Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 6:48:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Další
 Review Serj v Ostravě 5.6.08 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Review Serj v Ostravě 5.6.08
Tak sem piště svoje dojmy a tak... :)
Na youtube už sem našel 3 videa:
Intro = Sounds of War
Lie Lie Lie
Sky is over


pát 06. čer 2008 7:37:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. čer 2008 9:44:22
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
Tak včera to byl neskutečný zážitek těšil byl jsem hned v druhé řadě přímo na proti Serjovi a užil jsem si to lilo ze mě jako z konve. Překapela Fair to midland byla taky dost dobrá škoda že hráli jenom cca 30min a byla dost blbě nazvučená ale zpěvák byl uplně boží hlas 100% a to co tam vyváděl bylo super. Po tom nastoupil už dlouho očekáváný Serj sice mu ladili ještě asi 30min to je skoro tak dlouho jako na festáku což mi přišlo dost "trapné" ale rozhodně to stálo za to zvuk byl užasný dobře ozvučený. Serj udělal neskutečou show měl dobré vtípky o USA radaru na našem uzemí a celkově se mi to líbilo dal do toho fatk všechno. Škoda jen že jeho vystoupení trvalo asi 70min to bylo dost slabé. Cekal jsem že to bude trvat min 90min ale nevadí snad se polepší. Zahrál všechny songy z EtD škoda že tam nezahrál pár songů od SOAD ale nakonec nám přidel ještě bonus od Dead Kennedys a to mě už totálně odrovnalo. :-) Slíbil že se do ČR vrátí tak snad ten slip splní a jeho koncert bude trvat dýl než jen slabých 70minut. A taky mě sere ta palička co jsem nechytal a už jsem ji měl skoro v ruce :x :x :x :lol:


pát 06. čer 2008 9:52:03
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
wow hrál prázdniny v kambodži....bosaku kde seš ? :) :) chci slyšet hlášky na radar :) ...nebo spíš -whats up ostrava


pát 06. čer 2008 10:02:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. čer 2008 9:50:40
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
Ten koncert v ČEZce,byl pro mě asi nejlepším zážitkem v živoťe.Co dodat,prosťe Serj je génius a bůh.Jinak předskokani byli celkem dobří(hlavně ten kytarista mi trochu připoměl Darona :-),ale oproti Serjovi byli Hovno!Hodnotil bych samotný koncert tak 150%-málem jsem brečel.A prožíval jsem největší a nejdelší extázi mého života....nikdy na ten koncert nezapomenu-DÍKY SERJI!!!!:-),nějaké velké výhrady bych ke koncertu neměl až na to čekání...Slovy nepopsatelný koncert.To byste fakt museli zažít(ti co tam nebyli)
Měl bych na vás jednu prosbičku-jak měl Serj těch pár komentářů mezi písněmi,aby si někdo z vás zkusil vzpomenout co říkal,já sem mu totiž moc nerozuměl :-(,byl bych vám velice vďečný


pát 06. čer 2008 10:03:05
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
Jj za komentáře a seznam písní co hrál bych byl taky vděčnej. Obvzlášť pokud si někdo pamatuje co přesně řikal o radaru a o tom, že se sem vrátí... :)

Edit: K délce vystoupení 70 min na Serje je docela dost... Na jinejch koncertech hraje ani ne 60... Takže to je OK. Spíš mě udivilo, že FTM hráli jen 30 min... Co se týče čekání tak to je asi normální... Na houby no... :)


pát 06. čer 2008 10:11:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
D_M píše:
Jj za komentáře a seznam písní co hrál bych byl taky vděčnej. Obvzlášť pokud si někdo pamatuje co přesně řikal o radaru a o tom, že se sem vrátí... :)

Edit: K délce vystoupení 70 min na Serje je docela dost... Na jinejch koncertech hraje ani ne 60... Takže to je OK. Spíš mě udivilo, že FTM hráli jen 30 min... Co se týče čekání tak to je asi normální... Na houby no... :)

jj čekání bejvá normální, běžně tak 20-30 minut..70m je pěkný to je standart na koncerty (co by jiného měl asi hrát...má prakticky celé etd + holiday+sounds of war a SOAD hrát nebude...)


pát 06. čer 2008 10:17:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. čer 2008 10:37:34
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
zdravim, no včerejší koncert byl bombastickej, i-když krapet krátkej, ale těch 300km co sme jeli díky zasekaný D1 skor 5 hodin nelituju :)
Náhodou nevíte co to bylo za songy co hráli před Serjem?byli od něj, ale v životě sem je neslyšel na žádnym albu, jak od Soad tak na Elect of Dead a některý byli hodně vypečený


pát 06. čer 2008 10:41:11
Profil
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 18. dub 2008 20:21:26
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
Čtvrtek 5.6.2008 má pro mě příchuť splněného snu. Nedá se to jinak říct, to co jsem zkrátka včera zažil bylo zcela nepředstavitelné, nejsilnější zážitek v mém životě. Už Fair to Midland to rozjeli ve velkém stylu, ale přestože byl jejich výkon skvělý, ČEZ aréna zůstala víceméně chladná. Zato při Serjově příchodu na pódium se doslova vařila. Jsem neuvěřitelně šťastný, že jsem měl dobré místo v první řadě a mohl tak sledovat veškeré dění zblízka. Serjovy taneční kreace, jeho proslovy a hlavně zpěv, všechno bylo víc než dokonalé. Zahrál všechny songy ze svého alba plus ještě Sounds of War a Holiday in Cambodia a bylo vidět jak si celý koncert užívá, protože jsme často mohli vidět jeho úsměv. Byl jsem šťastný jaká atmosféra byla všude kolem, sice jsem z toho ztratil hlas a bolí mě celé tělo, ale Serj poznal jaké fanoušky u nás má. Taky gratuluju všem, kteří ho zahlédli nebo s ním dokonce mluvili mimo koncert, ani nevíte jak vám závidím. Shrnul bych to tak, že to bylo nevýslovně božské a dojemné, jen škoda že se mi nepovedly fotky.


pát 06. čer 2008 10:45:18
Profil
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: sob 02. úno 2008 12:52:45
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
Tak já jsem to celé nahrával na mp4 přehravač ale rozumět tam není ničemu krom Elect The Dead songu a těm komentářům k songům.. brzo uploadnu :) .. Takže pak se můžete těšit z těch všech jeho řečí stejně jako já teď :) .. Bude to někde na systemofadown.cz .. jinak moje review už visí na netu .. je moc dlouhý, takže ho sem nebudu kopírovat.. mrkněte na http://zyx.sblog.cz/2008/06/06/348 .. taky jsem si chytl setlist, takze brzo nekde bude fotka :) ... Juhuuu to bylo ... :)


pát 06. čer 2008 11:03:28
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
For Řízek :
Fair to Midland
Kód:
http://leteckaposta.cz/328511977

Serj Tankian
Kód:
http://leteckaposta.cz/317773289

Je to celkem poor kvalita, ale to se dalo čekat, lupání šum apodobné nepěknosti, ale snad už si s tím poradíš :D . Sry že to nebylo dřív ale přišel jsem ve 12 domů úplně vytuhlý a spal až skoro doteď :haha:


pát 06. čer 2008 11:06:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz