Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 4:12:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Rozhovory se Serjem z Ostravy! 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Rozhovory se Serjem z Ostravy!
Tak to vypadá, že reportáží na Óčku a na ČT 1 rozhovory se Serjem z Ovy nekončí!!!
Protože jsem si na fotkách z interview webu aktualne.cz všimnul jedné na které je videokamera, neváhal jsem napsat autorovi s prozbou o info, jestli někdo natáčel... No teď už víme, že to byla ČT1 a Óčko, ale odpověď přinesla další zajímavosti:
Citace:
Dobry den!

Diky moc za chvalu, nevim, jestli je to nejak vyjimecne. Meli jsme docela malo casu, delal jsem co sem mohl..potreboval bych tak zajit s nim na pivko...to by bylo jine interview :-) Jo a v patek asi vyjde rozhovor v Reflexu - dostali vice casu (nevim sice proc) tak to asi bude jeste zajimavejsi.

Ta videokamera byla dvou televizi - ceske a ocka, takze vase dotazy musite smerovat tam. Kameraman ct se jmenuje Martin Bodnar, tak at vite presne na koho se obratit.

Jinak na oplatku musim rict, ze se mi libi Vas web, kdysi jsem trochu pomahal delat web od KoRn a vim, jak je takovy web uzitecny a zajimavy. Takze jen tak dale.

Pokud byste chtel, mam nejake fotky z backstage se Serjem, tak budete-li mit zajem je zverejnit, tak vam nejake poslu - myslim ze to budete mit "exkluzivne" :-)

Tak se mejte hezky,

Roman Stanek


Protože jsem ještě před touhle odpovědí zjistil, že nám uniknula ta reportáž na ČT1, napsal sem její autorce... :) Odpověď mě zase mile překvapila:
Citace:
Dobrý den,

jsem ráda, že reportáž se líbila. Většinu otázek z rozhovoru bych ráda použila v reportáži, která by se měla vysílat v příštím týdnu v Dobrém ránu z Moravy a Slezska. Ještě ale nevím, který den, ale budu se Vám snažit dát vědět.

S pozdravem Eva Lankočí


pon 09. čer 2008 10:21:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
výborně ...doufám že toho bude co nejvíc...ač reflex díky jiřímu x doležalovi nesnáším, možná zakoupím


pon 09. čer 2008 10:25:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
Taky nemám ráda Reflex kvůli JXD, ale možná udělám taky výjimku a koupim si ho :happy:


pon 09. čer 2008 12:57:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
Tak ja si ho koupim urcite :) S JXD potize nemam, pac jsem od nej jeste nejak nic necetl, ale slysel jsem na nej uz hodne nadavek :) Cim to vlastne je?


pon 09. čer 2008 14:03:00
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
MaxFriik píše:
Tak ja si ho koupim urcite :) S JXD potize nemam, pac jsem od nej jeste nejak nic necetl, ale slysel jsem na nej uz hodne nadavek :) Cim to vlastne je?

glum kterej vypadá jako feťák.Nebo feťák co vypadá jako glum? vyberte si...
http://www.ct24.cz/domaci/17758-jiri-x- ... ru-radaru/
http://www.reflex.cz/jxd/


pon 09. čer 2008 14:51:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
Týjo,to jsou hezký "úspěchy":)
D_M,dobrá diplomacie:) Trošičku mě překvapila taková ochota,ale je to naprosto fantastický,že takhle podpoří fanoušky a "náš" web:)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


pon 09. čer 2008 14:56:45
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
Jo mě to taky příjemně překvapilo... Nechtěl sem otravovat, ale zas si řikal, že za zkoušku nic nedám... No a vyplatilo se to... Možná by sme přišli o reflex a to co bude na ČT zase... Možná by sme se to dozvěděli, ale ty fotky by nám asi unikli... Teda jestli nějaký přídou vůbec... :)


pon 09. čer 2008 15:12:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
Slíbené backstage fotky budou snad příští týden. Prý je Roman Staněk zapomněl v Ostravě...
Jinak mi psal, že je autorem i tohohle článku:
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ?id=603203
Dával sem ho na web přesně v den výročí arménské genocidy. Tak ho tady aspoň trochu připomenu, možná to někomu uniklo..


úte 10. čer 2008 18:40:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
Tak už sem to nevydržel a napsal sem znova tý redaktorce, jestli na mě náhodou nezapomněla. Prej nezapomněla a interview se vysílalo včera... :D Takže jestli se vám chce hledat v záznamu Dobrýho rána tak hurá do toho. Reportáž má mít 2 minuty... :lol: No, ale prej se zkusí zeptat, jestli by to šlo nahrát na nějakej server, aby sme si to mohli stáhnout. Takže je ještě šance na dobrej záznam... Jinak sem se zkoušel zeptat, jestli by nám mohla poskytnou celej ten rozhovor (pže to co odvysílali dohromady stejně něni všechno co natočili) a prej to nejde, což chápu... Autorský práva a tak asi... Ale máme ještě šanci aspoň na ty 2 minuty tak uvidíme...

Jinak snad teď někdy mělo vyjít to další číslo Reflexu... V tom minulym prej Serj nebyl... Koukal někdo do toho novýho čísla? Je tam? Já teda snad napíšu jejich redakci, aby to věděl přesně no...


pát 20. čer 2008 12:44:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Rozhovory se Serjem z Ostravy!
Reflex vysel vcera, roznasel jsem ho :) Ale bohuzel byl v obalu, takze jsem se nemohl podivat dovnitr....


pát 20. čer 2008 12:59:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz