Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 10:37:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 SOAD 2011, spokojenost? 

Jak na mě zapůsobil letošní koncertní "reunion"?
1 - Co jsem viděl, to mě uneslo, mám z toho super pocit. 37%  37%  [ 15 ]
2 - Moc dobrý, uvidíme co dál. Ale jsem happy. 49%  49%  [ 20 ]
3 - Jo, šlo to. / Ale teď se dovalte do studia jinak to vůbec nemělo cenu. 10%  10%  [ 4 ]
4 - Nic moc (z různých důvodů). 2%  2%  [ 1 ]
5 - Trapas, sračka, fail. 0%  0%  [ 0 ]
Nezájem. 2%  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 41

 SOAD 2011, spokojenost? 
Autor Zpráva
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek SOAD 2011, spokojenost?
Co bylo ohlášeno, to už je skoro za náma, tak si to pojďme trochu zrecenzovat.

Obrázek

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 24. čer 2011 21:37:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Tak jelikož si dal v anketě možnost více hlasů, tak sam zaškrtnul první 2... :-) Podle mě to odpovídá jednomu z nich. Možná teda spíš tý 2... Výkon, nasazení a tak... Supr provedený... Světelná show, hlavně ten začátek s plachtou a Prison Songem - to se jim moc povedlo... Těžko od nich momentálně chtít lepší výkony. Jasně, v nějakym tom cca 2001 byli ještě šílenější (Daron možná trochu i Serj), ale těžko být pořád stejný, to by bylo i nuda.
Na druhou stranu Serjův hlas, resp. to mečení třeba při Know, nebylo ideální... Škoda, že nedali něco úplně novýho, ale aspoň teda zazněli ty cca 2 písně, který před tim nikdy živě nehráli. Nebejt toho, tak by to bylo celkem coverování sebe sama... Škoda, že nedali aspoň jedno pořádný společný interview, ale chápu to... Dobře, že oprášili i starý songy a nehráli jen M/H a Toxicity...

No prostě to byl standardně bravurní a skvělej SOADáckej výkon. Žádný velký překvapení a novota, ale všechno téměř naprosto skvěle provedený...

Edit: Jo a připomínám, že na soad.cz je momentálně podobná anketa...
Jak se vám líbí SOAD na turné 2011?
Super, válí jako nikdy před tím! 69/38%
Nádhera, ale měli i lepší období... 94/51%
Spokojenost, jsou pořád dobří... 7/4%
Už to není, co to bývalo... 12/7%
Hrůza, měli toho zavčasu nechat... 1/1%
Celkem hlasovalo: 183


pát 24. čer 2011 22:04:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Sakra, pod to bych se normálně podepsal :haha:

Největší strach jsem měl z toho, že to bude smrdět penězi a Serj do toho nepůjde naplno. Tak jsem moc rád, že to tak nedopadlo.

Interview je škoda, ale na druhou stranu je mi to sympatický. A až bude fakt o čem mluvit tak se dočkáme. Otázka je, jestli tím nešli sami proti sobě a nepoštvali si některý média, nebo neubrali reunionu na lesku tím, že ho nepodpořili náležitou propagací. Ale pořád jsem radši, že si "jen tak zahráli" pro radost a bez otravných kolotočů kolem. Na to by hned tak někdo koule neměl.

Jsem rád, že jsem je viděl až teď, a ne v roce 2005. Třeba by to bylo taky tak dobrý, ale spíš si nemyslim.

Těším se co z nich teď vyleze dál, minimálně nějaká ta sérka od Grega plus video.

A ať už se vydají do studia nebo ne, hlavně ať tu konečně máme zase Darona (!!)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 24. čer 2011 22:10:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Jo, možná by bylo zajímavý srovnání 05 a 11... Těžko to teď srovnávat, ale rozdíl by se určitě našel. Minimálně v tom, že teď fakt hráli po hrozný době - nejen spolu, ale i Daron, John a Shavo se na pódiu objevili po dlouhý době (Serj koncertoval celkem dost sólově no). Takže bylo celkem znát, že si to dost užívali, blbnuli a bavili se. Snad to tak bylo i v zákulisí.
Jak tenkrát řikal Shavo, že až se vrátí, budem mnohem lepší a silnější. Něco na tom je. Serj zkoušel místy jiný polohy hlasu, Daron se zdál lepší ve zpěvu... Celkově působili jednotně a silně... Co víc chtít? Jen něco novýho no... :-)

Jo, teď bude určitě něco od Grega. Snad už brzo nějakej ten klip nebo tak, ale jestli bude DVD, tak se obávám, že bude v prodeji nejdřív za půl roku, za rok...


pát 24. čer 2011 22:22:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Jo no, to by šlo pomalu... Ale neva.

Pravda, to mi taky přišlo, že se Daron ve Scars fakt vyzpíval.

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 24. čer 2011 22:24:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Určite som nečakal viac, čo predviedli (kto hej?). Bál som sa hlavne o Serja, či by tam nestál ako "z donutenia". Vidno ale, že ho to bavilo a koncerty si užíval. Daron ostal "starým dobrým" magorom, a neodpustil si svoje "slávne tanečky" z obdobia Toxicity. Shavo sa prebudil, v 2005/06, ako socha, ale len v niektorých prípadoch. John sa nezmenil, on bude furt rovnaký. Čo sa týka setlistov, som rád že hrali Soldier Side, IEAIAIO, Vicinity of Obscenity, Darts... Proste málo hrané, alebo vôbec nehrané songy. Moje hodnotenie je 2, pretože si myslím, že ešte pár múch by chcelo vychytať.

_________________
ObrázekObrázekObrázek


sob 25. čer 2011 10:32:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Až na Serjovo mečení v některých flácích jsem spokojenej :)
V podstatě bych se mohl taky podepsat pod to, co napsal D_M.

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


sob 25. čer 2011 11:20:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
No, mně se teda první záznamy moc nelíbily... První koncerty mi přišly ještě takový, že kluci nebyli uplně uvolnění, no ale s každym dalšim koncertem jsem pociťovala jen a jen zlepšení a hodnotím teda známkou 1 a 2 :)

_________________
we're all gonna die


sob 25. čer 2011 12:06:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. úno 2009 11:23:10
Příspěvky: 61
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Dal sem 3. možnost. Zahráli to pěkně, skoro nic nepodělali, to že Serj mečel mi ani moc nevadí, zas tak hrozný mi to nepříde. Ale jak už sem tu psal dřív, stalo se přesně to, čeho sem se bál-nehráli nic ze Steal this album! Potom sice přidali IEAIAIO, což je docela pěkná věc, ale text nic moc. Na konci eště Roulette no, ale tak to sou 2 věci a z Toxicity jich hráli například asi 9. Dál sem čekal že zahrajou ten zbytek Hypnotize co před tim nestihli. Zahráli 2 věci, z toho Soldier Side dokonce po chvíli hrát přestali a Vincinity of obscenity hráli jenom 1 a zase, ten text je sice trošku lepší než IEAIAIO,ale furt nic moc. Doufam teda že v říjnu to trochu prohází a pokud chtěj definitivně skončit, tak že zahrajou to co eště nikdy nehráli. Vizuální stránku hodnotit nebudu, já radši posloucham než koukam.

_________________
FAZY2


ned 26. čer 2011 9:23:04
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Že nehráli moc věcí ze STA docela chápu. Považují to album za méně známý a úspěšný, tak proč mu dávat nějak moc prostoru? Lidi mnohem víc znaj Toxicity a M/H. Jelikož na koncerty chodí předevšim normální lidi ne jen ultra fanoušci, tak hráli víc známějších písniček. I-E-A-I-A-I-O je dobrá píseň pro koncert... Mohli sice zahrát ještě aspoň Mr. Jacka no, ale holt ne... Navíc kdo ví, jak dopadlo to hlasování ohledně songů pro setlist...
Volba setlistu mě až tolik nebere. Je jasný, že budou hrát hlavně a předevšim hlavní singly. Zbytek ať si namixujou jak chtěj...


ned 26. čer 2011 9:35:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz