Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 9:35:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Chyby bugy a tak... 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
xnovys píše:
taky vám to teď tak zpomaluje?

Určitě mluvíš o stránce systemofadown.cz? Sekce o tomhle foru je krapet vejš...
Ikdyž systemofadown.cz je teď asi taky zpomalený, pže ta úvodní stránka je už hoodně velká a trvá než se načte tan baner na Scars v dnešní novince... Až tu bude ZYX tak tu stránku ořeže... :)


čtv 29. kvě 2008 21:34:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
aha, ne myslel jsem fórum :)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


čtv 29. kvě 2008 21:37:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
hej mne to tiež niekedy ide dosti pomaly.... tu na fórume


pát 30. kvě 2008 22:31:50
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
No, ono to asi bude tim freehostingem, tipuju :lol:
Ale rozčiluje mě to taky, vyřeší to asi jedině placenej hosting... O tom jsem sice už uvažovala, ale s tim musim počkat až budu movitější a to dřív než nějak po létě nebude :mrgreen:


sob 31. kvě 2008 1:13:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pon 11. srp 2008 13:22:25
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
Já našel pár chyb v systemofadown.cz, jsou sice jen v kodu, ale zase jich je požehnaně kolem 200. Všechny jsou v podstatě nepodstatný. Buď jen dělat ten kterej tag nefunkčním nebo nejsou pro návštěvníky viditelné. Ale možná by to chtělo opravit aspoň pár
třeba hned první
<html>
nahradit aspoň
<!doctype html public "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
to může i ublížit, ale zase <html> není moc dobrá deklarace vlastně žádná.
To je asi nejpodstatnější pokud chcete další tak http://validator.w3.cz/check?uri=systemofadown.cz ale na validitě nezáleží.


čtv 21. srp 2008 18:19:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
^ A ty si kdo? :D Upřímě... Já o těch chybách vim... Když sem dělal diskografii, dělal sem tam solidní prasárny, ale tam už spíš proto, že se od kódu stránek úplně distancuju... :D Dělal je ZYX v nějakym tom FrontPage nebo v čem a prostě a jednoduše víme jak je na tom Microsoft s validností... :D Kdybych dělal stránky tak určitě ne na bázi tabulek... :D Kód stránek je prostě z mýho pohledu naprostá prasárna... Ale poznaj to jen lidi co tomu trochu rozuměj takže nevidim žádnej podstatnej důvod to řešit - nebo jinak, nechce se mi přepisovat celej web, nemám na to čas...

Tenhle topik sem myslel spíš jako o faktickejch chybách v obsahu stránek, nebo když je někde hrubka nebo debilní překlep tak aby nám dal někdo kdo si toho všimne vědět... Ale i tahle kritika je na místě... :)


čtv 21. srp 2008 18:29:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pon 11. srp 2008 13:22:25
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
Já, zapadlej koder mající na hrbu haldu lechce nevalidních stránek. :D
Já bych na to taky nepřišel kdybych nehledal odkaz na nějakej obrázek. A tak jsem ti to napsal, protože kdo ví jak se to zobrazuje v jinejch prohlížečích. To už zkoumat nebudu.
P.S. přepsat to jde snadno stačí otevřít stránky v něčem jako PSPad a nechat ten tag nahradit a pužít to na všechny stránky. Horší je to nahrávání na server. Ale klidně bych to nechal nevalidní.


čtv 21. srp 2008 18:49:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
^Jestli myslíš opravit doctype tak to klidně udělám np (novinky přidávám v PSPadu)... Jenže když už tak by to chtělo udělat na všech stránkách a to se mi nechce. :D Momentálně se stránky zobrazujou ve všech prohlížečích téměř stejně - jediný co je jiný je posunutý datum (v IE mimochodem). Ale to neni zas taková hrůza... Spíš bych se obával, jestli by přidání doctypu něco nezkurvilo... :D Ikdyž html doctype snad ne... Validnit takovejhle web nemá cenu... To chce vzít od podlahy a přepsat, jenže na to neni čas ani chuť... Už jednou sem validnil jedny stránky a nemám chuť si to zopakovávat... :D Byla to semestrálka http://aerosmith.ic.cz/ dělaná jen pro Firefox (mimochodem moje úplně první stránky). Tenkrát sem to měl vytuněný, jenže od tý doby sem tam dělal nějaký změny a nevim kde se to nabralo, ale už je tam zas 15 chyb... :D Fuck it...


čtv 21. srp 2008 19:18:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pon 11. srp 2008 13:22:25
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
Tak se na to klidně vykašli máš pravdu je to hnus validovat nějakej 100 stran. Můj nejnovější web je http://writinzone.xf.cz/ dělal jsem i v poslední době i další, ale weby za prachy nestojej za řeč. Taky neni úplně validní a taky zatim obsahuje jen hromady SEO keců, ale momentálně mě to baví a časem z toho i něco kápne.


čtv 21. srp 2008 20:24:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Chyby bugy a tak...
blackjoker píše:
Tak se na to klidně vykašli máš pravdu je to hnus validovat nějakej 100 stran. Můj nejnovější web je http://writinzone.xf.cz/ dělal jsem i v poslední době i další, ale weby za prachy nestojej za řeč. Taky neni úplně validní a taky zatim obsahuje jen hromady SEO keců, ale momentálně mě to baví a časem z toho i něco kápne.

Jo vypadá to, že víš co děláš. :) Náš cvičíci by sice měl k několika věcem výhrady, ale to sou vesměs tak důležitý věci jako validnost... :D Jediná věc - mám notebook s širokoúhlou obrazovkou (dneska už je to celkem běžný). Nahoře na tý stránce máš hezký záhlaví, vyskakovací menu, supr, ale ten podklad se tam pak opakuje a nenavazuje to... Jestli víš co myslim... Na normálnim rozlišení a monitoru to nepoznáš. Nechci prudit, vim, že je těžký tohle zařídit, ale na velkym monitoru to prostě kazí celkovej dojem. Jinak zajímavej web. Jestli si dělal i to php tak paráda. Já php neumim...:-/ V každym případě už je to tady trochu :offtopic: jestli chceš pokecat o tvorbě webu tak třeba na ICQ... Tady to asi moc lidí nezajímá...


čtv 21. srp 2008 20:48:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz