Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:02:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 End of story? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek End of story?
ZYXovi přišla faktura na další rok hostingu systemofadown.cz a konečně si přiznal, že už ho to fakt nebaví. Otázka teda je, co dál?
Škoda, že sme tuhle fázi neměli tak před 2 lety. To bych byl i celkem natěšený na kompletní předělávku webu k obrazu svému. Teď bohužel není čas dělat něco pořádného a nového.
Čili buď to shodit a jít od toho nebo nějak skomírat?
Někdo nějaký nápad?
Měl sem takovou představu, že by se udělal redakční systém, rozšířil tým a bylo by to větší, lepší. Fakt ovšem je, že komunita zrovna neroste. SOAD nejsou komerčně populární, protože prostě nevydávají. Projektům se dostává malé pozornosti.
Každopádně bych chtěl nějakým způsobem pokračovat, ale jakým? :-)


čtv 08. pro 2011 20:44:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: End of story?
Kolik ta sranda stojí?


čtv 08. pro 2011 21:26:29
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: End of story?
Myslim, že psal něco přes 1100,- na rok...

Edit: Ale ono to není jen o těch financích... Prachy by se asi sehnaly... Spíš je to fakt o tom, jaký to má smysl, budoucnost... Návštěvnost je dost malá. Chtělo by to pořádně rozjet, ale na to já sám nemám čas...

Edit 2: Viz diskuse na FB. Tak snad chytne ZYX chuť a nějak to znovurozjedem. Pro mě je každopádně nutnostní nějaký redakční systém... SEO... A rozšíření týmu ideálně... Hlásí se někdo? :-D


čtv 08. pro 2011 21:54:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: End of story?
Tak rozbíháme se ZYXem znovu diskusi o novym webu :-D Máme ujasněno, že chceme nějakej redakční systém. Máme několik představ co se týče vzhledu a obsahu. Rádi bychom rozšířili tým - tak kdyby měl někdo chuť občasně přispět nějakým článkem nebo novinkou, v budoucnu to jen a jen uvítáme.

Problém pořád spočívá v designu. 1) Udělat ho 2) Dostat ho do redakčního systému... Vyřešit tohle, máme super novej web...
Oni totiž ty redakční systémy používají šablonovací systémy a ta editace vzhledu pak není tak přímočará. Je to trochu složitější. Snad to nějak vyřešíme no..


sob 17. pro 2011 12:56:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. srp 2009 0:37:42
Příspěvky: 59
Bydliště: Čadca-Slovensko
Příspěvek 
Prečo web nejde ? . Pýtam sa len tak zo zaujímavosti.


sob 01. bře 2014 13:16:15
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: End of story?
V průběhu příštího týdne, max. snad 14 dní by měl zase jet. Technický problémy...


sob 01. bře 2014 13:57:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: End of story?
A plánuje sa aj konečne nejaké rozšírenie či doplnenie? Viem, že sa teraz nič nedeje, no práve preto by sa mohol aspoň zaujímavo rožšíriť web. :) Možno by som pomohol s fotkami, videami a tak.. :) Škoda toho webu, myslím.

Edit:
Na starom webu toho bolo veľa. U každého člena nejaké poznámky, a vývoj ich vzhľadu každým rokom. Tak s tým môžem kľudne pomôcť, aj to spísať v češtine. :) A hlavne dodám fotky. Vy by ste to len šupli na stránku. Takéto veci ma vždy bavili. :)

_________________
ObrázekObrázekObrázek


sob 01. bře 2014 14:27:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: End of story?
Jelikož na webu dělám jen já... A já už na něj v podstatě čas nemám, je to o prioritách... Tak se to nehýbe no...
Pokud máš Crashi nebo někdo další chuť s tím nějak pohnout, tak super. Dám ti celkem volnou ruku...
V plánu bylo na tenhle nový web postupně nafrkat aktualizované věci z toho starého, ale nedošlo k tomu ze dvou důvodů: 1) ZYX mi nepomohl, já to holt už odsunul na poněkud vzdálenou kolej... 2) přechod na nový hosting a Drupal nebyl úplně ideální... Je tam problém s bugem v Drupalu, roste databáze... Rich text editor taky neni bez chyb, což tu práci kolem trochu komplikuje. Chtělo by to udělat aktualizace drupalu.. Do toho bych se možná klidně časem pustil...
Tak jestli máš zájem, můžem se nějak domluvit


sob 01. bře 2014 19:25:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: End of story?
Bude teda ještě někdy fungovat web, nebo ne?

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


sob 21. čer 2014 10:00:34
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: End of story?
V blízký době asi ne, pokud nemá někdo zájem se toho ujmout... Doména vypršela, ZYX jí neprodloužil, já čekal, že to koupím, až uběhne výpovědní lhůta, jenže jsou s tím určité šmely, takže mě nějakým způsobem předběhnul někdo, kdo vydělává na reklamě... Měl sem v plánu to dát aspoň na soadfans.eu, doménu sem sice koupil, ale sem fakt línej... :-) Resp. prostě priority mám už úplně jinde. Navíc SOAD jsou teď u ledu snad stejně jak koncem roku 2006, ne-li ještě víc... tzn. krom Johna žádný projekt v dohlednu - nic mě nemotivuje....


sob 21. čer 2014 14:14:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz