Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:39:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Elect The Dead 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Elect The Dead
Chybi mi tu topic o samotnem albu, takze jsem ho zalozil, hlavne teda proto, ze se chci s vama podelit o muj UZASNY objev :)

Dneska jsem, ehm, na miste, kde i britska kralovna musi pesky, poslouchal pisnicku Baby a po uvodni vybrnkavacce, kdyz je tam chvilku ticho pred prvni rezbou, jsem v tom tichu najednou zaslechl neci hlas (probably Serjuv, ze ano?), rikajici:" One, two, three, four." :) Ja vim, ze je to blbost, ale i tak me to potesilo, ze jsem na tom albu nasel jeste neco, co jsem predtim nikda neslysel :)
Jsem jediny, kdo to tam slysi, nebo o tom kazdy uz davno vite a ja jsem tady ted za debila? :)

No to bylo jen tak a ted uz se tu muze diskutovat o albu :)


čtv 01. kvě 2008 19:17:54
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Elect The Dead
vsiml jsem si toho drive, ale napoprve ne...
co se tyce samotneho alba: je to super..ale...po strance textu a vokalniho projevu neni co serjovi vytknout, ale je znat ze hudbu SOAD skladal z velke casti Daron..chybi mi tam ta vyrazna hudba, taky je takova nevyrzna mi prijde, spise v pozadi..takove podbarvovani serjova hlasu


čtv 01. kvě 2008 20:06:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Elect The Dead
Na okraj k tomu odpočtu... :D Psal sem o tom v sekci Pro členy fanklubu/Instrumental ETD/2. příspěvek. "V Baby dokonce slyšim bubeníka odpočítávat a to sem v normální verzi přeslech... " Ale prostě mě nikdo neposlouchá no... :lol:

Jinak album je povedený akorát se mi osobně od Serje víc líběj všechny ostatní písně co kdy s někym dělal (Serart, AoJ, hostovani, ...) Pride mi to trochu preplacany album, taky takovy aby se libilo masam. Textove me rozhodne nesklamal... Jako nerikam, ze je to spatny album, to ne. Pekny pisnicky a tak... Jen mi mam vetsi ocekavani od jeho dalsiho alba...


čtv 01. kvě 2008 20:07:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Elect The Dead
Tak ten hlas som si nikdy v Baby nevšimla. A že mám to cd opočúvané. Človek tam už potom hľadá fakt všetko, keď to počuje stýkrát... :D

Tiež ma úplne ndostal ten album. Ja neviem ani prečo, všetky pesničky sú super, ale jednoducho to vo mne nevyvolalo tú strašlivú chuť počúvať to dookola až dozblbnutia. Ale pritom je super, tak neviem čo mi sakra vadí??? :lol:
Tiež dúfam, že ďalší album na mna viac zaposobí.


pát 02. kvě 2008 16:26:55
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Elect The Dead
Jo a ještě musim dodat, že druhej disk ze speciální edice mám radši než normální album... Falling Stars, Blue a akustická Feed Us prostě paráda... Tohohle kdyby se Serj držel tak budu naprosto spokojenej... Třeba píseň Elect the Dead je taky parádní... Prostě ať se Serj rači v solovkách drží akustiky... :D


pon 05. kvě 2008 20:26:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Elect The Dead
Ja kdyz si ted jednou za cas pustim nejakou pisnicku z EtD pekne nahlas do sluchatek, tak si fakt rikam, ze je to super :) To si to clovek fakt pekne uzije a slysi tam i takove ty nuance, na kterych si Serj tak vyhral a je to hodne silne....


pon 05. kvě 2008 20:56:59
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Elect The Dead
Súhalsím s D_M akustické skladby sú najlepšie. Feed us som nikdy nejak extra nemusela, ale keď som si ju vypočula v akustickej verzii, zapáčil sa mi aj originál.
A hlavne pri akustickej skladbe si možem ako tak predstavovať v hlave ako to niekde pri táboráku zahrám a zaspievam a všetci z toho padnú na zadok.... :D


úte 06. kvě 2008 18:23:11
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Elect The Dead
tak u mňa vedú na klasa albume songy: Lie lie lie, Praise the lord...a Elect the dead ....a zo špeciálnej edície skoro všetky ale najma: acoustic Empty walls a Failing stars....jj špeciálna edícia je velmi podarená....fakt mohol tých akusitckých verzií hodiť na album viac... :)

_________________
Obrázek


úte 06. kvě 2008 22:14:42
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Elect The Dead
D_M píše:
Jo a ještě musim dodat, že druhej disk ze speciální edice mám radši než normální album... Falling Stars, Blue a akustická Feed Us prostě paráda... Tohohle kdyby se Serj držel tak budu naprosto spokojenej... Třeba píseň Elect the Dead je taky parádní... Prostě ať se Serj rači v solovkách drží akustiky... :D

souhlasim, o to vic se tesim na dalsi album,snad bude ubirat timto smerem..at tvrdou hudbu dela se SOAD a tohle at je takoveto...


stř 07. kvě 2008 7:42:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Elect The Dead
Akustická Empty Walls má divnej začátek jinak to celkem ujde. Nevim co máš proti Falling Stars to je špica :)


stř 07. kvě 2008 7:43:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz