Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 17:30:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Sky is Over - single 

Jak se vám líbí nový videoklip k singlu?
Supr, paráda, nemá chybu! 82%  82%  [ 14 ]
Hezkej, ujde. 18%  18%  [ 3 ]
Nic moc, nezaujal mě. 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

 Sky is Over - single 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Sky is Over - single
Ano, Serj už oficiálně potvrdil, že jeho dalším singlem bude píseň Sky is Over. Je to podle vás dobrá volba? Mě se píseň líbí, ale hlavně jsem zvědavý, jestli bude CD obsahovat nějaké B-side písně, bonusy nebo tak... :)

Videoklip k písni se už asi dokončuje, podle videa z natáčení... Vypadá to, že Serj odhodil klobouk a bílé sako a pro klip zvolil nějakou černou koženou rockovou bundu :)


sob 02. úno 2008 10:32:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 14:31:36
Příspěvky: 105
Příspěvek Re: Sky is Over - single
D_M píše:
Ano, Serj už oficiálně potvrdil, že jeho dalším singlem bude píseň Sky is Over. Je to podle vás dobrá volba? Mě se píseň líbí, ale hlavně jsem zvědavý, jestli bude CD obsahovat nějaké B-side písně, bonusy nebo tak... :)

Videoklip k písni se už asi dokončuje, podle videa z natáčení... Vypadá to, že Serj odhodil klobouk a bílé sako a pro klip zvolil nějakou černou koženou rockovou bundu :)

Osobne si myslim,ze Sky Is Over je vyborna volba...je chytlava...ma stavu ;) ...taky jsem zvedavej na klip :)

_________________
acoustic christmas...with electric gutiar!


sob 02. úno 2008 15:24:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 14:59:01
Příspěvky: 141
Bydliště: Severní Čechy
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Ale zas vůči tomu řežisérovi co natočil 1. verzi Sky is over... Chudák, se snažil a teď to přeplácnou něčím, možná lepším možná ne, ale že v tom bude Serj tak to bude mít pro fanoušky větší hodnotu.
Je to od nich sprostý! Když už mu to jednou dali, tak to tak maj nechat bejt!
(upřímě mezi námi, mě osobně ten klip nijak výrazně nezaujal a už se těším na tu Serjovu verzi, ale i tak je to sprostý! :D a kdybych do toho mohla kecat, tak přetočim Honking antelope)


sob 02. úno 2008 16:34:35
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Tak ten původní klip byl jakoby o tom jak malíř maluje obraz inspirovanej tou písní... Takže to nebylo až zas tak režisérsky a scénaristicky náročný, ale i tak no... Ale fakt sem zvědavej na to jak to pojmou jako o čem ten klip vlastně bude... Každopádně pokud to maj v rukou režiséři podle mě nejlepších klipů (Empty Walls a Money) v rukou, může to být jedině pěkný :)


sob 02. úno 2008 17:26:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Tak jak se vám líbí videoklip? :) Čekal sem, že tam bude třeba nějaká zápletka nebo větší akce jako v Empty Walls, ale nevadí je to hezký... :)

Akorát mi klip navodil to, že asi tim sky is over - koncem oblohy nebo jak to přeložit se myslí to, že ve městě je z oblohy vidět pěkný kulový... Celej klip a píseň je více méně o obloze, ale v klipu je z ní vidět vždycky jenom pruh, protože ji celou nevidíte přez budovy...


čtv 07. úno 2008 20:01:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Klip je dobrej, doufam ze se tu brzy objevi v nejaky poradny kvalite..co se tyce ztvarneni..serj je opravdu fešák :roll: ..a zaverecne civilization is over je uz klasika ...jak jsem cetl drive, tak serj si jako maly predstavoval, ze obloha je pryč..mozna je to jeho ztvarneni predstavy, mozna poukazuje na to ze svet uz nebude jako driv a civilizace končí, stejne jako se zmenila obloha..ale dost uz filozofovani..klip je super


čtv 07. úno 2008 20:22:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Se mi líbí, jak tam sou všude louže... Určitě to tam schválně pokropili, aby jednak navodili představu, že obloha je potřebná (dává nám déšť) :D a druhak aby umocnili to jak Serj zahlídne houbu nebo co to je a vykročí směrem k ní a šlápne při tom jako malej kluk do louže... :D A to ty boty určitě nebyly z nejlevnějších... :D


čtv 07. úno 2008 20:28:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 14:59:01
Příspěvky: 141
Bydliště: Severní Čechy
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Co se týče klipu, tak je taky čekala více akce, ale budiž taky sem mi to líbí. Jen jsem nepochopila to s tím tělesem, které nějak nemůžu identifikovat. Pak takovejch pár doplňků: Serj někdy chodí fakt divně. A jak zahrál ten poslední akord, tak to bych taky viděla jinak: on tam přišel, dal ruku na klaviaturu, dozpíval, počkal, zahrál. Podle mě měl přijít, čumět do kamery, dozpívat, počkat, pak nakonec hmátnout na ten klavír a zahrát (a nejlépe se neustále dívat do kamery). To vypadá jako by se neuměl trefit přímo na klávesy a musel si tam tu ruku nejdřív dát... ale to jsou jen takový detaily. Jinak Serj je pěknej chlap, takže to ani jinak než dobře dopadnout nemohlo :)


čtv 07. úno 2008 20:56:46
Profil ICQ
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Sky is Over - single
Ten klip nejede a na youtube jsem ho nenasel..nevite nekdo o necem?

EDIT : http://music.aol.com/popeater/2008/02/0 ... y-is-over/


pát 08. úno 2008 11:02:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sky is Over - single
rizek píše:
Ten klip nejede a na youtube jsem ho nenasel..nevite nekdo o necem?

EDIT : http://music.aol.com/popeater/2008/02/0 ... y-is-over/

Teď už je to i na youtube, ale sou to všechno nekvalitní ripy z toho tvýho odkazu - tam to bylo oficiálně jako první...

Kia píše:
...Jen jsem nepochopila to s tím tělesem, které nějak nemůžu identifikovat. Pak takovejch pár doplňků: Serj někdy chodí fakt divně. ...

To těleso je podle mě fakt "jako" houba nebo guma... Ať už je to ve skutečnosti cokoliv a jinak dělaj se i houby z tvrdšího materiálu takže by s nima klidně dohodil daleko...

Divně tam chodí asi schálně v tom videu z natáčení, se mi zdá, to trochu nacvičovali.... :D


pát 08. úno 2008 11:25:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz