Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 12:34:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
 Elect the Dead tour 2009 
Autor Zpráva
Sad Statue
Sad Statue

Registrován: stř 19. bře 2008 7:57:55
Příspěvky: 212
Bydliště: Slaný
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
nic moc zajimavyho,ale Serj uz ma na svych strankach v sekci tour pripsany BDO 2009...tak snad brzy pribude neco noveho...


čtv 13. lis 2008 17:28:32
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
Přibyly 3 australský koncerty, který nespadaj pod BDO. Předskakovat na nich bude skupina Fantomas...


pát 21. lis 2008 17:52:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue

Registrován: stř 19. bře 2008 7:57:55
Příspěvky: 212
Bydliště: Slaný
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
Paráda, snad se to brzy zaplní ještě víc :)


pát 21. lis 2008 18:16:36
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
Vohó Serj promluvil o něčem co chystá na příští rok :) Ještě vás budu chvíli napínat, musim to přeložit a pak to šoupnu na web... :P

Edit: Hotovo...


stř 17. pro 2008 15:19:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
D_M píše:
Tak mi před chvílí přišla na mail zajímavá reakce od fanouška s přezdívkou Jeremy Roook (viz fanklub):
Citace:
Možná je to úplně mimo, nicméně chci reagovat na tvůj příspěvek do novinek:

"Uvidíme jak rozsáhlá to bude tour. Vzpomínám si, že Serj sliboval návštěvu nějakých těch exotických zemí včetně Arménie. Nesliboval on náhodou i návrat do ČR?"
Serj samozřejmě v Ostravě slíbil, že se vrátí do čr hned jak to bude možné, a jelikož jsem byl na jeho koncertě v Glasgow a po koncertě jsem se s ním setkal a chvíli pokecal... samozřejmě jsem se ho zeptal, jestli dodrží ten slib co nám dal v Ostravě... a on teda chvíli váhal, páč si to nepamatoval, ale když sem mu ho připoměl, tak říkal že "jasně jasně, příští rok určitě přijedeme"... takže, pokud se nestane něco vážnýho, tak je to docela jistota, že přijede ;)...a musim říct, že byl dost mimo, že tam potkal borca z české republiky xD

jenom ještě důkaz, že nekecám :D
http://img246.imageshack.us/img246/5375/p9010622mi4.jpg


WAIT A MINUTE!!! Jeremy se fotil se Serjem?? A kde to sme? Jak mi to vysvetlis?? :-D


stř 14. led 2009 15:09:19
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
blik..... :D


stř 14. led 2009 15:17:27
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
MaxFriik píše:
WAIT A MINUTE!!! Jeremy se fotil se Serjem?? A kde to sme? Jak mi to vysvetlis?? :-D

ROFL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak tet sem se vážně pobavil :lol:

zachvilku bude "WAIT A MINUTE!!! Jeremy i MLUVIL se Serjem??" :lol: ...

no to se přihodil tak, že sem jel do Glasgow na koncert a po koncertě sem tam stepoval asi s padesátkou skotů a skotek :D a čekali sme na Serje (btw. už sem ho předtim viděl, když sme čekali na koncert tak u klubu byla hospoda před kterou sme seděli a popíjeli pivka a serj s bubeníkem a kytaristou kolem nás prošli :D mě jenom spadla brada :D ) mno a tak sme po koncertě čekali, kamoši na to srali, tak šli do hospody... já tam za nima za dvě hodiny došel, vypil sem rychle tři pivka a jelikož už bylo po půlnoci tak zavřeli hospodu a kamoši že dou dom... a já říkal že ještě chcu počkat... no tak oni šli dom...já se vrátil před klub k autobusu, pokecal s jednou pěknou skotkou, která byla uplně hotová když sem jí po hodině řekl, že sem z České Republiky... no a tak se tak bavíme, už nás tam bylo jenom tak 15...no a najednou slyšíme "hey guys! its me!" :D tak se otočíme a tam serj v kapuci s bodyguardem vedle sebe :)... a tak v klidu, kultivovaně se nám začal podepisovat, fotili sme se s nim... no a když sem přišel na řadu, tak sem do něj začal tlačit, že sem z čech a že sem byl na koncertě v ostravě... a on se křenil a že "byla to sranda co?" a tak sem říkal jasný! a že doufám, že splní to co v ostravě slíbil...a on jakože začal vzpomínat a nevěděl, tak sem mu připoměl, že slíbil, že přijede příští rok...no a on že "ajoo, jasný, určitě přijedu" a pak sme si podali ruce, on byl uplně vytlemenej (asi že sem z čr) a že "nice to meet you" :)... no a pak sme se tam ještě bavili s kamoškou a stáli u té kupy lidí kolem serje a fotili si ho...no a tak, krásnej večer :) měl sem teda jenom tričko a byla docela zima ale nevadilo mě to :D... no a pak sem se vydal s novou kamoškou směrem k domovu a ještě teda s jednou její kamoškou a jednim týpkem co sme se tam taky bavili...no a pak sme se rozdělili a šel sem na Hostel :)

EDIT: šak sem to už kdesi povídal ne? :D...

jo a kdy mě konečně opravíte v těch Fans přezdívku? :D... má to byt Jeremy Rook a ne Roook :D vypadá to jako bych byl retardovanej :D


Naposledy upravil Jeremy dne stř 14. led 2009 15:42:47, celkově upraveno 1



stř 14. led 2009 15:40:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
Ted si ze me delas prdel, ze? ZE??!


stř 14. led 2009 15:42:44
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
jo a taky na koncertě mě trefil kytarista trsátkem, ale pak sem ho nenašel... nicméně jak sme odcházeli, tak sem ukrutně hledal po zemi a najednou sem našel fialový basákovo :) tak ho tet můžete najít u Kat'uši ;) nevim jestli ho nosí v peněžence nebo doma teda :D

no a jasný že si dělám prdel :D


stř 14. led 2009 15:44:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Elect the Dead tour 2009
Jsi dacan :)

Je mozne, ze uz jsi to rikal, ale tehda jsem te jeste moc neznal, tak jsem tomu nevenoval pozornost :) Dacane :)


stř 14. led 2009 15:46:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz