Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:14:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Sky is Over - single 

Jak se vám líbí nový videoklip k singlu?
Supr, paráda, nemá chybu! 82%  82%  [ 14 ]
Hezkej, ujde. 18%  18%  [ 3 ]
Nic moc, nezaujal mě. 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

 Sky is Over - single 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 20:08:11
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sky is Over - single
linda píše:
D_M píše:
linda píše:
Já tam to loser nevidim :lol:

To chce trochu predstavivosti... ;) Je to tesne nad tim barakem a pod tim "civilization is over" co se tam potom objevi... :) Je to trochu precarany no... :D

Já na to teda zejtra kouknu znova :lol:

taky jsem to tam nějak nenašel :D

_________________
Kdo z vás ví co je to život?


úte 12. úno 2008 7:40:17
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Mathaius píše:
D_M píše:
Což neodpovídá... Ale to první co načmáral se mi zdálo jako kdyby se podepsal ("Serj") a pak když zahodí tu cihlu a jde tou ulicí tak než se tam objeví to "civilization is over" tak se mi zdá, že je tam "LOSER" :D

LOSER? no teda to ani nevim, ještě jsem si toho ani nevšiml, ale každopádně má parádní bradku to se mu musí nechat :D


Súhlasím, tá briadka mú sekne... 8-)


úte 12. úno 2008 14:37:49
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 20:08:11
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Kaťuša píše:
Mathaius píše:
D_M píše:
Což neodpovídá... Ale to první co načmáral se mi zdálo jako kdyby se podepsal ("Serj") a pak když zahodí tu cihlu a jde tou ulicí tak než se tam objeví to "civilization is over" tak se mi zdá, že je tam "LOSER" :D

LOSER? no teda to ani nevim, ještě jsem si toho ani nevšiml, ale každopádně má parádní bradku to se mu musí nechat :D


Súhlasím, tá briadka mú sekne... 8-)

nevim proč, ale bez ní vypadá trochu divně, jak kdyby to ani nebyl on, třeba v klipi B.Y.O.B tam se mě moc nelíbí s těma dlouhýma vlasama a oholenej (asi jsem trochu divnej, když píšu o borcovi že se mi líbí v té a v té situaci co? :D :D :D )

_________________
Kdo z vás ví co je to život?


úte 12. úno 2008 17:04:45
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Súhlasím, tá briadka mú sekne... 8-)[/quote]
nevim proč, ale bez ní vypadá trochu divně, jak kdyby to ani nebyl on, třeba v klipi B.Y.O.B tam se mě moc nelíbí s těma dlouhýma vlasama a oholenej (asi jsem trochu divnej, když píšu o borcovi že se mi líbí v té a v té situaci co? :D :D :D )[/quote]

Niééé vobec nie si divný, len jednoducho chuapy majú problém povedať o druhom chupovi, že je pekný.... :D :D :D
No mne sa najviac páčil s dlhými kučerami a s briadkou. Fakt strašná škoda, že sa ostrihal... Asi chcel zmeniť vzhľad pri nástupe na sólovú kariéru.


úte 12. úno 2008 20:26:36
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sky is Over - single
:offtopic: Nechcete si otevřít téma, kde budete rozebírat Serjův zadek, vlásečky a bradku? :D Tady už prosim jen o Sky is Over... :D

Ok, tema o Serjove vyzáži najdete tady: viewtopic.php?f=7&t=72


úte 12. úno 2008 21:02:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: ned 17. úno 2008 17:40:19
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Klip se mi líbí, ale hledám v tom nějaký hlubší smysl. Začátek dobrý, jak hraje na piáno, pak "čmárá" na oblohu...nevím, asi ji chtěl vyčistit...nevím...čekala jsem, že to pak zakončí zase hrou na piáno....nevadí...Ale stejně tento singl je můj nejoblíbenější!


ned 17. úno 2008 21:00:47
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Právě bych řek, že na tu oblohu nečmáře on jí maže - Sky is Over. Jinak jak už sem psal, mně přišlo, že klip pěkně ukazoval jak město "ničí" oblohu :D Kromě světelnýho a jinýho znečištění kvůli budovám neni z oblohy nic vidět to pro mě může znamenat Sky is Over.


ned 17. úno 2008 22:04:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: ned 17. úno 2008 17:40:19
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Sky is Over - single
To mě nenapadlo. Faktem je, že pokud jsme ve městě v noci, tak nejsou moc dobře vidět hvězdy. Nevím. Po shlédnutí klipů Empty Walls a The Unthinking Majority jsem měla jasno. Ale tohle... Chtěla bych si to nechat vysvětlit přímo od Serje. Napíše mu to někdo? ;)


pon 18. úno 2008 14:15:14
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 14:59:01
Příspěvky: 141
Bydliště: Severní Čechy
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Mě teda nedošlo proč na začátku hraje na bílej klavír a na konci ten akord zahraje na černej. Jako jestli prostě nesehnali dva bílý klavíry? Jestli to je nějakej nápad, jestli tím chtěli něco naznačit, tak to podle mě málo "ukázali", kdo z vás si všiml odlišný barvy klavíru? Nebo to byl nějakej nápad kterej zavrhli, ale odlišný barvy už zůstaly. Nevim. Dalo by se na to vymyslet moc vysvětlení. Ale jednoznačně tam nepasuje žádný.


pon 18. úno 2008 14:55:39
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: ned 17. úno 2008 17:40:19
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Myslím si, že to mají schválně. Začíná to bílým klavírem...něco jako dobrý začátek a končí to černým klavírem, jako že konec je špatný, že cilization is over, sky is over. mno...


pon 18. úno 2008 19:10:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz