Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 0:53:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
 Nové album? 

Ak bude nové album, na ktoré sa bude najviac podobať?
System of a Down 7%  7%  [ 2 ]
Toxicity 11%  11%  [ 3 ]
STA 7%  7%  [ 2 ]
Mez/Hyp 46%  46%  [ 13 ]
Nové album nebude! 29%  29%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 28

 Nové album? 
Autor Zpráva
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Nové album?
Tak to je dobrý :-D
Ale třeba si to jen vymyslel, aby ze sebe setřásl auru toho člověka, který jako jediný kašle na nový SOAD album :-D


sob 30. čer 2018 21:49:21
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Nové album?
Tak nevim, jestli uz to tady nekde nebylo, ale vcera jsem narazila na clanek: https://www.loudersound.com/news/serj-t ... n-material
Je to asi tak nejak co jsme vsichni vedeli, ale bud jsme to ignorovali, a nebo spis doufali, ze to novy album preci jen bude.....at some point.

Btw. jo, jeste ziju :D

_________________
Obrázek


pon 16. črc 2018 9:18:22
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nové album?
Sem dával na zapomenutej FB systemofadown.cz odkazy na shrnutí od Darona (by řízek), od Serje i od Johna... Tak doporučuju přečíst poslední 3 posty https://www.facebook.com/SYSTEMOFADOWNCZ/
Vyplývá mi z toho, že můžem bejt rádi za M/H, neb ani to nemuselo být...
Hodně lidí hejtuje Serje, že se nepodvolil. Imho hodně těžko soudit, ze všech těch commentů mi vyplývá, že tam byl tak trochu kokotskej přístup obou hlavních aktérů. Těžko říct, kde měli míru ústupku ke kompromisu a jestli vůbec... Takže i těžko říct, jestli vyhrálo něčí ego nebo prostě jen nechtěli vůbec mluvit o větších kompromisech, protože Daron chtěl album podle sebe, Serj na něj chtěl mít větší vliv... takže dohoda nikde... Těžko říct jestli to tak nakonec neni lepší.
Každopádně teď se můžem těšit na nějakou tu novou hudbu, která bude určitě peckovní, ale za mě určitě ne tak peckovní, jak by mohla bejt, kdyby byla skutečně tuněná více lidma, více členky SOAD a s vibem SOAD...
Taky pociťuju už docela nezájem o jejich nadcházející koncerty... Ne kvůli těm zprávám, ale protože už sem byl na několika, všechny byly famózní... ale když víš, že nic novýho nedostaneš a uslyšíš a uvidíš zas v podstatě to samý... Nuda...


pon 16. črc 2018 18:06:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Nové album?
Hele, presne tak jsem to taky videla, kdyz meli tour v 2015. V Londyne byl jeden a ja to mela vicemene pod nosem, ale uz se mi nechtelo, protoze proste furt to stejny, i kdyz SOAD. Alespon se muzeme tedy tesit na naplast v podobe Scars. Pokud to album bude takovy, jako to vypada, tak pecka.

_________________
Obrázek


pon 16. črc 2018 18:21:19
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: Nové album?
Nj, nedokazou se shodnout, tak co se da delat. Jsou to oba egoisti a musi byt po jejich. Rekl bych, ze Daron by to chtel primocary, uderny, neco jako Lives od Scars a Serj by to zase chtel pojat vic komplexneji, poustet se do nejakejch experimentu atd.

To, ze Serj puvodne nechtel delat ani na M/H me teda celkem prekvapilo...Vlastne to ale dava smysl, pracoval na Serart, objevil novy vody, tak ho prestalo bavit to, co delal se SOAD. Bohuzel. Kazdopadne, je aspon dobry, ze oficialne vime, na cem jsme a nic neocekavat.

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


pon 16. črc 2018 18:50:45
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nové album?
tak tam ze všech těch vyjádření lezou i zásadní věcí kolem. já Serje sice dlouhodobě kvůli jeho okatýmu brždění kapely nemusím, ale v podstatě tam došlo k situaci kdy daron kompletně ovládl kapelu očividně i po stránce finanční, nejen té tvůrčí. Serjovo nechuť pokračovat možná i chápu, pokud to v kapele došlo do stádia kdy on už prakticky do ničeho nemluvil - zminuje že jeho nápady často byly přepracovány do fáze kdy se mu už ani nezdály (však v určité fázi nahrával Daron tuším i basu na M/H - prostě asi trochu egouš). Težko soudit, paradoxně by mě spíš zajímal upřímný názor Shava (byť ho vyplodil pár let zpět) a Johna (jeho vyjádření je o ničem).

Přijde mi vážně extrémní že nedokážou dojít kompromisu, to co tam Serj popisoval mi přišlo celkem logický


úte 17. črc 2018 8:34:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nové album?
Souhlas se řízkem :-)
Těžko soudit, jak moc je kterej z nich egouš a nechce dojít kompromisu. Háček je imho hlavně v tom, že oni dojít kompromisu prostě nepotřebují - minimálně ti dva hlavní aktéři ne.....
Že by to udělali jen kvůli fanouškům, aby něco vzniklo? No, nejsou malý děti... Tady imho vstupuje i to umělecký ego, že jen proto, aby něco vzniklo do toho nepůjdou, musí to bej dobrý... a na tom co je dobrý se právě neshodnou.
Serj má svoje komponování, takže SOAD nepotřebuje. Daron vlastně taky ne, když dokázal žít roky bez nich i bez Scars... Když chtěj něco vlastního vydat, oba si cestu najdou. SOAD je jen nostalgie.


úte 17. črc 2018 20:21:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nové album?
D_M píše:
Souhlas se řízkem :-)
Těžko soudit, jak moc je kterej z nich egouš a nechce dojít kompromisu. Háček je imho hlavně v tom, že oni dojít kompromisu prostě nepotřebují - minimálně ti dva hlavní aktéři ne.....
Že by to udělali jen kvůli fanouškům, aby něco vzniklo? No, nejsou malý děti... Tady imho vstupuje i to umělecký ego, že jen proto, aby něco vzniklo do toho nepůjdou, musí to bej dobrý... a na tom co je dobrý se právě neshodnou.
Serj má svoje komponování, takže SOAD nepotřebuje. Daron vlastně taky ne, když dokázal žít roky bez nich i bez Scars... Když chtěj něco vlastního vydat, oba si cestu najdou. SOAD je jen nostalgie.


jo přesně
včera jsem četl jednu recenzi na Dictatora ve které to autor vystihl naprosto přesně - ty písně jsou prej dobrý, celá deska fakt dobrá, ale jsou tam prý písně, které kdyby dotáhli do konce pod hlavičkou SOAD, bylo by to prej naprosto skvělý návratový album
http://exclaim.ca/music/article/daron_malakian_and_scars_on_broadway-dictator

což popisuje přesně můj pohled - Serjovo desky mě celkem baví, ale chybí tomu ta skladatelská lehkost kterou ho Malakian válcuje a ve scars naopak chybí serjův hlas :) pro mě osobně jsou vrcholem M/H na kterých zvládli naprosto skvěle vybalancovat ten poměr dvou hlasů a zároveň to udělat tvrdý i melodický. Což je prý stejně na Dictatorovi.

Je to škoda, že nedokážou najít kompromis, osobně je neznáme ani jednoho, takže ačkoliv moje sympatie jsou směrem k Malkianovi, chápu celkem i Serje. Protože když to zjednoduším, taky by mě nebavilo přijít na focení, kde by mi někdo řekl udělej přesně tohle a tohle a víc nepotřebujeme :)

Těžko soudit zda se tedy vůbec někdy dočkáme, tím že na sebe začali veřejně vytahovat tyhle argumenty nesvědčí o ničem dobrém. Stejně jako fakt, že se opravdu asi zásadně neshodli, jinak by se Daron neopřel do Scars, kdyby existovala alespon minimální naděje, která jej očividně živila posledních 6 let. A ta třetí deska, dle interních info co mám, je opravdu v plánu, takže si myslím, pokud se nestane něco zásadního, tak 2019 furt bude ve znamení scars.

Prostě Daron převzal vedení celý kapely, což Serj nedává v tom kerrangu Daron říká, že v podstatě má napsaný další album SOAD. Scars jsou sice skvělá náplast, ale kdyby se alespoň ještě jednou SOAD zmátořili stylem deska + turné a klidně to zabalili bylo by to fajn.


stř 18. črc 2018 8:27:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nové album?
Na recenzi sem reagoval v jinym vlákně, že sem měl podobnej pociz už z Lives. Doufám, že se to dostane k Daronovi... :-D
Serjovi je letos 50? Imho furt nemusí bejt vyloučený, že během 10 let něco nedaj nakonec... Daron je o 7 let mladší...
Plnohodnotnej následovník a nástupce M/H je už holt scifi. Kdyby si kua střihli aspoň nějaký malý EPčko... Vydali ten živák, co leta slibovali...


stř 18. črc 2018 18:45:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Nové album?
Nechci duplikovat názory, takže jen řeknu, že to cítím jako Řízek a DM. Jen bych dodal, že to Serjovo prohlášení bylo prospěšný tím, jak moc šlo do detailu. Aspoň teď fakt víme, na čem jsme, a zároveň spousta lidí, která vinila za zdržování nového alba jen Serje (včetně mě), teď má o trochu víc otevřené oči a vidí, že zdroj zdržování není mono, ale spíš stereo.


stř 18. črc 2018 22:01:37
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz