Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 16. kvě 2024 9:30:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
 Prezidentská volba 2013 

Komu dáte svůj hlas?
Zuzana Roithová 7%  7%  [ 1 ]
Jan Fischer 0%  0%  [ 0 ]
Jana Bobošíková 0%  0%  [ 0 ]
Táňa Fischerová 36%  36%  [ 5 ]
Přemysl Sobotka 0%  0%  [ 0 ]
Miloš Zeman 14%  14%  [ 2 ]
Vladimír Franz 7%  7%  [ 1 ]
Jiří Dienstbier 0%  0%  [ 0 ]
Karel Schwarzenberg 14%  14%  [ 2 ]
Nevím 14%  14%  [ 2 ]
Nepůjdu k volbám 7%  7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 14

 Prezidentská volba 2013 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Johnny: já ani nevim, co bych chtěla :D ale teda Fischer mě překvapil, čekala jsem, že bude mít víc, u Dienstbiera jsem taky čekala o něco větší zisk... Finále Zeman -- Dienstbier by bylo lepší :D Ideální Táňa -- kdokoliv, ale byla jsem realista...

Každopádně teď bude těžký rozhodování, hulvát s pochybně financovanou kampaní vs. člen vlády provádějící sociálně necitlivý škrty...


sob 12. led 2013 18:48:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Tak sem volil Táňu nakonec... a finále se dalo čekat, tak aspoň nemusím chodit k volbám... je jedno, jestli budeme mít většího zloděje, nebo většího retarda

ale ta hymna co karel "zpíval" to bylo utrpení při kterým sem se fakt styděl, že takovej vocas nejspíš bude na hradě.


sob 12. led 2013 19:27:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Já doufala, že tam místo jednoho z nich skončí třeba Fischer, to bych měla snadnější rozhodování (z tý trojky byl pro mě nejpřijatelnější).

Ten jeho zpěv -- no zpívat asi moc neumí, ale to bych mu i odpustila, odpustila bych mu i to, že často působí, že nezajímá, co se zrovna děje kolem něj... ale tu jeho stranu, tu mu jen tak odpustit nemůžu.

Přesto je asi o chlup menším zlem (pro mě), takže buď jeho, nebo nic (poprvé bych nešla k volbám, ale ta představa se mi taky nelíbí)...


sob 12. led 2013 19:36:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
jak všichni řeší, že Karel nezná slova český hymny, tak mně spíš přijde, že nezvládá melodii a rytmus, u slov problém nevidim... ale bylo pěkný, jak se našponoval, když zaslechl první tóny hymny :D


sob 12. led 2013 19:39:01
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Jeremy, tebe ta volba prezidentů nějak vzala. :-D Opět říkám, prezident nemá v podstatě žádnou pravomoc, kdyby do všeho Vencán nekafral a se vším nesouhlasil, tak si na nějakého prezidenta ani nevzpomeneš. Se podívej na Slovensko, tam mají mega pako a ovlivňuje to Slováky nějak? Ne. :)

Až budou volby do parlamentu, tak se o to zajímej jako teď, tam to má teprve smysl.

A k té hymně, já slova taky neznám. :-D Co neslyším aspoň jednou za půl roku, to zapomínám, proto si nepamatuju narozeniny prakticky nikoho. :-D


sob 12. led 2013 19:40:01
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Max: tak ten člověk nás reprezentuje a pět let o něm budeš slýchat...

No ale pro mě je smutný spíš to, že lidi vyslovili jasný "ne" nějaký změně, vždyť postoupil člen vlády a někdo, kdo už měl bejt dávno v (politickym) důchodu. Nebo ne zrovna změně, ale dali najevo, že rádi rychle zapomenou (Zemanovi ty roky jeho vlády, knížeti všechny ty škrty a podobně).
To už i ten Fischer by byl lepší, Dienstbier by byl určitě lepší... Zdá se mi, že se lidi nechaj hodně snadno zmasírovat tim, co slyšej v médiích (dokonce ještě snáz, než jsem si myslela).

Jinak teda překvapilo mě, že Sobotka skončil až tak špatně...


sob 12. led 2013 19:59:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Linda: Změna? Nějak mi připadá, že jsi pojala osobní nevraživost k TOPce, copak to? Jako Fischer by asi šel, ale Kárl je pro mě celkem dobře volitelný taky. Zemanovi přeji klidný důchod, hlavně někde daleko od televizních kamer, k prospěchu všech. Mě by působilo strašlivé utrpení, vidět ho zase nějak často mluvit v televizi :)


sob 12. led 2013 20:05:24
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
No mně vadí spíš to, že tolik lidí nadává na vládu, a pak ti samí jdou volit knížete. Tak chtěj změnu, nebo ne? Jako vyjádřit podporu kandidátovi strany, jejíž působení ve vládě se mi nelíbí, mi přijde hodně podivný, a tak si prostě myslim, že lidi rádi na všechno rychle zapomenou, stačí pár líbivejch slov a hezká kampaň...

Jsem si vědoma toho, že prezident neni zrovna důležitej, jeho pravomoce jsou nic moc...


sob 12. led 2013 20:10:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Jako takhle: osobně by mi Karel nevadil, ale opravdu se mi nelíbí, co vláda dělá (od uplácení poslanců, utrácení za kraviny typu Skarta, až po zvyšování DPH) a mám nemalej problém to překonat a dát mu v druhym kole svůj hlas... protože Zeman je fakt o dost horší volba, taky by mi působilo utrpení poslouchat ty jeho kecy :D


sob 12. led 2013 20:12:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Z mého okolí nadává na vládu málokdo. Většina z lidí, které znám a volila už v prvním kole Kárla jsou lidé, kteří se k politice obecně moc nevyjadřují. A pak KS nerovná se vláda. Mě připadá, že spíš než všehoschopný je to nepříliš schopný místopředseda, což ale taky není moc dobrá vizitka pro budoucího prezidenta a důvod, proč jsem se v 1. kole nestal pragmatikem :)
linda píše:
stačí pár líbivejch slov a hezká kampaň...

to je ono :D


sob 12. led 2013 20:29:21
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz