Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:06:16



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Nespravodlivosť a jej účinky 
Autor Zpráva
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Revendžaj: Hluboce souhlasím tady s kolegy .. Ještě bych dodal, že život člověka je šíleně obrovská skládačka. Nikdy ho nemůžeš vidět v jeho celé šíři a to ani u člověka kterého znáš mnohem líp, než nějakou slečnu z Tumblru (ačkoli teda ani nevím, co to je :D ). Což znamená, že nikdy nemáš jistotu, co stojí za touhle konkrétní událostí, co jí předcházelo, co bude následovat.. blablabla prostě její skutečný život taký jaký je, nehledě k tomu, že to může být ve skutečnosti zakomplexovaná osůbka, co si to všechno vymyslela :D . Steinbeck říká (a já s ním souhlasím), že když druhého člověka SKUTEČNĚ poznáváš, tak to nikdy nevede k nenávisti, zato velmi často k lásce. Čím víc víš, tím víc chápeš :)

No a (jsem hluboce přesvědčen, že je to dost srací fráze) k tomuhle věku nakonec tyhle stavy patří.


ned 13. říj 2013 16:59:57
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Johnny: Tak, zase to dievča neklame, nakoľko mala k tomu aj fotky,..takže hádam netrepe, i keď ľudia na nete častokrát veci zveličujú... to viem podľa ľudí ktorých osobne poznám, a vidím ako sa na internete prezentujú. Hej, patrí to k veku, to je asi jediné vysvetlenie. Neostáva mi nič iné, len sa s tým zmieriť a čakať kým sem Daron príde :D :cry:


ned 13. říj 2013 18:12:16
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Už to tu všichni řekli přede mnou, tak si to prostě přestaň tak zabírat, to je fakt to nejhorší, co člověk může udělat, začít se v tom ještě rejpat a nechat se tím užírat, když mu něco nevyjde :) .
Hele já taky za mlada chtěla na koncert sama, bylo mi myslím 15 a koncert byl v Praze, což je pro mě jen cca necelý 3 hoďky vlakem cesty a naši mě taky něchtěli pustit, báli se mě pustit samotnou ikdyž já žádná průšvihářka nebyla a nejsem. Taky sem byla naštvaná a "zoufalá", chápala sem to jako křivdu a přehnanou péči, pár dní sem trochu hrála na city a pak se na to prostě vyprdla, uvědomila sem si že zbytečně plýtvám energií nad něčím co stejně už nezměním a prostě to nechala být a hned se mi ulevilo. No a nejlepší na tom je že už dneska ani nevím, co to bylo za kapelu/zpěváka/zpěvačku, jen si pamatuju jak sem do toho byla děsně zažraná a půl roku před sem se viděla v davu na koncertě a prostě byla na to natěšená jak správnej 15letej fakan :) ...takže se na to zkus podívat i z týhle stránky, navíc určitě nejsi jediná, komu ty koncerty SOAD nevyšly a žádnou újmu do budoucna ti to určitě nezpůsobí, zažiješ spoustu jiných fajn věcí, pravděpodobně i o dost lepších :) .
A ano i já na netu na diskuzích zahlédla pár lidí, kteří byli stejně staří a rodiče je zvesela pustili na koncert i když jeli třeba až ze Slovenska sami a předtím už byli na jiných koncertech, ale nějaké negativní pocity sem k nim fakt nechovala, obecně sem to teda prožívala o dost levelů níž než ty :D . Náhodou mě to přijde fajn že to té slečně tak vyšlo nakonec :) a co víš, příště se zas zadaří tobě v něčem.

_________________
Obrázek


ned 13. říj 2013 23:19:40
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
:oops: :oops:


pon 14. říj 2013 18:33:27
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Souhlasím se spoustou věcí, co tu zazněly :)

Co ti dneska připadá jako nespravedlnost a křivda, se může pozdějc ukázat jako dobrá věc. Bohužel, tohle většina z nás vidí až s odstupem, no... a tak se nám svět jeví nespravedlivým. Samozřejmě, že život mnohdy není fér, ale to je jedna z věcí, kterou je potřeba přijmout; budeš spokojenější a šťastnější, uvidíš :) Jistě, spousta lidí má to, co by sis přála taky (a nemáš), ale zase máš spoustu věcí, co by si přáli jiní (a nemají).

A uvědom si ještě jedno: taky bys určitě nechtěla, aby ti někdo záviděl, nebo jo? :)


pon 14. říj 2013 23:45:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
To me prijde nespravedlivy, ze hodne sportovcu,hercu,zpevaku atd. maj penez ze nevedej co s nema a obycejny lidi maj nekdy co delat, aby se vubec jakztakz uzivili.No nic budu se proste muset smirit s tim, ze nic neni fer :)

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


stř 19. úno 2014 20:08:04
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
To je taky to jediný, co ti zbývá :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


stř 19. úno 2014 22:20:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
hele, neříkám, že všichni, ale když si uvědomíš, kolik kurevské dřiny je za tím jejich úspěchem, jak museli všichni třeba od tří let makat a věnovat jedné jediné věci 90% času, kterej my sme strávili hraním děckých her, počítačových her, zevlením, chlastáním a podobnýma hovadinama, tak si myslim, že ty miliony mají úplně zasloužený... stejně jako podnikatelé, kteří jsou poctiví a měli tolik odvahy a schopností něco vybudovat, makat na tom 16 hodin denně a ještě z toho má většina psychický problémy... né, opravdu, být tovární dělňas za dvanáct měsíčně je to nejlehčí, co může člověk dělat. Ale všichni nadávají, protože ví hovno co za tim je dřiny a odříkání.


pát 21. úno 2014 12:02:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: úte 09. lis 2010 20:40:26
Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Ja vim, ze te to asi neuklidni le ja mel jet minuly rok do Berlina a splet jsem si utery se stredou :( . Bylo mi fakt hrozne a kdybych to mel hrotit tak jako ty, musel bych se zabit. Neboj, nejsi na tom nejhur :D

_________________
New, what do you own the world?
How do you own disorder, disorder


pát 21. úno 2014 14:38:50
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Nespravodlivosť a jej účinky
Tak proč s nejel ve středu? Berlín je pěkný město :mrgreen:


pát 21. úno 2014 17:20:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz