Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:26:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Nespravodlivosť a jej účinky 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Nespravodlivosť a jej účinky
Zakladám túto tému, pretože ma už parádne sere istá nespravodlivosť ktorá sa deje. Niekedy rozmýšľam prečo som si založila Tumblr. Neustále tam píšu desiatky šťastlivcov, ktorí mali to šťastie vidieť SOAD naživo, a navyše ma tam už pekelne sere jedno dievča, ktoré videlo SOAD naživo tento rok v Poľsku a k tomu ešte teraz nedávno videlo aj Serja opäť v Poľsku. Pritom to dievča písalo, že nemá žiadne peniaze na Serjov koncert, ale niekto jej predal lístok za veľmi nízku cenu. Potom písala, že čakala pred tou arénou na Serjov autogram, ale niekto jej hneď potom predal lístok. Ja asi fakt skapem. Ako môže mať toľko šťastia? Keď vidím jej príspevky je mi zle.. neustále sa na tom Tumblr rozťahuje a fakt mi ide na nervy. Niekto má fakt toľko šťastia, a druhý človek má asi tak makové s tvarohom, a smolu v každom smere. Dobre, ale nezávidím :oops:
Tak, tu píšte všetko čo sa týka nespravodlivosti, Vášho životného nešťastia.. a ľudí ktorí majú kompletne o milión krát šťastnejší život.
Fuck this girl :strelec: :sek:


ned 13. říj 2013 15:05:56
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Takové starosti bych chtěla mít. :)

_________________
we're all gonna die


ned 13. říj 2013 15:27:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Ja viem že to znie blbo :D...Mne proste takýto ľudia strašne prekážajú, a doslova zo mňa berú všetku energiu, .. a proste nejde len o toto, ale všetci.. aj reálni ľudia majú viac šťastia ako ja. Už asi 100 x sa mi stalo, že ľudia v mojom okolí majú šťastie, a dávajú mi to dosť pocítiť.


ned 13. říj 2013 15:32:48
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Až se zbavíš pocitu nespravedlnosti, křivd a podobně, tak budeš šťastnější (a stabilněji a déle šťastnější) než ta holka která se dostala na koncert a je ještě v jakési eufórii :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 13. říj 2013 15:36:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Já bych takové starosti teda nechtěl mít. :D


ned 13. říj 2013 15:37:37
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Toto napísala:
I have incredible luck this year.
Today was Serj Tankian’s concert in Gdańsk. I live nearby but I couldn’t buy ticket because I hadn’t enough cash. I heard that at yesterday’s concert Serj came outside and was giving autographs. That’s why I finally decided to go without ticket and wait outside until show ends. But somebody sold me ticket in very, very low price and I SAW SERJ TANKIAN PERFORMING LIVE! (second half of the show but who cares, I SAW HIM!) Almost two months ago after seeing him with SOAD! :D Unfortunately, he didn’t give any autographs. I made two drawings for him.

BUT I SAW HIM SO MY PLAN WASN’T THAT STUPID AS IT SEEMED :D So much win!

Bohača, tá musí mať fakt skvelý život..

Hawkey: Tak, ešte pri tom dievčati mi je to jedno.. Nech sa zahrdúsi so svojím šťastím, ale v realite mi naozaj vadia tie šťastné ksichty.. Asi som chorá. :oops:
Maxipes: Ver mi, že nikto by nechcel mať môj život.


ned 13. říj 2013 15:43:26
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Kolikrát taky přemýšlím nad tím, že někteří lidé mají až moc velké štěstí a ani si ho mnohdy neváží (nicméně teď mluvím o kompletně cizích lidech, blízkým to přeju, a když jsou to lidi, které nemám ráda, tak mě to zas nezajímá a nestarám se o ně), a možná z toho dostávám v první chvíli trošku sebelítostivé stavy. Ale jak už tu padlo, když to neřešíš, tak dokážeš pak být daleko víc šťastná. Teď trošku odbočuju, ale vždycky jsem žila v ideje ideálního muže, který někde určitě existuje, a když mě to pustilo a přestala jsem to řešit, tak jsem našla svého ideálního muže. Nesoustřeď se na to. :) Funguje to tak se vším. Když si nemůžeš vzpomenout na nějaké slovo, obvykle si na něj vzpomeneš, až nad tím přestaneš přemýšlet. Stejně to funguje s hledáním třeba klíčů, když nevíš, kam sis je položila a najdeš je náhodou o týden později. A stejně to funguje i s žitím vlastního života.

Maxipes Fík píše:
Já bych takové starosti teda nechtěl mít. :D


Já vlastně taky ne, bolelo by mě pak bříško od závisti a byla bych pořád smutná. :(

_________________
we're all gonna die


ned 13. říj 2013 15:47:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Citace:
Tak, ešte pri tom dievčati mi je to jedno.. Nech sa zahrdúsi so svojím šťastím, ale v realite mi naozaj vadia tie šťastné ksichty.. Asi som chorá.

Hmmm, tak to se sebou něco dělej, protože když budeš v sobě živit takovýhle pocity, tak z tebe bude zlej zapšklej hajzl a to ti štěstí rozhodně nepřinese, naopak na tom budeš hůř a hůř :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 13. říj 2013 15:49:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Moja mama mala pravdu, keď mi hovorila, že ja nikdy nebudem šťastná. Neee, už som ticho. :D
Vlastne, ja ani niesom závistlivý človek. Ja si vždy predstavím, to.. keby som bola na mieste tých šťastných ľudí. Predstavím si, aké by to bolo mať toľko šťastia a tiež si uvedomím, že ani ja by som nechcela aby mi niekto závidel. Ja samozrejme niesom neprajná, pretože mne sa to potom vracia naspäť, ale úprimne povedané naozaj verím, modlím sa, dúfam vždycky len v to dobré, ale to šťastie nikdy nepríde. To isté v škole, pri vzťahoch s inými ľuďmi, a vlastne už len keď si uvedomím akú smolu som mala vtedy keď som nemohla ísť na koncert. Možno keď budem mať o 5 rokov viac, len sa nad tým zasmejem, ale všetko je také komplikované, že niekedy mám fakt pocit že sa vzdám, a niekam zmiznem.


ned 13. říj 2013 15:52:33
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Hawkey: Pokiaľ sa darí ľuďom ktorých mám rada, tak je to fajn, ale ak sa darí hajzlom, ktorí majú šťastie aj napriek tomu že v živote hovno robia, tak tu už prichádza ošiaľ nervov.


ned 13. říj 2013 15:53:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz