Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 14:37:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Fears 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Fears
Fears je prostě taková "bonusová" píseň, vydaná speciálně ke zvláštní příležitosti a propagaci dobrý věci. Počítám, že pro člověka, kterej se kasá tim, že má napsanejch 400 až 500 písní neni takovej problém udělat a vydat jednu spešl písničku. Takže bych řek, že s novym albem to moc společnýho mít nebude. Možná se v budoucnu objeví jako bonus na nějakym singlu nebo tak něco, člověk nikdy neví...
Písnička se mi líbí, ale ještě sem si nepřekládal text. Počítám, že se to textově bude hodit k příležitosti pro kterou to vydal takže by to mohlo bejt zajímavý... Hudebně je to asi trochu do stylu ETD, ale přece trochu jiný. Líbí se mi ten dvojhlas... Je to prostě pěkný, ale asi nic přelomovýho.
Zajímalo by mě, jestli mu třeba někdo nahrál kytaru, bicí a tak... Počítám, že to asi všechno nenahrál úplně sám. Nejspíš mu pomohli FCC :)
Ohledně druhýho solo alba je vlákno tady: viewtopic.php?f=7&t=166 tak tam směřujte případný další diskuze o albu... (podle nějakejch interview to má v plánu koncem 2009, ale jelikož chce koncertovat a plánuje ještě něco v Serjical Strike tak bych se trochu divil, kdyby to stihnul...)


pon 15. pro 2008 17:58:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. pro 2009 2:21:44
Příspěvky: 1041
Příspěvek Re: Fears
Páči sa mi. Hlavne text na konci.

_________________
    kečup.


sob 02. led 2010 3:15:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz