinky až k ČEZ ale i tak to si prostě nemůžu nechat ujít!!!Se na to už upe neskutečně těším!!!To už nebude snad nikdy! :sok:


ned 30. bře 2008 18:46:50
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. úno 2008 18:08:43
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha, Barrandov
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
Urcite jedu a doporucuju vsem nevahat, vahal sem minulej rok jestli jit na koncert Ozzyho...premejslel sem a premejslel a kdyz sem se rozhod ze bych fakt chtel tak uz nebyly listky pred podium tak sem si rikal ze na to prdim...pak sem si ale rekl ze pudu klidne i dozadu, ze tam proste musim bejt...jenze...uze nebyly ani listky dozadu :D takze sem schanel listek a koupil sem ho o 4 kila draz od jednoho chlapka...takze pouceni zni: Nevahejte! :)

_________________
Obrázek


ned 30. bře 2008 19:00:47
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: ned 30. bře 2008 15:59:30
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
A já mám upe panick at the disco(fuj) že už nebudou lístky :cry: :cry: :cry: A já teď nemám keše.:(brigoška mi začne až za týden co já budu dělat!!!


ned 30. bře 2008 19:12:42
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
No...ja jdu na Serje :-)...pravda nekde by jsme se molhi sejit...Kooki..Mas ICQ?


ned 30. bře 2008 20:17:03
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 17:13:12
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha-Východ
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
ShavOzz píše:
Urcite jedu a doporucuju vsem nevahat, vahal sem minulej rok jestli jit na koncert Ozzyho...premejslel sem a premejslel a kdyz sem se rozhod ze bych fakt chtel tak uz nebyly listky pred podium tak sem si rikal ze na to prdim...pak sem si ale rekl ze pudu klidne i dozadu, ze tam proste musim bejt...jenze...uze nebyly ani listky dozadu :D takze sem schanel listek a koupil sem ho o 4 kila draz od jednoho chlapka...takze pouceni zni: Nevahejte! :)


Na Ozzyho jsem váhala a nakonec jsem sehnal několik posledních lístků, ale o moc by jsem nepřišel, moc nám toho nezazpíval...

Nejvíc mě naštvalo, když jsem váhala u Apocalyptiky a Nightwish, váhal jsem tak dlouho, až nebyli lístky... :D

Zazzu píše:
No...ja jdu na Serje :-)...pravda nekde by jsme se molhi sejit...Kooki..Mas ICQ?


Jo, sejit by jsme se mohli :D Ale asi se to blbě organizuje, když CEZ arenu neznam...

_________________
Obrázek


ned 30. bře 2008 20:19:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
No ja si myslim ze by se to organizovalo dobre, protoze ja bydlim v take male vesnici a to je od Cez areny 45 minut..A pred Cezkou nekde u nejakeho sloupu nebo nejakeho bodu setkavaciho by se to urcite dalo ;)


ned 30. bře 2008 20:22:21
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
I kdyz promin, ty bydlis v Praze takze to je asi fakt ze se tam moc nevyznas :shock:


ned 30. bře 2008 20:24:07
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: ned 30. bře 2008 15:59:30
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Jde se na Serje?;)
Jasne že mám ajsko;) 248-181-988
já byc ten srazík taky udělala:)A kdoby nevěděl kde je tak mu pisnu sms no;)já bych si ale v každém případě měla první sehnat lístky a pak něco domlouvat:Dtak kdo by se chtěl teda sejít tak ať se tady ozve.;)


ned 30. bře 2008 20:35:05
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz