Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 19:49:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW 
Autor Zpráva
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
Měl jsi pěkný výhled, D_Me. Já ze stání neviděl ani prd :haha:

Jinak za mě absolutně super a bomba. Ve srovnání s Aerodrome festivalem mnohem lepší, myslím si. V O2 aréně je i lepší atmosféra, bezvadný zážitek. Moc se mi do toho líbily ty světelné efekty a show. S klukama jsme ukořistili docela pěkný místa (cca 2-3 metry od plotu stání, uprostřed). To jsme ještě nevěděli že to bude naprosto šílený místo, byla to tam fakt docela řežba. Za pár songů jsem byl natlačenej půl metru u plotu. Ale neztěžuji si, naplno jsem si to užil :D Co mě mrzí je, že nebyla žádná televize/plátno, poněvadž i když jsem byl poměrně blízko k pódiu, neviděl jsem vůbec nic. Na internetu si dost lidí stěžovalo na ozvučení (nějaký chlápek na Fb psal, že kvůli zvuku uprostřed koncertu dokonce odešel...), mně teda přišlo ok :)
Asi bych jim jen vytknul ten kontakt s lidma.. Je sice hezký, že jedou naplno, ale alespoň nějaký malý proslov k publiku by neuškodil. Takhle fakt jen přišli, zahráli odešli. Nazdar... Vím, že si na to nepotrpí, ale tohle mi přišlo už moc :(
Předkapelu raději komentovat nebudu :haha: Není to vůbec můj šálek kávy, mít u sebe sluchátka, pustím si vlastní hudbu :haha:


stř 14. čer 2017 19:40:30
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
Jo, výhled sem měl super. Taky byly lístky dárek... a dražší než za původní cenu. Nechutné, ale co se dá dělat. Ty místa můžu doporučit a jindy bych tam šel klidně znova. Trochu podobně jako sem byl tenkrát v Berlíně, akorát opačná strana... Já bych do kotle prostě nemohl. Vůbec bych si to neužil a nespíš by mi ruply nervy a nechal se od někoho seřezat :-D
Slyšel sem názor, že Daron byl takovej nepohyblivej, což je asi pravda. Mám pocit, že na Aerodromu mě bavil víc...
Ozvučení bylo ok, na obrazovky si stěžovalo víc lidí no. Lístky nebyly zrovna levný, nevim proč to neni standard... Kdo o tom rozhoduje, imho je tohle na pořadatelích...
O kontaktu už sem tu psal no. Má to svojí výhodu, že jedou jak mašina, ale je fakt, že by tím tu atmosféru a celkovej dojem zlepšili... Ale co bys chtěl od kapely, kde kytarista po celou dobu nesundá flanelovou košili a kovbojskej klobou? :-D


stř 14. čer 2017 20:14:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
Trefně řečeno! :haha: :haha:
Máš pravdu no. Čekal jsem v něm víc energie :) Od Serje bych třeba čekal alespoň poznámku, že je rád zase v Praze, ono by nás to přeci jen víc nabušilo :D Alespoň že Shavo nezklamal a lítal tam jak hadr na koštěti :D


stř 14. čer 2017 20:28:31
Profil ICQ
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
Serj tu poznámku měl :-)


stř 14. čer 2017 20:38:10
Profil ICQ
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
Fakt? Tak to jsem přeslechl :D Beru zpět :)


stř 14. čer 2017 20:41:19
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
Jaký si měl místo, D_M?

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


stř 14. čer 2017 20:54:42
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
D_M píše:
Super! Díky za shrnutí a info... :-) Konečně mám představu, jak takový VIP setkání vypadá a probíhá :-D Nečekal bych, že bude takovej porod se tam dostat, když to neni zrovna levný. Na jednu stranu chápu, že to organizačně všechno řeši až na místě na poslední chvíli... Ale i tak by o tom mohli trochu víc přemýšlet no...
Každopádně super, žes ho konečně potkal. Po těch všech marných pokusech si to zasloužíš :-) Měl si nahodit fotku ještě :-)


Podle mě největší průser byl, že s nápadem na Meet&Greet přišli až 3 dny před začátkem turné, takže to bylo šitý dost horkou jehlou. I tak se ale nezlobím, jsem rád, že to nakonec vyšlo. Dost možná je to první a poslední Meet&Greet, co dělají. Každopádně mě trochu mrzí, že tam byl "jenom" Serj. Ale takovej je život.

Tady dávám odkaz na fotku:
https://www.instagram.com/p/BVQbhUEjVUb/


stř 14. čer 2017 21:29:45
Profil ICQ
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
D_M píše:
Jo, výhled sem měl super. Taky byly lístky dárek... a dražší než za původní cenu. Nechutné, ale co se dá dělat. Ty místa můžu doporučit a jindy bych tam šel klidně znova. Trochu podobně jako sem byl tenkrát v Berlíně, akorát opačná strana... Já bych do kotle prostě nemohl. Vůbec bych si to neužil a nespíš by mi ruply nervy a nechal se od někoho seřezat :-D
Slyšel sem názor, že Daron byl takovej nepohyblivej, což je asi pravda. Mám pocit, že na Aerodromu mě bavil víc...
Ozvučení bylo ok, na obrazovky si stěžovalo víc lidí no. Lístky nebyly zrovna levný, nevim proč to neni standard... Kdo o tom rozhoduje, imho je tohle na pořadatelích...
O kontaktu už sem tu psal no. Má to svojí výhodu, že jedou jak mašina, ale je fakt, že by tím tu atmosféru a celkovej dojem zlepšili... Ale co bys chtěl od kapely, kde kytarista po celou dobu nesundá flanelovou košili a kovbojskej klobou? :-D

já jsem zastáncem že kapela má hrát a ne mlejt hovna :)
den předtím Simple Plan, za každou písničkou český slovíčka a poodobný krávoviny (jste nejlepší publikum na našem turné atd..)
mě to vyhovovalo, neztratilo to grády a ten koncert fakt jel a jel :) neprisel jsem proto aby Serj řikal jak se má hezky u nás a jak se mu tady líbí :)


čtv 15. čer 2017 12:20:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
Greg píše:
Jaký si měl místo, D_M?

112 řada 4, sedadlo 1 a 2... Jinými slovy vpravo, po straně u Shava, u schodiště, v docela dobrém úhlu... Asi by to mohlo být o něco lepší ještě blíž podiu, třeba v sektoru 111, pak už se ti zvětšuje úhel no...

Já mám pocit, že "hned" nějak po cca 4. songu Serj mezi songama zahalekal "Ahoj Praho", ale to druhý slovo už nebylo skoro slyšet pod úderem bicích a kytary...
Asi je fakt lepší, když ten koncert našlapou songy než aby se trapně vykecávali... Většinu lidí ty kecy fakt nezajímaj a šance, že tím zvednou atmosféru (přiblíží se publiku) sice je, ale museli by mluvit fakt trefně... Ty animace mi to vlastně docela dobře vynahradili. Pořád nevim kdo je autorem...

Hele ale vlastně je super, že tu po koncertě, kterej se konal nějakejch 15 let po jejich nej/průkopovym album, řešíme takovou věc, jako že málo komunikujou s publikem/málo kecaj... Někdy kolem roku 2009 to nevypadalo, že by s ním někdy ještě vůbec komunikovali... A za druhé, pořád hrají skvěle, tenkrát před lety sem tipoval, že budem řešit, jak moc zestárli a jak už to neni co to bývalo... Svym způsobem ta performance neni co bývala, ale provedení songů je pořád tak famózní, že si na něj vlastně nikdo zatím nestěžoval :) Což je asi to nejpodstatnější.


čtv 15. čer 2017 17:58:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. led 2017 13:36:34
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: 12.6. 2017 SOAD - Praha, O2 Aréna - REVIEW
Naprostá spokojenost, sice nemám s čím srovnávat, byl to náš první koncert Systemů, ale paráda.
Jsem ráda, že jsem si vydobyla místo u Shava! Stáli jsme cca 3-5 řadu před pódiem a pecka, jen mě mrzí, že jsme z toho místa moc neslyšeli Serje.
Absence průpovídek s publikem mě nijak zvlášť netrápí, jsem ráda, že tam pálili jednu pecku za druhou a nenechali nás ani chvilku vydechnout.
Mám radost, že mi zahráli Deer Dance, Prison song, DAM a 27 dalších...
Chyběla mi tam politicky lživá P.L.U.C.K. nebo Tentative a 40 dalších :D
Pánové jsou ve formě a já mám na co vzpomínat, doufám, že nebyli v čechách naposled!
Naplnili moje očekávání a na památku mám Shavarshovo trsátko.
Tak příště zas...


pát 16. čer 2017 0:22:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz