Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 20:46:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 SOAD 2011, spokojenost? 

Jak na mě zapůsobil letošní koncertní "reunion"?
1 - Co jsem viděl, to mě uneslo, mám z toho super pocit. 37%  37%  [ 15 ]
2 - Moc dobrý, uvidíme co dál. Ale jsem happy. 49%  49%  [ 20 ]
3 - Jo, šlo to. / Ale teď se dovalte do studia jinak to vůbec nemělo cenu. 10%  10%  [ 4 ]
4 - Nic moc (z různých důvodů). 2%  2%  [ 1 ]
5 - Trapas, sračka, fail. 0%  0%  [ 0 ]
Nezájem. 2%  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 41

 SOAD 2011, spokojenost? 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Šlo to/nic moc :)

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


ned 26. čer 2011 19:37:00
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
2/3.. :)


ned 26. čer 2011 19:37:42
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 27. kvě 2010 19:36:50
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
No takže abych to já shrnul....samotnému vystoupení v Göteborgu ve Švédsku předcházelo chladné počasí,déšť a hodně před koncertem se tam vytvořila tak extrémní tlačenice že i při mé dvoumetrové postavě jsem mněl docela nahnáno.Neposedný vítr předčasně shodil plachtu která mněla spadnou při prvních úderech Prison Song.Tlačenice byla tak obrovská že člověk neudělal ani krok a najednou se ocitl ůplně někde jinde.A to jsem nebyl uplně u podia.Samotný koncert byl něco ůžasného,krásně čistě zahrané vystoupení.Songy hráli jak ze starých tak i zposledních alb.Toxicity i Chop Suey samozřejmně zahráli a taky hráli i cover Sultans of Swing a když Daron zpíval : " We are the System...we are the System of a Down" tak lidi ožili jako kdyby je svěcenou vodou polili...Běhal mi z toho až mráz na zádech...poprvé v zahraničí a ještě k tomu uvidím nejlepší kapelu světa a k tomu tyhle slova...to mně rozsekalo... každopádně byl to neskutečně krásný koncert...Opravdu nelituju cenu te vstupenky...

No a když už se tak rozplývám tak musím dodat že Korn,ačkoliv jé neposlouchám,tak byli v pořadí nej.vystoupení hned za S.O.A.D...show jako prase,křišťálově čistý zvuk.... až na ten déšť...nesmím opomenout ani vystoupení cavalera conspiracy a arch enemy...cradle of filth spolu s bubnujícím čech za soupravou mně trošku zklamali......

A co se týče cen tak doporučuju všem aby do Švédska nejezdili,pokud se nestanou Monackým knížetem ! :-Dpivo na festivalu 160 kč...hnusný gyros za 170 kč..... a normálně ve městě to nebylo o moc levnější...třeba kilo banánů 65 kč,chleba 70 kč,salám 10 dkg 65 kč apod.... chlast se v obchodě dal koupit jen pivo o velmi slabých voltech a za nekřesťanské peníz....na chlast maj specializované obchody.... celých šest dní co jsem tam byl tak pršelo,foukalo a všude bylo dalko což se teď podepisuje na mém zdraví a proto žeru antibiotika na nějaký zasratý streptokok nebo co to za gaunera mám v krku....Ale na to,že anglicky se učím sám teprve pár měsíců,tak jsme vše zvládli.Dokonce nám i v německu ztratili kufry a dokázali jsme se domluvit...to se divím i sám sobě :-) a první let letadlem byl taky fajn...odpih jako kráva a pohled na švédsko ze vzduchu byl neskutečný !


pát 01. črc 2011 18:19:18
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Dík za review. Zdá se, že sis to parádně užil i celej výlet, takže paráda :-)
Jen to možná přesunu do sekce o tom koncertu, tady řešíme celkový dojmy.. :-)


pát 01. črc 2011 21:14:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 27. kvě 2010 19:36:50
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
o.k sorry nějak jsem se nechal unést... :-)


pát 01. črc 2011 21:26:15
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
sol.luk píše:
Tlačenice byla tak obrovská že člověk neudělal ani krok a najednou se ocitl ůplně někde jinde.A to jsem nebyl uplně u podia.

Myslím si, že na koncerte nič divné. To by sa ti stalo kdekoľvek.

_________________
ObrázekObrázekObrázek


sob 02. črc 2011 8:27:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 27. kvě 2010 19:36:50
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Crash master píše:
sol.luk píše:
Tlačenice byla tak obrovská že člověk neudělal ani krok a najednou se ocitl ůplně někde jinde.A to jsem nebyl uplně u podia.

Myslím si, že na koncerte nič divné. To by sa ti stalo kdekoľvek.


Jasně ale zažil jsem Slayer,exodus,kreator,rammstein a ještě mnoho mnoho kapel kde bych čekal peklo ale nikde to nebylo tak natěsno jako právě na System Of A Down...takhle jsem to chtěl říct. Je mi jasné že na koncertě to nebude jako v divadle :-)


sob 02. črc 2011 10:09:12
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
nic si z toho nedělej, kreš má jenom drsňácký kecy ;) :D


sob 02. črc 2011 10:11:48
Profil ICQ
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
sol.luk píše:
Crash master píše:
sol.luk píše:
Tlačenice byla tak obrovská že člověk neudělal ani krok a najednou se ocitl ůplně někde jinde.A to jsem nebyl uplně u podia.

Myslím si, že na koncerte nič divné. To by sa ti stalo kdekoľvek.


Jasně ale zažil jsem Slayer,exodus,kreator,rammstein a ještě mnoho mnoho kapel kde bych čekal peklo ale nikde to nebylo tak natěsno jako právě na System Of A Down

A divíš sa? System je System. :rock:

_________________
ObrázekObrázekObrázek


sob 02. črc 2011 10:14:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 30. dub 2011 14:46:50
Příspěvky: 32
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Tož,musím dat první dvě :) Celkově jsem spokojená a musím říct,že jsem fakt ráda,že jsem mohla být součástí právě této tour :) Přišlo mi to celé jako parádní shrnutí toho čeho zatím dosáhli,tak uvidíme co bude dál :)

_________________
Obrázek
I have a problem that I cannot explain
I have no reason, why it should have been so plain?


čtv 28. črc 2011 13:20:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz